Prague Easter 2017so 15.04.2017 16:46
Velikonoce ve skalách 2017
Start list by classes - Etapa 3created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
B3 (14)2,8 km 65 m11 C
StnoChipnoNameClubStart
3005888632Tereza NekvasilováOddíl OB Kotlářka20:00
30072092360Anna Marie SmutnáOddíl OB Kotlářka25:19
30112103710Emma RipplováOddíl OB Kotlářka26:07
30085068Anne FerchowKaulsdorfer OLV Berlin33:51
3013332840Ilka Toth-BuschmannTipo Orienteering Club37:14
30039801Milena LockerováSOOB Spartak Rychnov n.Kn.38:18
30101080705Ildikó HentesTabáni Spartacus51:00
30047202664Ester MoosbergerUlu's Reisewelt52:00
30092083411František HrubýNeregistrovaní53:00
3018842660Artur GrobelnyHKS Azymut Mochy54:00
30062053515Barbora SynkováOK Doksy55:00
3017505084Iwona GrobelnaHKS Azymut Mochy56:00
30146905Claudia KellnerHSV OL Wiener Neustadt57:00
30122048528Petra GrassowKaulsdorfer OLV Berlin58:00
 
 
B5 (10)3,7 km 155 m15 C
StnoChipnoNameClubStart
3107418925Tadeusz BieleckiUKS Siódemka Rumia50:00
31052057915Philipp ZündorfNeregistrovaní (NNN)81:00
3110671407Ute BoeckKaulsdorfer OLV Berlin82:00
31042091742Jacqueline KnaackOK Mark Brandenburg83:00
31035064Anna MieskeKaulsdorfer OLV Berlin84:00
3109997887Ewa MurawskaHKS Azymut Mochy85:00
31082092578Thomas WelzelOK Mark Brandenburg86:00
31062068665Dagmar WelzelOK Mark Brandenburg87:00
31022092576Stephan WelzelOK Mark Brandenburg88:00
3101VakantVakant89:00
 
 
D10L (12)3,9 km 70 m7 C
StnoChipnoNameClubStart
25512088717Štěpánka ŠitrováOK Lokomotiva Plzeň40:00
25602075698Carolina MullisOddíl OB Kotlářka40:09
255551715Denisa StrakováSKOB Slaný48:09
2567682083Ela LošťákováOOB TJ Lokomotiva Teplice65:54
2556682698Karolína VlašímskáTJ Slovan Karlovy Vary71:00
2570416227Lucie Johanka FišákováMLOK Mariánské Lázně72:00
256451637Ema PokornáSK Praga73:00
25538116Rozárie PavlíkováKOB Litvínov74:00
25522088719Kateřina DvořákováOK Lokomotiva Plzeň75:00
25589785Violka JanatováOddíl OB Kotlářka76:00
255753537Alžběta PěknáSKOB Roudnice nad Labem,77:00
2569VacantVakant78:00
 
 
D10 (7)2,1 km 50 m8 C
StnoChipnoNameClubStart
25052088166Lucie DvořákováBETA URSUS Orienteering30:00
25092067959Pavlína MalečkováUSK Praha31:20
25112044887Karolína VlašanáOK Dobříš31:34
25087080716Jana KnaupováMTV Braunschweig45:25
25102080993Jana EkertováSlavia Liberec orienteering46:27
250351139Alice GregorováSK OB Chotěboř50:45
25042056280Elena SynkováOK Doksy61:00
 
 
D12 (32)2,4 km 55 m10 C
StnoChipnoNameClubStart
2630434803Viktorie ŠkáchováOK Kamenice50:00
26218110505Jana JakobBucheggberger OL51:00
2633428269Pavla ŠimšováVŠSK MFF UK Praha52:06
26101418087Judita MellanováSOK TJ Turnov52:26
2614886656Anna NowakUKS Azymut 45 Gdynia52:34
26282067999Hana MalečkováUSK Praha53:31
2634888626Tereza HájkováSOK TJ Turnov54:38
26272087704Simona HolíkováSKOB Ostrov56:14
26312088161Eliška VilémováSlavia Liberec orienteering59:29
26091400426Laura KulováSKOB Ostrov60:00
26151413720Zuzana ŠkáchováOK Kamenice66:21
26012080848Kateřina SkácelováSlavia Liberec orienteering72:53
26132102534Rozálie DittrtováSK Los Mělník74:06
26372087706Veronika KřístkováOK Roztoky75:24
26112011819Magdaléna JirkovskáSKOB Slaný79:21
26182086321Patrycja UklejaUKS Azymut 45 Gdynia79:21
26222067230Eva IzákováVŠTJ Ekonom Praha81:00
2639682654Nela PokornáSK Praga82:00
26202085659Barbora RedlováSKOB Slaný83:00
2616436970Pavlína ZemkováSKOB Slaný84:00
26067202578Sára LošťákováOOB TJ Lokomotiva Teplice85:00
2632682089Bára VlašímskáTJ Slovan Karlovy Vary86:00
2625206390Denisa KaráskováKOB ZPV Prostějov87:00
2608553451Michaela BenešováSJH Jindřichův Hradec88:00
26292087688Viktorie KřístkováOK Roztoky89:00
2612682643Karolína PompachováKOB TRETRA Praha90:00
26382087719Petra HolíkováTJ Jiskra Nejdek91:00
26232099520Anna DobiášováSKOB Roudnice nad Labem,92:00
2624438647Klára ČechováSKOB Slaný93:00
26267203272Louisa KollenbachSki-Club Helsa94:00
2602VakantVakant95:00
2603VakantVakant96:00
 
 
D14 (26)3,3 km 140 m11 C
StnoChipnoNameClubStart
26822051523Dorotea TicháOddíl OB Kotlářka60:00
26682043610Lea MartanováSlavia Liberec orienteering61:05
2658427660Barbara TothTipo Orienteering Club68:17
26632078460Alžběta PodrábskáSlavia Liberec orienteering68:19
26752035733Iva NádeníčkováNejdek Orienteering70:49
26801260703Julia KrempińskaUKS Azymut Pabianice76:25
2665436422Eliška ŠvidrnochováTJ Opava77:41
26832080901Ema ČernáSKOB Roudnice nad Labem,77:43
2674886903Katya GusevaSt.Petersburg78:17
26552060281Hana MarkováTJ Loko Liberec82:11
2661206417Kateřina JirkovskáSKOB Slaný89:45
2671439103Lucie ŠafaříkováOrientační sporty Písek89:55
265651895Magdalena KřístkováOK Roztoky91:00
26662080991Marie ŠestákováSlavia Liberec orienteering92:00
267251383Natalie BujnáKOB Kamenický Šenov93:00
26532088143Adéla SkácelováSlavia Liberec orienteering94:00
26762099529Jitka DobiášováSKOB Roudnice nad Labem,95:00
26772102672Štěpánka DvořákováSKOB Ostrov96:00
2670301502Sára PeckoSKOB Ostrov97:00
26527208104Victoria KowskyOK Mark Brandenburg98:00
2684342046Kateřina KarpíškováOOB TJ Lokomotiva Teplice99:00
26609111911Yolanda KirchmeirHSV OL Wiener Neustadt100:00
26817205647Anne-Charlotte SchneiderOK Mark Brandenburg101:00
2662301730Klára NejedláSKOB Ostrov102:00
2679682652Markéta DítkováTJ Slovan Karlovy Vary103:00
2651VakantVakant104:00
 
 
D16 (37)4,3 km 160 m12 C
StnoChipnoNameClubStart
27068130602Annick MeisterOLG Dachsen20:00
27192058463Karolína BejvlováSK Praga20:22
27132043603Elin MartanováSlavia Liberec orienteering27:03
27357201818Tereza GolováOB Vizovice29:30
27372022200Blanka TothTipo Orienteering Club30:36
27348434822Tamara MiklušováSK Žabovřesky Brno35:02
2723443776Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK38:52
27172078462Marie PodrábskáSlavia Liberec orienteering38:52
27157207772Magdalena ŠkáchováOK Kamenice45:47
27032032102Lucie LinkováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis51:00
27052088199Nelly PolanskáUNITOP SKP Žďár nad Sázavou52:00
272951808Lenka ŠritrováOOB TJ Turnov53:00
27399101311Marta ŻurekUKS Siódemka Rumia54:00
27327200168Zuzanna GielecUKS Orientus Lodz55:00
27117202857Martina PavlováOOB TJ Lokomotiva Teplice56:00
27041418759Jana PopováKOB TRETRA Praha57:00
27247260007Lucie VítováKOB Baník Sokolov58:00
2716428253Pavla BlahováVŠTJ Ekonom Praha59:00
2721443091Marie KalouskováOddíl OB Kotlářka60:00
27072067349Klára MarešováNejdek Orienteering61:00
27202087714Lucie BrožkováKOB Ústí nad Orlicí62:00
27362109688Adéla MatouškováSKOB Slaný63:00
2728897371Lucie ŘadováOddíl OB Kotlářka64:00
27387010304Charlotte LeonhardtSV IHW Alex 78 e. V.65:00
2733887227Zuzanna MoskalUKS Siódemka Rumia66:00
270851384Kurendová KarolínaKOB Kamenický Šenov67:00
27142068656Lisa KnaackOK Mark Brandenburg68:00
2725440404Eliška ReisingerováKrOB Rozmarýn Litoměřice69:00
27222068655Sarah KnaackOK Mark Brandenburg70:00
2730428243Barbora ŠimšováVŠSK MFF UK Praha71:00
27122043898Zofia MelzerUKS Siódemka Rumia72:00
2701VacantVakant73:00
2726VacantVakant74:00
2710VacantVakant75:00
2709VakantVakant76:00
2727VacantVakant77:00
2718VacantVakant78:00
 
