Prague Easter 2018pá 30.03.2018 6:36
Startovka po kategoriích - Všechny etapyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
B3 (18)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
30012053515Barbora Synková04OK Doksy23:00137:00
30022080840Eva Pěkná75SKOB Roudnice nad Labem26:0093:00
30032053511David Jakša05OK Doksy29:00145:00
300449640Hana Benešová00KOB Kladno53:0053:00
3005682654Nela Pokorná05SK Praga56:00105:00
30062113496Amálie Pilátová04KOB Kladno59:0061:00
300751637Linda Pokorná03SK Praga62:0057:00
3008515197Zuzana Horychová01KOB Kladno68:0045:00
3009416753Erika Nemcova87Ekonom Banska Bystrica92:00141:00
3010887934Tereza Fialová90SKOB Zlín95:0049:00
30112125373Radka JánskáOOB Třebíč98:00185:00
30126905Claudia Kellner66HSV OL Wiener Neustadt101:00189:00
3013VacantVakant140:00117:00
30142048528Petra Grassow70Kaulsdorfer OLV Berlin143:00181:00
301564950Magdalena Chachurska78KU AZS WAT Warszawa146:0097:00
3016338920Natalia Dźwigała95OK!Sport Warszawa149:00113:00
30172084107Jakob Matussek00OL-Team Wehrsdorf101:00
30182048101Manja Matussek74OL-Team Wehrsdorf109:00
 
 
B5 (10)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
31012102793Martin Lacina75Oddíl OB Kotlářka28:00
3102670305Kirsten Käding67Kaulsdorfer OLV Berlin139:00184:00
3103VacantVakant142:00180:00
3104692105Dirk Bringezu69OLV Potsdam145:0048:00
31052048101Sebastian Dethloff78OL-Team Wehrsdorf148:0092:00
31067132613Hanna Bringezu00OLV Potsdam151:0064:00
31072091742Jacqueline KnaackOK Mark Brandenburg154:0060:00
31089130902Theo Bringezu02OLV Potsdam157:0056:00
3109671407Ute Boeck67Kaulsdorfer OLV Berlin160:00176:00
31107207773Kateřina Jandová72KOB Kladno52:00
 
 
D10L (15)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
40512117418Marie Vošlajerová10SK Los Mělník36:00136:00
40522102790Klára Coufalová09SKOB Roudnice nad Labem39:0096:00
40532102699Anežka Berchová09SK Los Mělník42:00144:00
40542109680Eliška Hrstková10SKOB Slaný45:00188:00
40552129215Daisy Hill09Airienteers48:00140:00
40562109679Anežka Kunstová10SKOB Slaný51:00180:00
40572104709Anežka Chmelíková10OK Dobříš54:00148:00
4058515409Lisa Kalinová11SPORTICUS team57:00
40592109678Amálie Václavíková08SKOB Slaný60:00172:00
40607202883Veronika Ječmenová09SKOB Ostrov90:000:00
40612088719ms Kateřina Dvořáková07OK Lokomotiva Plzeň96:0048:00
4062VacantVakant150:00184:00
4063VacantVakant153:00176:00
4064416227Lucie Johanka Fišáková09MLOK Mariánské Lázně156:00152:00
4065440468Lianne Joséfine Krüger11Berliner Turnerschaft159:00156:00
 
 
D10 (22)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
40012075698Carolina Mullis09Oddíl OB Kotlářka0:0062:00
40022056280Elena Synková08OK Doksy3:00150:00
400353537Alžběta Pěkná09SKOB Roudnice nad Labem6:0098:00
40042060292Anna Zabořilová09OB Jenišovice9:0058:00
40052103710Eliška Zemanová08Oddíl OB Kotlářka12:0054:00
40078116Rozárie Pavlíková08KOB Litvínov15:0070:00
40067205024Amálie Petriláková09OK Dobříš69:00130:00
4008682083Ela Lošťáková09OOB TJ Lokomotiva Teplice72:0010:00
40092088819Johana Šestáková08Slavia Liberec orienteering75:0046:00
40102050490Adéla Housková08OK Dobříš78:00146:00
4011515458Ella Kalinová09SPORTICUS team81:00
4012682698Karolína Vlašímská08TJ Slovan Karlovy Vary84:00102:00
40132058512Justýna Baštová09OK Dobříš87:00138:00
40142073676Barbora Strýčková08OOB Spartak Adamov90:006:00
4015218973Eva Kundratová09SKOB Zlín93:0050:00
40162088717Štěpánka Šitrová08OK Lokomotiva Plzeň96:0066:00
40172086491Anna Godina09B3138:002:00
40187080716Jana Knaupová08MTV Braunschweig141:00154:00
40199080427Elin Palm08Västeras SOK144:00182:00
4020VacantVakant147:00134:00
4021VacantVakant150:00142:00
40229785Violka Janatová09Oddíl OB Kotlářka
 