 
D18 (27)5,0 km 225 m14 C
StnoChipnoNameClubStart
27779201833Zuzanna MorawskaPolish National Youth Team10:00
27698120200Adrianna BiedermanPolish National Youth Team13:02
27538435207Tereza MiklušováSK Žabovřesky Brno16:40
27717208096Markéta PavlíkováOK Chrastava31:38
27588030800Joëlle MeisterOLG Dachsen34:11
27682062015Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK41:00
2757990511Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK42:00
27667207019Martina OpálkováBETA URSUS Orienteering43:00
27729991500Hannah HänselSV Lengefeld44:00
27567205027Alena VoltrováOK Roztoky45:00
27672075693Markéta NovákováKOB Ústí nad Orlicí46:00
2765895238Aleksandra BieleckaUKS Siódemka Rumia47:00
27748640914Natalia FilipczakPUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo48:00
27552067348Alexandra MarešováNejdek Orienteering49:00
2764219276Veronika StrakováSKOB Slaný50:00
2770232535Linda SedláčkováOK Roztoky51:00
2776434084Nela KyselováSKOB Roudnice nad Labem,52:00
27752051546Máša PelikánováVŠSK MFF UK Praha53:00
27732800315Šárka MíchalováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.54:00
27591410953Oliwia KreftUKS Siódemka Rumia55:00
27628631442Maria DeptulskaUKS Siódemka Rumia56:00
27638051200Fabienne JakobBucheggberger OL57:00
27607003446Anne HeinerOK Mark Brandenburg58:00
27548640909Maja GabracikPolish National Youth Team59:00
27802023953Anna PohořaláSKOB Roudnice nad Labem,60:00
2752VakantVakant61:00
2751VakantVakant62:00
 
 
D20 (6)5,3 km 245 m14 C
StnoChipnoNameClubStart
28051396729Zuzanna WańczykPolish National Youth Team0:00
28038301198Nadia JakobBucheggberger OL9:30
28068636183Marta MurawskaHKS Azymut Mochy31:00
28041006616Daniela KůstkováOB Vizovice32:00
2802502206Alicja BieleckaUKS Siódemka Rumia33:00
2807438639Hana VoltrováOK Roztoky34:00
 
 
D21E (23)7,4 km 400 m20 C
StnoChipnoNameClubStart
5067208080Kamila GregorováSK OB Chotěboř20:00
5171210495Patricia NiekeOOB TJ Turnov29:35
504504071Louise OramBakkelaget SK32:45
522920682Jana BenešováSK OB Chotěboř42:05
5078160695Eleonora DonadiniPolisportiva Besanese42:46
5207950220Irene PozzebonPolisportiva Besanese44:33
5031994620Theresa FlechsigUSV TU Dresden45:11
511886617Malwina WysockaKOB Dobruška51:00
5132091745Dianora HerashchenkoOC München52:00
5157205642Mara JaunsprogeUSV TU Dresden53:00
521236994Věra ChvalováOK Lokomotiva Plzeň54:00
5098636522Katarzyna ŚlusarczykOK!Sport Warszawa55:00
5192034196Kinga GórskaUMKS Orkan Ostróda56:00
518887236Małgorzata SiessUKS Azymut Pabianice57:00
514232168Šárka JelínkováSK Praga58:00
5102045225Alžběta LehárováOK Lokomotiva Pardubice59:00
5167200382Martyna MiśkiewiczOK!Sport Warszawa60:00
508416658Sisa DorottyaJMD61:00
523232167Zora JelínkováSK Praga62:00
501VakantVakant63:00
502VakantVakant64:00
512VacantVakant65:00
505VacantVakant66:00
 
 
D21A (36)6,3 km 365 m18 C
StnoChipnoNameClubStart
5852051524Pavla MyslivcováOK Slavia Hradec Králové70:00
5578021294Ariane BaettigOLG Wislig/CA Rosé73:25
5847200344Lenka KovářováOOB TJ Lokomotiva Teplice78:55
5729088Martina TihonováOK 99 Hradec Králové80:15
573301347Zuzana KohlováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.88:10
5582034192Agnieszka KocińskaUMKS Orkan Ostróda90:53
577997892Emilie WestinPorsgrunn OL91:25
5649482Lenka HrobařováMagnus Orienteering92:10
5619061Zuzana HenychováSlavia Liberec orienteering92:40
5698629817Jana Kolaja EhlerováSlavia Liberec orienteering93:57
563682690Věra ĎoubalováKOB Dobruška96:23
5812080966Lenka BozděchováSK Praga97:25
5701280593Corinna NiekeUSV TU Dresden98:06
5866207Susann JahnSV Robotron Dresden98:46
5747205967Dagmara DominiakPUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo99:43
5607247Alena PeterováKOB Dobruška99:50
578997856Kjersti WestinSK Praga101:00
5562067886Magdaléna RandíkováSOBSA102:00
56651608Hana KřístkováOK Roztoky103:00
5797204993Klára ŽaloudkováOK Lokomotiva Pardubice104:00
5751995420Adele van TorhoudtOK!Sport Warszawa105:00
5677890730Gisa LinhartHSV OL Wiener Neustadt106:00
565300632Marta TrojeckaOK!Sport Warszawa107:00
5681110212Claudia BuhlerUSV TU Dresden108:00
555428655Cosima MarckardtUSV Jena109:00
5829101307Justyna KuźbaUKS Siódemka Rumia110:00
5597260013Vanda KrálováBáječné ženy v orientačním běh111:00
562205641Federica NegriPolisportiva Besanese112:00
5712036240Katja SchwindOLG Ortenau113:00
5809101308Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec114:00
5877200373Lucie CharouskováOK Doksy115:00
5542083420Kamila MesiarkinováMagnus Orienteering116:00
583445644Tina RickmeyerUSV TU Dresden117:00
552VakantVakant118:00
553VakantVakant119:00
551VakantVakant120:00
 
 
D21B (21)5,6 km 255 m14 C
StnoChipnoNameClubStart
6038263Barbora NovotnáOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis80:00
6187260003Martina FólováSNS Smržovka85:44
620866998Martina BravenáVSK Mendelu Brno104:30
6117070702Laura KusberOK Mark Brandenburg108:55
6047207357Hana TypltováSK Haná orienteering109:31
609411505Ninett WolframUSV TU Dresden111:00
616428294Káťa HanajováSNS Smržovka112:00
6177200372Petra SynkováOK Doksy113:00
613416753Erika NemcovaEkonom Banska Bystrica114:00
60549973Jana ŽitnáSKOB Sig-Mat Mladá Boleslav115:00
6212053565Veronika VenclováOB T.J. Sokol Žamberk116:00
6079870922Joanna PuternickaOrientop Wrocław117:00
6198700Hana BulvováOOB SK Chrast118:00
6062083393Kristína BeranováSKOB Zlín119:00
608438970Delilah PregartnerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn120:00
601301125Lenka RandenskáNeregistrovaní (NNN)121:00
6151420234Kateřina ZajícováOK Roztoky122:00
6027208220Julie KovářováOOB TJ Lokomotiva Teplice123:00
6142045224Petra MüllerováBáječné ženy v orientačním běh124:00
6235642Iva HeinlováZOOB Rumburk125:00
6262056306Anna FürstováTJ Loko Liberec126:00
 
 
D35A (17)5,2 km 285 m13 C
StnoChipnoNameClubStart
668690719Cornelia EckardtUSV TU Dresden90:00
65651230Kateřina HoráčkováSlavia Liberec orienteering93:48
652553466Maria PabichUKS Azymut Pabianice93:55
65752474Dana SteneNydalens SK94:33
666780209Ivana KnaupováMTV Braunschweig104:32
6539102142Jitka SvobodováUSK Praha107:57
664682683Jana ŠimšováVŠSK MFF UK Praha112:27
6548197778Agnieszka BiolikTrackcourse112:42
6692102815Lucie MěstkováTempo Praha113:52
66251638Magdaléna PokornáSK Praga117:22
6672080944Veronika PodlipnáSK LOB Nová Paka121:00
6592099494Marta DlouháBáječné ženy v orientačním běh122:00
6652082935Vladimíra HoráčkováSKOB Ostrava123:00
663361968Ivana IzákováVŠTJ Ekonom Praha124:00
6602060211Hana ŠvidrnochováTJ Opava125:00
661517704Blanka CollisOddíl OB Kotlářka126:00
658682676Jitka DítkovaTJ Slovan Karlovy Vary127:00
 
 
D35B (10)4,5 km 215 m15 C
StnoChipnoNameClubStart
7092068663Inessa CherniavskyOC München30:00
710781104Susanne LöhningUSV TU Dresden37:09
7052086322Ewa UklejaUKS Azymut 45 Gdynia43:10
707253153Marcela KrausováTJ Lokomotiva, o.s. Chomutov49:52
7062081373Alena HellerováSKOB Roudnice nad Labem,61:00
7032080976Lucie ŠitrováOK Lokomotiva Plzeň62:00
7082086324Kamila KaszkiewiczUKS Azymut 45 Gdynia63:00
70451738Gabriela SavičováTJ Slovan Karlovy Vary64:00
701VakantVakant65:00
702VacantVakant66:00
 
 
D40A (32)4,9 km 250 m15 C
StnoChipnoNameClubStart
7607775Romana ZabořilováOB Jenišovice10:00
7867202864Ivana LošťákováOOB TJ Lokomotiva Teplice15:02
7697500077Dominika PachnerováOK Chrastava17:32
756887225Beata NowakUKS Azymut 45 Gdynia21:27
785515465Lenka MyslivcováOK Slavia Hradec Králové24:18
7631400433Marie PodrábskáSlavia Liberec orienteering27:16
766897368Petra HradeckáOK Doksy27:58
783754121Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen29:34
7707201760Petra ŠkáchováOK Kamenice31:54
7747750203Frieda FrenzelESV Lok Berlin-Schöneweide33:10
7622036244Ruta WeinertPost SV Dresden37:40
7821413332Zdena KubečkováOK 99 Hradec Králové41:00
7762060273Martina BejvlováSK Los Mělník42:00
787681852Ida BaluskováSK OK 24 Praha43:00
7682092440Marcela KaráskováKOB ZPV Prostějov44:00
7521400445Marie SkácelováSlavia Liberec orienteering45:00
764434805Pavlína JirkovskáSKOB Slaný46:00
7547030303Solveig KapischkeOK Mark Brandenburg47:00
758434835Dagmar MiklušováRapid Bratislava48:00
7612042502Daniela MartanováSlavia Liberec orienteering49:00
7792067949Iva MalečkováSK Praga50:00
755411597Veronika MellanováSOK TJ Turnov51:00
778411543Magdalena HájkováSOK TJ Turnov52:00
772303100Edita Kaminskaiteberlin tsc53:00
784425546Helena ZemkováSKOB Slaný54:00
7679201335Anna PlytnikBnO Szczecin55:00
773505002Iwona SztranekUKS Azymut Pabianice56:00
781981813Michaela KolářováSKOB Slaný57:00
759232494Gabriela KarpíškováOOB TJ Lokomotiva Teplice58:00
7777202778Katarzyna KoncUKS Azymut Pabianice59:00
753VakantVakant60:00
751VacantVakant61:00
 
 
D40B (23)3,8 km 190 m11 C
StnoChipnoNameClubStart
8062032117Radka Peteráčová HyxováSlavia Liberec orienteering40:00
8142061836Lucie BroschováSK Radioklub Blansko40:42
8081409879Ivana KorpasováTJ Lokomotiva Ingstav Brno41:55
8162045245Markéta ŠimkováSK Los Mělník45:46
8252109690Markéta MatouškováSKOB Slaný49:54
8217749Pavla PelcováOB Strakonice50:24
8102099485Hana DobiášováSKOB Roudnice nad Labem,52:51
8287204984Kateřina JunkováSK Studenec53:07
8222049610Blanka DejnožkováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:41
8117205361Katja NokkaRasti 8854:53
8297204502Tereza VlašímskáTJ Slovan Karlovy Vary55:41
823331208Jana BukováSKOB Roudnice nad Labem,62:06
830887160Květa BrožkováKOB Ústí nad Orlicí66:20
8311390881Korneli Nowicka-BieleckaUKS Siódemka Rumia66:55
826301416Marcela MarešováNejdek Orienteering71:00
8272075664Vendula PannováSKOB Ostrava72:00
8192102710Adéla KándlováKOB Dobřichovice73:00
8322057921Pavlína PetýrkováBáječné ženy v orientačním běh74:00
8177773Šárka SynkováOK Doksy75:00
804VakantVakant76:00
802VakantVakant77:00
803VakantVakant78:00
801VakantVakant79:00
 
 
D45A (36)4,5 km 215 m15 C
StnoChipnoNameClubStart
8697207351Michaela KosováSOOB Spartak Rychnov n.Kn.60:00
875682641Jana EichlerováKOB Kamenický Šenov62:29
8847201756Marcela HiršováVSK Mendelu Brno64:10
86253223Lada JemelíkováVSK Mendelu Brno64:56
882691502Katrin KubaldKaulsdorfer OLV Berlin67:55
8588950Jindra HorákováOK Lokomotiva Pardubice70:17
8721399070Jekaterina ZeleninUSG Chemnitz71:11
8859005172Daniela ZschaeckelSV IHW Alex 78 e. V.74:09
8598020470Christine CalvetOLC Währing79:49
8767140972Regula JakobBucheggberger OL80:39
8647672404Brigitte Dersch-KollenbachSki-Club Helsa82:35
886981805Zorka MüllerováBáječné ženy v orientačním běh83:07
8779833Kateřina KavalírováOK 99 Hradec Králové83:20
8782005299Ines DrechselUSV TU Dresden86:02
867682408Guni PalmeOK Klosterneuburg86:29
8702081352Radka MelišíkováKOB TRETRA Praha88:17
8879080469Angelika AschacherHSV OL Wiener Neustadt91:00
880301705Jana ŠoupováOK Lokomotiva Plzeň92:00
874440456Anke KusberOK Mark Brandenburg93:00
87153017Veronika JanečkováSOBSA94:00
8667205009Kateřina RibyOOB TJ Lokomotiva Teplice95:00
873929123Lotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK96:00
868997811Lenka WestinPorsgrunn OL97:00
8602102533Lucie DittrtováSK Los Mělník98:00
857900424Urszula TrykozkoTeam 36099:00
8562092416Magdaléna KrotilováBáječné ženy v orientačním běh100:00
8612041800Sandra DornstauderHSV OL Wiener Neustadt101:00
8639779977Elisabeth KirchmeirHSV OL Wiener Neustadt102:00
881682085Monika LisáSKOB Ostrov103:00
8652092376Monika ÚlehlováKOB TRETRA Praha104:00
8839101672Iva BenešováSJH Jindřichův Hradec105:00
852VakantVakant106:00
851VakantVakant107:00
854VakantVakant108:00
855VakantVakant109:00
853VakantVakant110:00
 
 
D45B (23)3,6 km 170 m11 C
StnoChipnoNameClubStart
91251809Iva LinkováOOB TJ Turnov100:00
9102079501Lenka ForstováVŠSK MFF UK Praha106:14
915997889Barbara NowakHKS Azymut Mochy108:56
9222032126Katka FürstováTJ Loko Liberec115:24
9088416Lucie SvobodováOK Jiskra Nový Bor116:42
91152346Ivana KunzováBETA URSUS Orienteering117:36
904416050Lenka SadílkováOB Vizovice126:39
914336731Irena KašparováSKOB Slaný127:48
907224894Ludmila HrdličkováSKOB Slaný131:00
9242043619Jana KyselováSKOB Roudnice nad Labem,132:00
9167209364Hana ŠišmováOOB SK Týniště nad Orlicí133:00
9098579Jana StrakováSKOB Slaný134:00
90351751Zdeňka MutinskáKOB Ústí nad Orlicí135:00
913232357Monika ŽdimerováSK Los Mělník136:00
9191394190Theres BrunnerOLK Rafzerfeld-Bülach137:00
9052043618Lenka SvobodováSKOB Roudnice nad Labem,138:00
921236061Martina NosekKrOB Rozmarýn Litoměřice139:00
906682670Marcela MíchalováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.140:00
918223426Myrta VockUlu's Reisewelt141:00
92049857Vladimíra KučerováOOB SK Chrast142:00
917830906Christine GruenbergerOK Klosterneuburg143:00
902VakantVakant144:00
923VakantVakant145:00
 
 
D50 (35)3,8 km 190 m11 C
StnoChipnoNameClubStart
9848640235Sabrina MeisterOLG Dachsen110:00
96152654Petra JarošováKOB ZPV Prostějov113:48
981438643Svatava VoltrováOK Roztoky114:34
9698210266Sibylle BoosUlu's Reisewelt119:56
9838020566Johanna PurrerUlu's Reisewelt120:07
9591091963Kerstin HellmannUSV TU Dresden123:18
971446418Dana KavkováOK Sparta Praha126:31
9688636063Barbara HugelshoferOLG Wislig/CA Rosé127:10
9731310763Sabine JuckelandtSV Robotron Dresden128:57
9822008978Sabine RichterUSV TU Dresden141:00
965620713Heike LeideckUSV TU Dresden142:00
9642035203Silke AnsorgeSV Robotron Dresden143:00
9781407591Monika JenschOK Mark Brandenburg144:00
9639672101Anette LeonhardtSV IHW Alex 78 e. V.145:00
96653182Alena KohlováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.146:00
9678445Jana PávkováOK Jiskra Nový Bor147:00
9722112733Eva KociánováTJ Opava148:00
956219239Ivana NovotnáOK 99 Hradec Králové149:00
957631220Heidi GraumannESV Lok Berlin-Schöneweide150:00
9551603127Véronique MakovičkaC.O.Colmar151:00
977682680Věra SlezáčkováKOB Kamenický Šenov152:00
975307642Brigitte MagetSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn153:00
9516006Anke SchmiedebergSV IHW Alex 78 e. V.154:00
976670305Kirsten KädingKaulsdorfer OLV Berlin155:00
970232387Iva KábrtováOK RECO Sport156:00
962416173Radka MiturováMLOK Mariánské Lázně157:00
988436447Pavla PavlíkováOK Chrastava158:00
9898179Ivana GorčicováOK Chrastava159:00
9792080907Veronika HrubáNeregistrovaní160:00
9742800325Markéta VeljačikováOK Sparta Praha161:00
9878175Jana ČechlovskáOK Chrastava162:00
952VakantVakant163:00
954VakantVakant164:00
958VakantVakant165:00
953VakantVakant166:00
 
 
D55 (17)3,6 km 170 m11 C
StnoChipnoNameClubStart
15038622642Angelina KulevaAngy OL120:00
15137868Pavla MrázováKOB Dobřichovice123:57
1507581958Annariitta KottonenLynx127:07
15042080958Markéta ZelenáSK Praga130:26
15067200270Tamara DenysenkoVZA Žilina142:23
15081954721Miluše ProcházkováKOB Dobřichovice143:13
1512682079Alexandra BravenáVSK Mendelu Brno147:25
1511611123Birgit BuhlerUSV TU Dresden149:20
15172085653Šárka GabrielováSKOB Ostrov151:00
1514301647Martina KujanováBáječné ženy v orientačním běh152:00
15157205026Alena KovářováOOB TJ Lokomotiva Teplice153:00
1510887229Marzena DragowskaOK!Sport Warszawa154:00
15161985Ute KretzschmarOLV Weimar155:00
1509886301Agata PorzyczUKS Azymut 45 Gdynia156:00
1518301361Radana JelínkováSK Praga157:00
1502VakantVakant158:00
1501VakantVakant159:00
 
 
D60 (20)3,2 km 145 m11 C
StnoChipnoNameClubStart
15657205030Alena RoseckáUNITOP SKP Žďár nad Sázavou90:00
15542102552Jiřina BěhounováOK 99 Hradec Králové98:37
1563682101Helena JahnováOK Sparta Praha100:49
1570219280Iva JanskáTJ Lokomotiva Ingstav Brno104:21
15569290Jiřina NovotnáOK Lokomotiva Pardubice111:50
15677600258Jenei MargitBÖF114:43
15688546Dáďa KorejčíkováTJ Loko Liberec119:44
15697884Stanislava OpavováMLOK Mariánské Lázně121:00
1562232005Jitka KabáthováSK Žabovřesky Brno122:00
1561336750Naďa ZavadilováOK Sparta Praha123:00
156449601Marie JalováSK Radioklub Blansko124:00
15588160257Maggie RoachLuxembourg Orienteering Club125:00
15538433Marie BartoňováOK Jiskra Nový Bor126:00
15601407857Eva PijákováKOB Sokol Pezinok127:00
1557232515Eva BöhmováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis128:00
1555682674Jitka MaláKOB Kamenický Šenov129:00
15718162Věra BradnováOK Chrastava130:00
15592059748Svatava NovákováTJ Slovan Karlovy Vary131:00
1552VakantVakant132:00
1551VakantVakant133:00
 
 
D65 (11)3,1 km 125 m10 C
StnoChipnoNameClubStart
16098930Eva HorynováSKOB Zlín50:00
160551645Dana DohnalováUSK Praha52:05
16042080918Stanislava HoráčkováSlavia Liberec orienteering60:49
160651216Ivana KarmazínováSlavia Liberec orienteering71:30
16112025351Jana OmováOOB TJ Turnov72:02
160759375Renate WaserOLK Rafzerfeld-Bülach81:00
1603446344Libuše SuchánkováOOB TJ Slezan Opava82:00
16021950112Helga LuckeUSV TU Dresden83:00
16082059769Jaroslava PachnerováSlavia Liberec orienteering84:00
1600VakantVakant85:00
1601VakantVakant86:00
 
 
D70 (8)3,1 km 125 m10 C
StnoChipnoNameClubStart
165953540Lubomíra RyšaváTJ Sokol Troja0:00
1655682607Jaroslava ŠtrojsováKOB Kamenický Šenov9:56
1657682619Věra NejezchlebováKOB Kamenický Šenov23:01
16538549Leontina KřtěnskáOK Jiskra Nový Bor24:15
165652096Ladislava DvořákováSK Praga31:00
1651219220Jarmila LohrováOK Sparta Praha32:00
1654416219Jansone MaijaRIGA SENIORS33:00
1650VakantVakant34:00
 
 
H10 (20)2,1 km 50 m8 C
StnoChipnoNameClubStart
20038080705Márk BujdosóTabáni Spartacus80:00
20092075658Jiří ZápotockýSKOB Slaný80:01
20232102677Jakub DondaSKOB Ostrov85:31
20192331Tim WeinertPost SV Dresden85:56
20062102794Eda MacharOddíl OB Kotlářka92:28
20202092429Patrik SedláčekOK Roztoky93:29
20072086325Krzysztof UklejaUKS Azymut 45 Gdynia94:00
2010320122Martin TothTipo Orienteering Club94:01
201251438Jakub HellerSKOB Roudnice nad Labem,95:13
20112111798Maksym VolkovVZA Žilina101:58
2024897359Philip RibyOOB TJ Lokomotiva Teplice107:39
20084402224Jan HyxaSlavia Liberec orienteering111:00
20184100Eduard HabánSlavia Liberec orienteering112:00
20212084986Štěpán HavlákSKOB Roudnice nad Labem,113:00
2022505083Rafał MurawskiHKS Azymut Mochy114:00
20042088179Vít ProcházkaOddíl OB Kotlářka115:00
20262078463Ctibor PodrábskýSlavia Liberec orienteering116:00
201652275Marek ŠkorpilTJ Jiskra Hořice117:00
2002VakantVakant118:00
2014VacantVakant119:00
 
 
H10L (11)3,9 km 70 m7 C
StnoChipnoNameClubStart
20542057909David JežekSK Radioklub Blansko70:00
72034402226Jan SkácelSlavia Liberec orienteering75:00
2064336785Jonáš VeljačikOK Sparta Praha76:26
20534379Vít GöttlichOK Jiskra Nový Bor92:44
20604411246Štěpán VilémSlavia Liberec orienteering101:00
20622078468Jan HamplSK Los Mělník102:00
20612086458Jiří BertienOddíl OB Kotlářka103:00
205751421Šimon BláhaKČT Slavoj Praha104:00
206351441Adam BradáčSKOB Roudnice nad Labem,105:00
20592086323Tymon KaszkiewiczUKS Azymut 45 Gdynia106:00
7204VacantVakant107:00
 
 
H12 (32)2,4 km 55 m10 C
StnoChipnoNameClubStart
21292060291Hugo HoetzelOB Jenišovice100:00
21112085606Jiří HellerSKOB Roudnice nad Labem,100:34
21387060724Jonas KnaupMTV Braunschweig106:27
2122445650Florian WeinertPost SV Dresden106:54
21234214Oliver HabánSlavia Liberec orienteering110:36
2132886289Vojtěch ŠubrtOddíl OB Kotlářka111:20
210951330Tadeáš PelcOB Strakonice111:36
21342035718Martin DejnožkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis112:38
21217204501Tobiáš KošinaTJ Slovan Karlovy Vary118:05
21282099497Jakub MilotaOK Kamenice119:08
21251967296Jack HayOC München119:11
21062086527Aleš DlouhýSK Praga120:58
21242037295Jakob LöhningUSV TU Dresden122:02
211851385Kurenda KarelKOB Kamenický Šenov125:58
21109201343Bartosz KotkowiakBnO Szczecin131:00
21082043890Maciej SztranekUKS Azymut Pabianice132:00
214151793Matěj MacharOddíl OB Kotlářka133:00
21152061725Franek KrempińskiUKS Azymut Pabianice134:00
21402085655Jakub DvořákBETA URSUS Orienteering135:00
21277201205Matyáš JečmenSKOB Ostrov136:00
21192078467Jakub HamplSK Los Mělník137:00
21032102812Matěj KándlKOB Dobřichovice138:00
21262011818Jan JirkovskýSKOB Slaný139:00
21028233Jonáš PopKOB TRETRA Praha140:00
21207209780Vojtěch SmrtSKOB Ostrov141:00
21162061789Ondřej BroschSK Radioklub Blansko142:00
21052061778René HavlákSKOB Roudnice nad Labem,143:00
21132102571Martin PekárekSK Radioklub Blansko144:00
2137443105Matyáš BláhaKČT Slavoj Praha145:00
2135443072Vojtěch BláhaKČT Slavoj Praha146:00
2101VakantVakant147:00
2104VakantVakant148:00
 
 
H14 (34)3,5 km 185 m14 C
StnoChipnoNameClubStart
21809101104Jakub PeterkaTJ Loko Liberec110:00
21759101105Jan OncirkSKOB Ostrov110:28
2162682695Vít ŠkáchaOK Kamenice111:02
21589005143Marek ŠtěrbaTJ Slovan Karlovy Vary117:05
21692027224Vojtěch DejnožkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis117:51
21512800293Jakub HřivnaSK Praga120:05
21619982Jaroslav SedláčekOddíl OB Kotlářka122:11
21721407621Jan SztranekUKS Azymut Pabianice125:49
2163887230Grzegorz NowakUKS Azymut 45 Gdynia126:35
2182981641Michał SędłakOK!Sport Warszawa127:07
21882075696Šimon TůmaKOB TRETRA Praha131:37
21847204986Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov137:01
2192436432Matyáš PelcOB Strakonice141:00
21871414504Vojtěch FousekSK Radioklub Blansko142:00
21912056261Marek BejvlSK Los Mělník143:00
2186682668Radim KucOK Sparta Praha144:00
21812102676Jiří DondaSKOB Ostrov145:00
2166682685Matěj HnízdilKOB Kamenický Šenov146:00
2165301438Břetislav MilotaMLOK Mariánské Lázně147:00
2174682626Hynek HejnaTJ Loko Liberec148:00
2171418979Michał BieleckiUKS Siódemka Rumia149:00
2190426397Matyáš KarásekKOB ZPV Prostějov150:00
2168981644Emil BiolikTrackcourse151:00
21562103684Filip JežekSK Radioklub Blansko152:00
21607207180Matthäus WelzelOK Mark Brandenburg153:00
21649201342Piotr KotkowiakBnO Szczecin154:00
21789201348Leon PawlowskiBnO Szczecin155:00
21771413719Matěj FousekSK Radioklub Blansko156:00
21898629608Jonas LangeSV IHW Alex 78 e. V.157:00
2170301492Tomáš BardaSKOB Ostrov158:00
21732078461Tomáš EkertSlavia Liberec orienteering159:00
2152VakantVakant160:00
2153VakantVakant161:00
2154VakantVakant162:00
 
 
H16 (32)5,5 km 265 m13 C
StnoChipnoNameClubStart
22778640924Piotr RzeńcaPolish National Youth Team120:00
22798020217Zoltán BujdosóTabáni Spartacus120:44
22542090836Martin ŠimšaSK Praga122:51
22749102569Filip AdámekKOB Moira Brno128:38
22557207878Petr SynekOK Doksy129:02
22587200331Jakub BílýOOB TJ Lokomotiva Teplice132:22
22807003450Arne KapischkeOK Mark Brandenburg134:35
22699889Martin KlaškaOddíl OB Kotlářka135:07
22688640925Bruno DeredosUKS Orientus Lodz138:12
22812096220Nick NewiakNejdek Orienteering138:29
22642053509David ŠmolOK Doksy148:07
2275886659Grzegorz PorzyczUKS Azymut 45 Gdynia148:21
2265888625Matěj ŠubrtOddíl OB Kotlářka151:00
22782032132David BradáčTJ Loko Liberec152:00
22629201344Michal BiernatBnO Szczecin153:00
2267405991Daniel LockerSOOB Spartak Rychnov n.Kn.154:00
22727875Zdeněk HejdukKOB Baník Sokolov155:00
22668632432Henrik RudertSV IHW Alex 78 e. V.156:00
2256218851Antonín ForstSK Praga157:00
22609201334Jakub KondysBnO Szczecin158:00
22768687Petr LillKOB Baník Sokolov159:00
22702032134Jaroslav HořákTJ Loko Liberec160:00
22737003444Daniel KalkbrennerOK Mark Brandenburg161:00
22712106739Přemysl NovákOddíl OB Kotlářka162:00
2261897367Thomas RibyOOB TJ Lokomotiva Teplice163:00
22634188Ondřej JanečekSOBSA164:00
2257446345Milan MalačkaOddíl OB Kotlářka165:00
22822801121Alex GrobelnyHKS Azymut Mochy166:00
22872023957Hugo PohořalýSKOB Roudnice nad Labem,167:00
2253VakantVakant168:00
2251VakantVakant169:00
2252VakantVakant170:00
 
 
H18 (33)7,2 km 335 m17 C
StnoChipnoNameClubStart
23152088141Jakub DekrétSK Žabovřesky Brno0:00
23312041759Kilian HöckSV Robotron Dresden13:31
23057207178Cedrik KleinUSV TU Dresden21:41
23101401077Franz GawlitzaSV Robotron Dresden23:17
2318504029Mikolaj KrawczyńskiPolish National Youth Team25:08
23139102122Vesa NokkaRasti 8825:19
23111398996Petr MelicharTJ Loko Liberec27:07
23169101841Grzegorz ŻurekUKS Siódemka Rumia31:00
23242053499Francesco MagenesPolisportiva Besanese32:00
23147205969Dawid KalisiakUKS Azymut Pabianice33:00
2302504956Roope RuuhialaHiisirasti34:00
23222032105Jakub BradáčTJ Loko Liberec35:00
23238632431Henning KapischkeOK Mark Brandenburg36:00
2329336710Jan ŽdimeraSK Praga37:00
23321410952Bartłomiej OgdowskiUKS Siódemka Rumia38:00
2320887221Jakub KuźbaUKS Siódemka Rumia39:00
2319920657Johan SkalickýKOB Ústí nad Orlicí40:00
2312887246Dawid ZającUKS Azymut Pabianice41:00
23281403424Tomáš VavříkSKOB Ostrava42:00
23257780817Anton JaenickeOK Mark Brandenburg43:00
23177171111Leon BauerOK Mark Brandenburg44:00
23081412044Angelo OcchiPolisportiva Besanese45:00
23302070842Adam KarásekKOB ZPV Prostějov46:00
23097201191Jiří JanečekSOBSA47:00
23278683Jan HejdukKOB Baník Sokolov48:00
23048636974Valentin KollenbachSki-Club Helsa49:00
23432056305Radek OndráčekKlub vytrvalostních sportů Šum50:00
23219102149Adam SolomkoKOB Baník Sokolov51:00
2326886308Rafal ZamojskiUKS Siódemka Rumia52:00
2303VakantVakant53:00
2301VakantVakant54:00
2306VacantVakant55:00
2307VacantVakant56:00
 
 
H20 (14)8,3 km 515 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
23638070598Marcin BiedermanPolish National Youth Team10:00
2352504955Joona HuilaHiisirasti24:27
23659102126Atte NokkaRasti 8833:18
2364973101Robin ZschaeckelSV IHW Alex 78 e. V.39:10
23627200375Vojtěch MelicharTJ Loko Liberec41:00
2356886668Jerzy UrbaniakKs Spójnia Warszawa42:00
2358980351Lukáš PaukertKOB Ústí nad Orlicí43:00
23532017682Tomáš LockerSOOB Spartak Rychnov n.Kn.44:00
23608300198Michael BaettigOLG Wislig/CA Rosé45:00
23592067347Jakub ZiebaNejdek Orienteering46:00
23557207341Lukáš PelikánKOB Kladno47:00
2357224355Tomáš StrakaSKOB Slaný48:00
23612013248Cesare MattiroliPolisportiva Besanese49:00
2351VakantVakant50:00
 
 
H21E (29)10,2 km 525 m24 C
StnoChipnoNameClubStart
171985456Wieland KundischUSV TU Dresden60:00
11881220Christian WartbichlerHSV OL Wiener Neustadt60:27
14500290Michal HoráčekSlavia Liberec orienteering65:23
347200392Matthias KretzschmarPost SV Dresden66:07
38627999Kuba DragowskiOOB TJ Turnov68:57
291972767Florian FlechsigUSV TU Dresden72:22
267003006Matouš FürstTJ Loko Liberec78:31
321986035Karsten LeideckUSV TU Dresden79:34
42004470Csaba GössweinBudai Osforrás79:50
87207861Ivo HabánSlavia Liberec orienteering83:24
6994420Thomas NipenNydalens SK85:52
27515132Petr HenychSlavia Liberec orienteering86:34
229080057Markus GrätschOOB TJ Turnov89:44
239101950Gergely BugárBudai Osforrás91:00
5899179Jan KlusáčekSK Žabovřesky Brno92:00
167207026Pavel PtáčekBETA URSUS Orienteering93:00
19504401Przemysław OlechUKS Siódemka Rumia94:00
137207362Tomáš KosOK Lokomotiva Pardubice95:00
99800980Kurt MüllerPost SV Dresden96:00
157200365Martin SklenářOrientační Běh Opava97:00
102042395Luigi GiulianiPolisportiva Besanese98:00
301401072Leon KollenbachSki-Club Helsa99:00
211971255Peter WeinigOC München100:00
121417129Milan DůrekOK Slavia Hradec Králové101:00
258631571Wojciech DudekPUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo102:00
331984123Josef NeumannOOB TJ Turnov103:00
18962909Leo GraumannESV Lok Berlin-Schöneweide104:00
2VakantVakant105:00
28VacantVakant106:00
 
 
H21A (36)9,3 km 530 m23 C
StnoChipnoNameClubStart
83887216Mariusz PabichUKS Azymut Pabianice40:00
56991919Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK41:47
60888902Andrei KraemerPost SV Dresden43:02
757248Jan ĎoubalKOB Dobruška43:14
58995876Honza SvobodaSNS Smržovka44:26
68501867Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK48:04
77515503Vojtěch PeterkaTJ Loko Liberec50:01
792027924Václav PelcOB Strakonice57:26
802051488Michal ŠrubařMagnus Orienteering59:20
64980373Milan JalovýSK Radioklub Blansko62:31
812077797Marek JendrychOK!Sport Warszawa62:45
577999888Jiří MartanSlavia Liberec orienteering63:32
74434828Ivo ŠafaříkOB Strakonice71:00
72301273Roman JirkůOK Jihlava72:00
559003139Friedmar RichterUSV TU Dresden73:00
617203451Miroslav BenešSK Praga74:00
731418714Karol CwalinaOK!Sport Warszawa75:00
82301370Ondřej KohlSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.76:00
761403086Michał ŁubisUKS Azymut Pabianice77:00
597170385Christoph LamyOLV Potsdam78:00
711984051Andrei OlunczekUSV TU Dresden79:00
66842664Piotr DrągowskiKOB Dobruška80:00
84682686Ondřej PokornýSK Praga81:00
709767David KomínSK Praga82:00
6753643Jan RandíkSOBSA83:00
699101195Jens PatommelPost SV Dresden84:00
62771991Stefan BuhlerUSV TU Dresden85:00
651802201Andreas LenkUSV TU Dresden86:00
851415755Federico NavarraPolisportiva Besanese87:00
512800134Jens SeidelUSG Chemnitz88:00
638800Jan HanákSKOB Slaný89:00
94688312Jan FranckeOK Doksy90:00
549101108Petr BořánekUSK Praha91:00
78921001Bartlomiej MazanWKS Śląsk Wrocław92:00
53VakantVakant93:00
52VakantVakant94:00
 
 
H21B (34)7,8 km 415 m18 C
StnoChipnoNameClubStart
109502212Franz CruseSV Robotron Dresden80:00
1332075669Michal BukSKOB Roudnice nad Labem,82:54
1207200371Antonín SynekOK Doksy88:43
131301695Jakub SvobodaSKOB Roudnice nad Labem,89:38
1291398538Jan KolajaSlavia Liberec orienteering90:52
1162075666Petr BukSKOB Roudnice nad Labem,92:46
11853126Jan SadílekOB Vizovice94:57
110406961Juraj NemecEkonom Banska Bystrica96:17
101416269Marek MoravecOK Lokomotiva Pardubice96:40
1112045226Roman MěrkaOB Vizovice100:40
1042088721Adam LehárOK Lokomotiva Pardubice108:33
10752322Milan ŠtěpánekKOB Ústí nad Orlicí108:40
125301623Jaroslav ZemanKOB Dobruška111:00
1197200329Martin PešekOK Lokomotiva Plzeň112:00
1122211Martin SchmotzUSV TU Dresden113:00
1027207346Marek ŠnyrchSK Haná orienteering114:00
139207857Andrej NemecEkonom Banska Bystrica115:00
10649669Tomáš KavanKOS TJ Tesla Brno116:00
1031400438Ondřej StřelbaSK Kotnov Tábor117:00
128232989Wolfgang GindlSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn118:00
1241409872Tomáš KřenekTJ Loko Liberec119:00
132207824Jan ZelinkaOK Lokomotiva Pardubice120:00
1142042532Michal BorákVŠTJ Ekonom Praha121:00
11352220Pavel BeranSKOB Zlín122:00
1272053516Marcel ŠmolOK Doksy123:00
1152247Matthias FaberUSV TU Dresden124:00
12146132Laták RudolfBÖF125:00
1225685Alexander TippeltTV Coburg-Ketschendorf126:00
1178138Miroslav HromádkaOOB TJ Slavoj Ústí nad Labem127:00
1302056288Marcel SynekOK Doksy128:00
1267204996Marek ŠtěpánSK Haná orienteering129:00
123852702Jacek WieszaczewskiOrientop Wrocław130:00
10549667Jan KarlíkNeregistrovaní - Karlík131:00
1081414975Tobias KnaackOK Mark Brandenburg132:00
 
 
H35A (30)8,4 km 455 m21 C
StnoChipnoNameClubStart
1672078454Michal TihonOK 99 Hradec Králové50:00
1837200181Paweł GolinowskiOKS Žagaň53:23
1787872Karel RambousekKOB Baník Sokolov53:24
1549040176Pauls PlataisOzon53:51
17052179Ondřej LisýSlavia Liberec orienteering67:30
16653812Jakub HašekHaškovi72:08
1682026166Jindřich KovářKČT Aš78:55
181980350Kamil KoblížekKOB Ústí nad Orlicí81:00
1827200904Václav BaduraTJ Slovan Karlovy Vary82:00
1609102143Petr PompachKOB TRETRA Praha83:00
173899164Michal VšetečkaSportcentrum Jičín84:00
179301504Vladimír JečmenSKOB Ostrov85:00
175682072Jiří HájekSKOB Ostrov86:00
1748000029Marián MiklušRapid Bratislava87:00
1772049538Kamil MűllerOOB SK Týniště nad Orlicí88:00
1631396839Jaroslav ChoutkaSOBSA89:00
176887615Tomáš KolářSKOB Slaný90:00
1562070849Martin KarásekKOB ZPV Prostějov91:00
164331503Jiří HellerSKOB Roudnice nad Labem,92:00
16149971Tomáš ŽitnýSKOB Sig-Mat Mladá Boleslav93:00
169363486Kiss DénesJMD94:00
15753016Ondřej JanečekSOBSA95:00
1808631583Miroslav DudaSKOB Roudnice nad Labem,96:00
1538110680Tobias Schwarzberlin tsc97:00
165682634Jan DítkoTJ Slovan Karlovy Vary98:00
1718641466Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen99:00
158886310Tomek PabichPolish National Youth Team100:00
1628128Pavel KalenskýOOB TJ Slavoj Ústí nad Labem101:00
151VakantVakant102:00
172VakantVakant103:00
 
 
H35B (9)5,8 km 300 m15 C
StnoChipnoNameClubStart
2082080914Zdeněk PeteráčSlavia Liberec orienteering90:00
203502259Alexander VolkovVZA Žilina97:24
20751234Martin VančuraMagnus Orienteering112:43
2092042509Pavel DvořákOK Lokomotiva Plzeň116:51
2052081365Miroslav ČernýOK Lokomotiva Plzeň118:42
2022086326Marcin UklejaUKS Azymut 45 Gdynia121:00
20452777Martin SixtaSKOB Ostrava122:00
21051436René ŠlapánekSKOB Roudnice nad Labem,123:00
201VakantVakant124:00
 
 
H40A (20)7,7 km 420 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
257500665Jacek NowakUKS Azymut 45 Gdynia70:00
2542061776Per Oyvind SteneNydalens SK83:32
2592057916Ivar SeierstadGeoform88:08
264887165Martin GregorSK OB Chotěboř91:01
2737700075Pavel PachnerOK Chrastava91:14
2537203328Miši HonsSNS Smržovka92:36
269733003Michael LöhningUSV TU Dresden93:23
2742058471Marek ŠestákSlavia Liberec orienteering101:00
2524641700Jan BabickýZOOB Rumburk102:00
2517204490Robert VlašímskýTJ Slovan Karlovy Vary103:00
263232116Petr PoborskýVŠTJ Ekonom Praha104:00
2709127Tomáš MyslivecOK Slavia Hradec Králové105:00
2587202779Piotr KrempińskiUKS Azymut Pabianice106:00
2729150573peter Adorjanberlin tsc107:00
2657205562Marek KůstkaOB Vizovice108:00
2668011177Jan KnaupMTV Braunschweig109:00
2562092427Lukáš Křísteknereg ROZ110:00
262770327Grzegorz BiolikTrackcourse111:00
261682629Jan MilotaOK Kamenice112:00
2682106749Jan SlivaOK Sparta Praha113:00
 
 
H40B (20)5,2 km 285 m14 C
StnoChipnoNameClubStart
3212109677Martin MatoušekSKOB Slaný20:00
3019721120Oldřich NovákOddíl OB Kotlářka20:15
3102031351Pavel SimrSKOB Roudnice nad Labem,20:58
31753591Filip KándlKOB Dobřichovice24:34
3162080992Stanislav VilémSlavia Liberec orienteering26:16
3192058477Vladimír EkertSlavia Liberec orienteering29:25
3132027225Jiří DejnožkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis43:20
3188629812Radek SedlákSOS Mamuti z Lipovky45:15
3092300846Patrik CermakEkonom Banska Bystrica48:50
3047200182Piotr MurawskiHKS Azymut Mochy51:00
314232429Zbyněk Žebráklepus.cz52:00
306442870Michal PobudaSJH Jindřichův Hradec53:00
3085788Jan HájekSOK TJ Turnov54:00
3202087685Jaromír HolíkTJ Jiskra Nejdek55:00
3222068658Mario KnaackOK Mark Brandenburg56:00
3072088211Miloš DvořákBETA URSUS Orienteering57:00
3158472Petr SpejchalOK Jiskra Nový Bor58:00
3127131276Jan MüllerUSV TU Dresden59:00
302VakantVakant60:00
305VacantVakant61:00
 
 
H45A (40)6,8 km 375 m19 C
StnoChipnoNameClubStart
3761007345Holger MagerPost SV Dresden100:00
3908638440Ilya GusevSt.Petersburg100:15
35752293Martin SadílekOB Vizovice102:17
3807202764Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl108:09
3788536Jan SvobodaOK Jiskra Nový Bor113:56
3662060271Jakub BejvlSK Los Mělník115:25
3638160571Klaus SchwindOLG Ortenau115:31
372680111Uwe BrettschneiderKaulsdorfer OLV Berlin117:10
373336767Jan BenešSJH Jindřichův Hradec117:23
3682068654Sergey CherniavskyOC München118:49
3887300172Jan HnízdilKOB Kamenický Šenov121:46
3712027234Martin SmolkaSK SKI-OB Šternberk123:04
3829127807Szabolcs TornaiTabáni Spartacus123:27
3771402008Uwe RöhnerSV IHW Alex 78 e. V.125:47
37952975Pavel KarmazínTJ Lokomotiva Beroun126:18
3841955315Antonín ProcházkaKOB Dobřichovice128:22
36551279Petr BílýOOB TJ Lokomotiva Teplice131:00
360436961Aleš FürstTJ Loko Liberec132:00
367301186Petr KrulišZŠ a MŠ Chotyně133:00
387232388Martin ŠritrSOK TJ Turnov134:00
386301158Martin LockerSOOB Spartak Rychnov n.Kn.135:00
3897003021Karel PilařKČT Aš136:00
385682367Pavel KubecTJ Stadion Nový Bor137:00
361682631Petr EichlerKOB Kamenický Šenov138:00
3832451515Miroslav GolaOB Vizovice139:00
3599700406Bartłomiej KrasuskiTeam 360140:00
3742067268Vít MalečekSK Praga141:00
3567200337Petr PavelOOB TJ Lokomotiva Teplice142:00
370682678Stanislav HejnaTJ Loko Liberec143:00
37529098Fredrik HuldtTumba-Mälarhöjden OK144:00
3587208102Frank MieskeKaulsdorfer OLV Berlin145:00
364887252Paweł SztranekUKS Azymut Pabianice146:00
3697201769Michal ŠkáchaOK Kamenice147:00
3811968045Roland ReisenbergerOK Klosterneuburg148:00
392886298Jan KabátVŠTJ Ekonom Praha149:00
3621406600Udo LangeSV IHW Alex 78 e. V.150:00
355VakantVakant151:00
352VakantVakant152:00
353VakantVakant153:00
354VakantVakant154:00
 
 
H45B (21)4,2 km 215 m14 C
StnoChipnoNameClubStart
405553435Martin KunzBETA URSUS Orienteering110:00
4228578Lukáš StrakaSKOB Slaný114:05
41151712Jaromír ŠimšaVŠSK MFF UK Praha121:55
40853428Marek KovačičSK Orientační sporty Nové Měst123:01
4211407424Jan BláhaKČT Slavoj Praha123:49
4137003441Rolf WeinertPost SV Dresden124:54
406442867Jiří JirousKOB TRETRA Praha129:52
4041418752Libor ForstVŠSK MFF UK Praha137:50
415920653Tomáš BrožekKOB Ústí nad Orlicí138:40
4161970244Marcin MarszałekOK!Sport Warszawa141:00
4022060396Štěpán KroupaKOS Slavia VŠ Plzeň142:00
4092103681Petr JežekSK Radioklub Blansko143:00
417331587Tomáš LevýOB T.J. Sokol Žamberk144:00
420301709Karel ŠoupaOK Lokomotiva Plzeň145:00
412303908Zdeněk ŽdimeraSK Los Mělník146:00
419336778Petr NosekKrOB Rozmarýn Litoměřice147:00
41449698Pavel ŠišmaOOB SK Týniště nad Orlicí148:00
410301152Pavel ŘezáčSlavia Liberec orienteering149:00
4232061860Pavel IzákSK Los Mělník150:00
403VakantVakant151:00
401VakantVakant152:00
 
 
H50A (46)5,8 km 300 m15 C
StnoChipnoNameClubStart
468501914Nils SchmiedebergSV IHW Alex 78 e. V.120:00
466886511Raik ZschaeckelSV IHW Alex 78 e. V.124:29
489670713Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK128:10
46051679Ivo NovákSK OK 24 Praha129:41
4838638384Roland MeisterOLG Dachsen130:51
4918112112Jörgen AxelssonTullinge SK132:26
4729650526Karel KavalírOK 99 Hradec Králové132:52
484990002Heiko GosselUSV TU Dresden132:59
4641399080Andrej ZeleninUSG Chemnitz137:31
4658185Ivan VydraOK Chrastava142:04
4577661020Martin GrünbergerOK Klosterneuburg145:03
4862005696Raimondas Olisauskasberlin tsc146:01
4787000026Wolfram KnitschPost-SV Chemnitz146:41
4767205362Ilkka NokkaRasti 88146:58
4778230366Kay CruseSV Robotron Dresden147:07
4712800319Pavel VeljačikOK Sparta Praha147:13
480630617Hagen NiekeUSV TU Dresden151:00
4922000173René HellmannUSV TU Dresden152:00
4738140467Beat JakobBucheggberger OL153:00
487670819Krzysztof UrbaniakKs Spójnia Warszawa154:00
474515016Jiří SukVŠSK MFF UK Praha155:00
48551752Viktor MutinskýKOB Ústí nad Orlicí156:00
462207849Libor AdámekKOB Moira Brno157:00
4948100566Erich GöschlOLC Währing158:00
463660420Sven DemmigKaulsdorfer OLV Berlin159:00
4967200586Josef SklenářSKOB Bruntál160:00
4797770022Peter KollenbachSki-Club Helsa161:00
4511418753Martin MálekTJ Kobylisy162:00
4907020217István BujdosóTabáni Spartacus163:00
470682114Luboš BrunerOOB TJ Lokomotiva Teplice164:00
4817200359Miroslav SklenářOrientační Běh Opava165:00
4887205883Stanislaw PlytnikBnO Szczecin166:00
482887037Andreas BrunnerOLK Rafzerfeld-Bülach167:00
458640915Bernd KädingKaulsdorfer OLV Berlin168:00
497899153Boris KovářOOB TJ Lokomotiva Teplice169:00
475301374Václav DobešSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.170:00
493229635Magnus AxelssonSträngnäs Malmby OL171:00
4692032226Rico MüllerUSV TU Dresden172:00
4617204992Jiří WürzOOB TJ Lokomotiva Teplice173:00
459562000Harald Lipphart-KirchmeirHSV OL Wiener Neustadt174:00
467651114Michael DrechselUSV TU Dresden175:00
452VakantVakant176:00
455VakantVakant177:00
456VakantVakant178:00
453VakantVakant179:00
454VakantVakant180:00
 
 
H50B (22)4,2 km 190 m13 C
StnoChipnoNameClubStart
1021980377Pavel PtáčekBETA URSUS Orienteering0:00
10047201772Libor HiršVSK Mendelu Brno2:22
10178051265Matthias BoosUlu's Reisewelt4:51
1005410321Nikolaj JordanovVSK Mendelu Brno6:26
10131006613Karel KršákOB Vizovice6:35
1009305982Roman ŠčehovičEkonom Banska Bystrica9:15
10111409878Jaroslav KorpasTJ Lokomotiva Ingstav Brno13:22
1019406942Juraj NemecEkonom Banska Bystrica19:05
10102020717Miroslav ŠimekSK Los Mělník19:38
10168490Boris DoškářOK Jiskra Nový Bor20:48
1007553436Petr PatočkaBETA URSUS Orienteering24:36
10061413331Igor MelicharOK 99 Hradec Králové26:40
101549796Georg PregartnerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn31:00
10187670429Thomas GrassowKaulsdorfer OLV Berlin32:00
10141021266Thomas BoeckKaulsdorfer OLV Berlin33:00
1008411583Martin MellanSOK TJ Turnov34:00
10129002326Thomas RothkegelPost SV Dresden35:00
10222023803Dobroslav PohořalýSKOB Roudnice nad Labem,36:00
1020413160Petter FureOppsal Orientering37:00
1002VakantVakant38:00
1003VakantVakant39:00
1001VakantVakant40:00
 
 
H55 (36)5,2 km 285 m14 C
StnoChipnoNameClubStart
107751542Jiří SuchardaOK Jiskra Nový Bor30:00
10799101679Josef MilotaMLOK Mariánské Lázně35:07
108050000Pavel DikošOK Jiskra Nový Bor36:06
1056997861Kjell WestinPorsgrunn OL37:17
10612003049Jürg WälchliUlu's Reisewelt38:36
10821393103Rene VockUlu's Reisewelt39:32
10842092403Luboš JeřábekOddíl OS SK Prostějov43:52
1072232492Bořivoj SkryjaUNITOP SKP Žďár nad Sázavou45:47
1055531961Erwin KöckHSV OL Wiener Neustadt46:43
105952337Jaroslav ZemanOK Jihlava49:10
10758220Jiří KonopáčOOB TJ Turnov51:07
1069981009Bernd GraumannESV Lok Berlin-Schöneweide53:42
1051504954Mika RuuhialaHiisirasti55:32
10678436Miloš PávekOK Jiskra Nový Bor56:05
10632049558Jiří RyšavýTJ Opava58:44
1065620617Gerhard-Michael BuhlerUSV TU Dresden59:55
1083886655Jerzy PorzyczUKS Azymut 45 Gdynia61:00
1058682630Jiří KavkaOK Sparta Praha62:00
10628629988Werner KraemerPost SV Dresden63:00
10767040959Ronald AnsorgeSV Robotron Dresden64:00
105749998Pavel VydraOK RECO Sport65:00
1070899008Gerhard KellnerHSV OL Wiener Neustadt66:00
10811413715Ladislav HošekOK Sparta Praha67:00
10661414965Fred JenschOK Mark Brandenburg68:00
10647205033Karel KovářOOB TJ Lokomotiva Teplice69:00
1085232041Jaroslav PavlůKOB Dobřichovice70:00
1073301183Miroslav NovotnýOK Lokomotiva Pardubice71:00
1060438974Andreas CartOLC Wienerwald72:00
10782045609Andreas KapischkeOK Mark Brandenburg73:00
1071997925Frank KretzschmarOLV Weimar74:00
10878174Pavel GorčicaOK Chrastava75:00
106852980Václav PetrSKOB Ostrava76:00
1053VakantVakant77:00
1054VakantVakant78:00
1074VacantVakant79:00
1052VakantVakant80:00
 
 
H60 (36)4,2 km 215 m14 C
StnoChipnoNameClubStart
11142011900Martin ŠkorpilTJ Jiskra Hořice10:00
1113352127Leif ThingsrudOstmarka OK16:35
11342003054Denis CucheOLG Wislig/CA Rosé18:01
11328020565Christian BilandUlu's Reisewelt18:43
11102102525Pavel BěhounOK 99 Hradec Králové24:14
1121895252Benedykt KrólUKS Siódemka Rumia25:55
113652774Josef JuřeníkSKOB Ostrava30:21
112549558Vlastimil HanzlVSK Mendelu Brno35:06
110651973Vladimír JarošKOB Dobřichovice37:14
11308863Jiří SýkoraTJ Opava38:27
11171407862Vlado PijákKOB Sokol Pezinok41:00
11097207870Pavel JahnOK Sparta Praha42:00
11249570817Ewald MayerHSV OL Wiener Neustadt43:00
112849416Miloš RychlýTJ Opava44:00
11079087Stanislav KynčlOK Jilemnice45:00
112752027Libor RobotkaTJ Spartak 1. Brněnská46:00
11222072282Bugár JózsefBÖF47:00
11262056301Petr HorákOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis48:00
11161401456Andrzej SkoniecznyPaulinum J.G.49:00
1129891989Hannu KottonenLynx50:00
11201106055Wolf-Gerold JuckelandtSV Robotron Dresden51:00
110852473Jan BednářSOB Olomouc52:00
11199020556David RoachLuxembourg Orienteering Club53:00
1111416833Karel BöhmOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:00
11129200530Petr JunekSK Studenec55:00
11231680468Gilles BaguereyC.O.Colmar56:00
11318812Jaroslav JalovýSK Radioklub Blansko57:00
113851231Milan PavlíkOK Chrastava58:00
11189992016Frédéric GenevoisHSV OL Wiener Neustadt59:00
11372080917Rudolf KaškaOK Chrastava60:00
11331500223Sepp HonesHSV Ried61:00
1104VakantVakant62:00
1101VakantVakant63:00
1105VakantVakant64:00
1102VakantVakant65:00
1103VakantVakant66:00
 
 
H65 (27)4,2 km 190 m13 C
StnoChipnoNameClubStart
11639005174Manfred HickethierSlavia Liberec orienteering40:00
11571302773Oldřich PřindaSlavia Liberec orienteering44:25
11772085582Jiří ČípaTJ Loko Česká Třebová50:33
115951643Jaroslav HořínekUSK Praha52:23
1170361986Petr KarmazínSlavia Liberec orienteering52:48
11689260Václav FarářOK Lokomotiva Pardubice56:55
11621511127Jiří ProvazníkOOB TJ Turnov57:55
11566645Petr ValterKBP Praha60:00
11742096242Jaroslav FarářOOS TJ Spartak Vrchlabí63:04
11752080998Miroslav HoráčekSlavia Liberec orienteering63:27
11798890Tomáš BabickýZOOB Rumburk67:54
11762042539Stanislav BorákVŠTJ Ekonom Praha71:00
11618861František PeterkaTJ Sokol Troja72:00
1180232091Martin JelínekSK Praga73:00
11551602616Jiří UrválekSlavia Liberec orienteering74:00
11582048005Franz WaserOLK Rafzerfeld-Bülach75:00
1172886284Josef RančákOK Jiskra Nový Bor76:00
1164260271Bill GriffithsEBOR77:00
11608674Miloš FialaOB Kašperské Hory78:00
11811603126Libor MakovičkaC.O.Colmar79:00
117851863Vladimír ZelenýSK Praga80:00
116751816Jindřich JakubecOOB TJ Turnov81:00
11699101101Zdeněk PřečekOK Sparta Praha82:00
1153VakantVakant83:00
1152VakantVakant84:00
1154VakantVakant85:00
1151VakantVakant86:00
 
 
H70 (18)3,3 km 150 m11 C
StnoChipnoNameClubStart
12181396464Max MosbergerUlu's Reisewelt90:00
12129798Rudolf HrobařSOOB Spartak Rychnov n.Kn.94:36
121751994Jaromír PospíšilUNITOP SKP Žďár nad Sázavou95:26
12067890Jaroslav JirásekRadioelektronika Cheb105:13
12078806Zdeněk ŠvecSKOB Slaný114:21
121149651Emil BauerVSK Mendelu Brno115:45
12147882Jan FišákMLOK Mariánské Lázně116:24
12201401801Fritz SiegenthalerUlu's Reisewelt118:48
1205682613Jiří NejezchlebaKOB Kamenický Šenov121:00
12088805Stanislav NosálTJ Lokomotiva Beroun122:00
121551332Vít RyšavýTJ Sokol Troja123:00
120151743Josef DohnalUSK Praha124:00
12092222222Rainer MüllerUSV TU Dresden125:00
120451274Jaromír DvořákSK Praga126:00
121651204Josef PeterkaTJ Loko Liberec127:00
12138323Jiří PospíšilSOK TJ Turnov128:00
1203VakantVakant129:00
1202VakantVakant130:00
 
 
H75 (8)3,1 km 125 m10 C
StnoChipnoNameClubStart
1255301501Jan LisýSKOB Ostrov30:00
12579200531Ivan GřundělSJH Jindřichův Hradec34:08
1253682601Josef ŠtrojsaKOB Kamenický Šenov61:00
1254416196Kalnins AndrisRIGA SENIORS62:00
1252205614František NovotnýOOB USK Slavie Ústí n.L.63:00
1256435700Horst LangePost-SV Chemnitz64:00
12584131Miroslav BeránekOK Jiskra Nový Bor65:00
1251VakantVakant66:00
 
 
H80 (5)3,1 km 125 m10 C
StnoChipnoNameClubStart
13052043928Adolf KempfKTV Altdtorf70:00
13028797Svatopluk BláhaKČT Slavoj Praha101:00
13068544Pavel MašekOK Jiskra Nový Bor102:00
13032090839Jaroslav KřtěnskýOK Jiskra Nový Bor103:00
1301VakantVakant104:00
 
 
HDR (50)3,9 km 70 m7 C
StnoChipnoNameClubStart
40205135Tobias KrcSG Zittau Süd0:00
4048410727Albert ForstVŠSK MFF UK Praha0:00
40212057908Viktor SchmidtTV Coburg-Ketschendorf0:00
40632103242Tomáš PodhrázskýSK Žabovřesky Brno0:00
40729201329Kryštof HanákSKOB Slaný0:00
40652057913Hana BradáčováSKOB Roudnice nad Labem,0:00
40262083422Vera Adorjanberlin tsc0:00
40239434Natálie PompachováKOB TRETRA Praha0:00
40242075694Robert MullisOddíl OB Kotlářka0:00
40192057906Robin TippeltTV Coburg-Ketschendorf0:00
4004515003Damien VítSPORTICUS team0:00
4002515154Marianne VítováSPORTICUS team0:00
40554641703Kristýna ČervenkováZOOB Rumburk0:00
100262060294Sven HoetzelOBJEN0:00
100112111492Tadeus MagerESV Dresden MTBO0:00
100022088730Ema BenešováNeregistrovaní0:00
100712031Maximilian MagerUSV TU Dresden0:00
10060301003Eliška ZahradilováOK Jihlava0:00
100372057905Ivana JežkováSK Radioklub Blansko0:00
405349967Vojtěch PřindaSlavia Liberec orienteering0:00
40514641701Zuzana BabickáZOOB Rumburk0:00
40564641702Anna ČervenkováZOOB Rumburk0:00
10001301114Hannah MoraweckSG Zittau Süd0:00
40582262Liam RichterUSV TU Dresden0:00
4062301095Dora VšetečkováSportcentrum Jičín0:00
40302082905Filip PodlipnýSK LOB Nová Paka0:00
40317202883Veronika JečmenováSKOB Ostrov0:00
40282045223Lukáš ŠtěrbaTJ Slovan Karlovy Vary0:00
40442090869Šimon ŠitraOK Lokomotiva Plzeň0:00
4045361818Marta BieleckaUKS Siódemka Rumia0:00
40422102687Tereza DvořákováOK Lokomotiva Plzeň0:00
40362113483Patrik CichraKlub Miki0:00
40332061781Alžběta BroschováSK Radioklub Blansko0:00
40344402234Johana ŠestákováSlavia Liberec orienteering0:00
40298277Matěj JanataOddíl OB Kotlářka0:00
403252015Kryštof JalovýSK Radioklub Blansko0:00
4035980337Kristýna JalováSK Radioklub Blansko0:00
4041203398Emma CollisOddíl OB Kotlářka0:00
40142051510Tobiáš HavlákSKOB Roudnice nad Labem,0:00
40178269Magda HonsováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
40188268Andrea HonsováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
40152218Lisa LöhningUSV TU Dresden0:00
40162087720Tomáš ZápotockýSKOB Slaný0:00
40132023810Petr KaplanSKOB Slaný0:00
40402090845Vojtěch VotavaSlavia Liberec orienteering0:00
4037502260Maja VolkovaVZA Žilina0:00
4038502256Viktoriya ValyavkaVZA Žilina0:00
2566886698Hanna PabichUKS Azymut Pabianice0:00
40272099514Eliška DobiášováSKOB Roudnice nad Labem,0:00
40392099506Jaromír DobiášSKOB Roudnice nad Labem,0:00
 
 
P (36)
StnoChipnoNameClubStart
50422057914Petra BradáčováSKOB Roudnice nad Labem,0:00
50302109765Iva LehárováNeregistrovaní (NNN)0:00
50375991Jitka NedvídkováZOOB Rumburk0:00
50417204975Eliška RakováKOB Baník Sokolov0:00
50105680Natalie SchmidtTV Coburg-Ketschendorf0:00
50112057903Jarmila ŠtěpánováNeregistrovaní - Štěpánovi0:00
50072095956Michaela ŠtěpánováNeregistrovaní - Štěpánovi0:00
50082027230Dagmar SmolkováSK SKI-OB Šternberk0:00
50132087686Ilona HolíkováTJ Jiskra Nejdek0:00
10059339871Marietta HédiNeregistrovaní0:00
1002351207Blanka Křenková GeislerováTJ Loko Liberec0:00
100741418756Veronika st. PopováKOB TRETRA Praha0:00
100731418760Veronika PopováKOB TRETRA Praha0:00
100209197Eliška GorčicováNeregistrovaní (NNN)0:00
72052061815Jan VodičkaSKOB Roudnice nad Labem,0:00
50361403427Petra VackováNeregistrovaní (NNN)0:00
100092067930Radek GrabmüllerNeregistrovaní (NNN)0:00
72062067307Štěpán HronzaOK Dobříš0:00
50211414507Alena ČervenáSKOB Roudnice nad Labem,0:00
5017205585Catherine BaguereyC.O.Colmar0:00
50261413716Ema ČervenáSKOB Roudnice nad Labem,0:00
50251413711Anna ČervenáSKOB Roudnice nad Labem,0:00
501651991Ivona KovačičováSK Orientační sporty Nové Měst0:00
50192067938Radka PekárkováSK Radioklub Blansko0:00
5018301524Miluše ZenkerováTJ Lokomotiva, o.s. Chomutov0:00
5015232169Ivana SýkorováTJ Opava0:00
502051171Karin MartiníkováTJ Opava0:00
50014371Matěj SvobodaOK Jiskra Nový Bor0:00
500451434Daniela HavlákováSKOB Roudnice nad Labem,0:00
500352051Lenka RobotkováTJ Spartak 1. Brněnská0:00
5002830519Angelika PešíkJizerky0:00
501453122Iva SadílkováOB Vizovice0:00
51028705Helena SobotkováUNITOP SKP Žďár nad Sázavou0:00
502253161Leona FouskováSK Radioklub Blansko0:00
50242106735David VotavaDSVJ0:00
50232080840Eva PěknáSKOB Roudnice nad Labem,0:00
 
 
T3 (50)3,4 km 225 m12 C
StnoChipnoNameClubStart
60897205034Zbyšek PodhrázskýO-mikron0:00
608753815Arina HaškováHaškovi0:00
6094891013Sasche BoeckKaulsdorfer OLV Berlin0:00
60562067309Jakub HronzaOK Dobříš0:00
6058352326Dorothea SklenářováOrientační Běh Opava0:00
6088301198Markéta VobořilováNeregistrovaní (NNN)0:00
60202087660Michael MelišíkKOB TRETRA Praha0:00
6019339017Erika Polgarberlin tsc0:00
60012035206Katrin CruseSV Robotron Dresden0:00
609253556Kateřina JiráskováSK Praga0:00
6090206405Zuzana JelínkováK.O.B. Choceň0:00
6014432677Josef SchallbergerNeregistrovaní (NNN)0:00
6068886277Jan ŠvábUSK Praha0:00
100621207407Marie LopourováNeregistrovaní0:00
10050253144Michal PetříčekEasy Step0:00
10049330694Dora JiráskováEasy Step0:00
1007052480Edita UrbanováNeregistrovaní (NNN)0:00
10069301046Radek StoklasaNeregistrovaní (NNN)0:00
10064301055Marius KaminskasLietuva0:00
6067236520Alexandra ZeleninUSG Chemnitz0:00
606453248Michaela ZedníkováNeregistrovaní (NNN)0:00
60729796Eva ZemánkováSOOB Spartak Rychnov n.Kn.0:00
10035301553Linda HočičkováSOB Olomouc0:00
72018628699Maria DragowskaOK!Sport Warszawa0:00
60662061802TionNeregistrovaní (NNN)0:00
6025438033Zdeněk ZemkoSKOB Slaný0:00
60232085002Richard ČechSKOB Slaný0:00
6024436427Radka ČechováSKOB Slaný0:00
70167207354Petra ŠtěpánováSK Haná orienteering0:00
604051205Viktorie PeterkováTJ Loko Liberec0:00
6027428278Zdeněk ZemkoSKOB Slaný0:00
60312025346Iveta VavříkováSKOB Ostrava0:00
60291403416René VavříkSKOB Ostrava0:00
60304643Aleš PekárekSK Radioklub Blansko0:00
6028410731Dita VlachováSKOB Bruntál0:00
603251381Jan EichlerKOB Kamenický Šenov0:00
60332111618Iveta CichrováKlub Miki0:00
60421413717Martin FousekSK Radioklub Blansko0:00
60117204509Gabriela BredlerováTJ Slovan Karlovy Vary0:00
6009410387Lucie PelikánováVŠSK MFF UK Praha0:00
60072017690Luboš ZábranskýSKOB Slaný0:00
60021670628Beate KnitschPost-SV Chemnitz0:00
6006899177Linda PokornáSK Praga0:00
6010910514Friederike GraumannESV Lok Berlin-Schöneweide0:00
60398630860Anna HaiderHSV Ried0:00
60438547Petra HořákováTJ Loko Liberec0:00
60447880Jiří ČervenkaMLOK Mariánské Lázně0:00
60387203329Lenka HonsováSNS Smržovka0:00
60369089Miroslava KynčlováOK Jilemnice0:00
6034446359Kateřina BláhováKČT Slavoj Praha0:00
 
 
T6 (45)6,4 km 420 m16 C
StnoChipnoNameClubStart
7052Zuzana ŠilpochováEkonom Praha Outdoor0:00
70681409876Jakub HolecEkonom Praha Outdoor0:00
70368073Radim HalířVŠSK MFF UK Praha0:00
7039416834Vojtěch KurkaSNS Smržovka0:00
70372067308Jan HronzaOK Dobříš0:00
706549474Václav ŠulcNeregistrovaní (NNN)0:00
70712800162Štěpán DittrtSK Los Mělník0:00
70722049529Jana MarkováTJ Loko Liberec0:00
707353567Alena SmolkováSK Praga0:00
7066888645Tomáš VaněkNeregistrovaní (NNN)0:00
707549983Ljuba StanojkovičováTJ Stadion Nový Bor0:00
100281403426Václav NárovecNeregistrovaní0:00
100271403428Gabriela ProcházkovýKOB Moira Brno0:00
100328282Ivana TišerováSlavia Liberec orienteering0:00
10068303922Ladislav HovorkaKOB Děčín0:00
100348280Robert TišerSlavia Liberec orienteering0:00
100152106884Jarka HálkováBáječné ženy v orientačním běh0:00
7032VakantVakant0:00
70292049593Martin MarekTJ Loko Liberec0:00
7047682380Petr HorčičkaSOB Olomouc0:00
72002102587Dalibor SkácelNeregistrovaní (NNN)0:00
70452240Philipe RichterUSV TU Dresden0:00
7064361956Roman JelínekK.O.B. Choceň0:00
710553709Petr SobotkaUNITOP SKP Žďár nad Sázavou0:00
71041400419Klára SobotkováUNITOP SKP Žďár nad Sázavou0:00
7023434598Stanislav BradáčTJ Loko Liberec0:00
70222092413Jaromír MelicharTJ Loko Liberec0:00
70249005062Tamas TothTipo Orienteering Club0:00
70151413713Mojmír ČervenýSKOB Roudnice nad Labem,0:00
70189080800Antónia HolperTipo Orienteering Club0:00
70179080700Zoltán MihácziTipo Orienteering Club0:00
70192061849Petr BroschSK Radioklub Blansko0:00
71012023951Karolína PohořaláSKOB Roudnice nad Labem,0:00
7014886815Ivan SvobodaSNS Smržovka0:00
7008411439Sebastian MoraweckSG Zittau Süd0:00
70078636987Patrick KudraßSG Zittau Süd0:00
71156528Sophie WagnerSG Zittau Süd0:00
7009411433Karolin MoraweckSG Zittau Süd0:00
7116300902Sabine WagnerSG Zittau Süd0:00
7012660114Peter KudraßSG Zittau Süd0:00
7005888359Korinna TóthBudai Osforrás0:00
7004830713Marek PešíkJizerky0:00
7110232177Zdeněk FialaKOB TRETRA Praha0:00
71146502Martina WagnerSG Zittau Süd0:00
7026411457Rolf KergerSG Zittau Süd0:00