 
D12 (39)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
11512087706Veronika Křístková06OK Roztoky0:0050:00
1152VacantVakant3:00186:00
11532087688Viktorie Křístková06OK Roztoky6:0062:00
11547759Anna Vítková06OK Doksy9:00
11552127896Hana Krejčová06SKOB Roudnice nad Labem12:0098:00
11562102534Rozálie Dittrtová06SK Los Mělník15:00162:00
1157553451Michaela Benešová06SJH Jindřichův Hradec18:00102:00
11582801009Anna Vejražková07SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.21:006:00
11592112732Tereza Kůtková07OB Jenišovice24:00
118051139Alice Gregorová07SK OB Chotěboř27:00110:00
11602104705Annabelle Magazu06OK Dobříš45:00122:00
11612085659Barbora Redlová06SKOB Slaný48:00190:00
11622044895Julie Bambousková06OK Dobříš51:00138:00
1163336137Eva Izáková06VŠTJ Ekonom Praha54:0094:00
11642080957Barbora Housková06OK Dobříš57:00166:00
116552032Eliška Tomanová06TJ Lokomotiva Ingstav Brno60:00194:00
11662115079Magdalena Šáchová06OK Dobříš63:00158:00
11677202578Sára Lošťáková06OOB TJ Lokomotiva Teplice66:002:00
1168682089Bára Vlašímská06TJ Slovan Karlovy Vary69:00114:00
11692125345Kateřina Fialová07OK Dobříš72:00130:00
11702103252Rozálie Pilátová07KOB Kladno75:0058:00
11712111604Alžběta Kašparová07OK Dobříš78:00150:00
11722080993Jana Ekertová07Slavia Liberec orienteering81:0054:00
1173224355Denisa Straková07SKOB Slaný84:00182:00
11742088161Eliška Vilémová06Slavia Liberec orienteering87:0046:00
11758654916Karolína Rychlá07KOS TJ Lokomotiva Krnov90:00118:00
1176981840Doubravka Procházková06OOB Spartak Adamov93:0030:00
1177219131Kristina ToporováSlovenský zväz rádiového orien96:00154:00
11782054645Renáta Palátová06KOB ALFA Brno99:0010:00
11792087719Petra Holíková06SKOB Ostrov102:0022:00
1181337648Klára Kurečková06KOB ALFA Brno105:0018:00
11822088166Lucie Dvořáková07BETA URSUS Orienteering108:0014:00
1183VacantVakant159:00106:00
1184VacantVakant162:00146:00
1185VacantVakant165:00134:00
11864641717Viktorie Nováková07ZOOB Rumburk168:0034:00
1187VacantVakant171:00142:00
11892031369Hana Buková07SKOB Roudnice nad Labem126:00
11882057585Emma Pešanová08OOB TJ Lokomotiva Trutnov26:00
 
 
D14 (46)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
1201888626Tereza Hájková05SOK TJ Turnov0:0032:00
12022127886Lucie Krejčová04SKOB Roudnice nad Labem3:00136:00
12032112752Emma Ripplová04Oddíl OB Kotlářka6:0072:00
12042113387Tereza Mandáková04SK Los Mělník9:00160:00
12054641Tereza Nekvasilová04Oddíl OB Kotlářka12:0060:00
12062080901Ema Černá04SKOB Roudnice nad Labem15:00144:00
1207428269Pavla Šimšová05Matfyz Praha18:0076:00
12081418087Judita Mellanová05SOK TJ Turnov21:0016:00
120953611Martina Blahutová05Matfyz Praha24:00
12102099520Anna Dobiášová05SKOB Roudnice nad Labem27:00128:00
12112078460Alžběta Podrábská04Slavia Liberec orienteering45:0064:00
1212436970Pavlína Zemková05SKOB Slaný48:00188:00
12132080991Marie Šestáková04Slavia Liberec orienteering51:0048:00
12142115673Ivana Ježková05SK Radioklub Blansko54:0068:00
1215682652Markéta Dítková04TJ Slovan Karlovy Vary57:00116:00
1216434596Veronika Arnoštová04OK Dobříš60:00152:00
12172043610Lea Martanová05Slavia Liberec orienteering63:0056:00
1218342046Kateřina Karpíšková04OOB TJ Lokomotiva Teplice66:0044:00
1219411485Katka CuninkováSlovenský zväz rádiového orien90:00132:00
1220301516Marie Křížková04KČT Aš93:00112:00
1221426352Vendula Janovská04OK Jilemnice96:00
1222301730Klára Nejedlá04SKOB Ostrov99:0036:00
12232078459Ema Gottsteinová04OK Jilemnice102:00
12242087704Simona Holíková05SKOB Ostrov105:0028:00
12252078451Šárka Matěásková05OK Jilemnice108:00
12261400426Laura Kulová05SKOB Ostrov111:008:00
12272111771Paula DudováSlovenský zväz rádiového orien114:00148:00
12282112728Kateřina Petrášová05BETA URSUS Orienteering117:0020:00
122949460Klára Řeháková05SKOB Frýdek - Místek120:004:00
1230406940Karolina ToporováSlovenský zväz rádiového orien123:00156:00
1231VacantVakant126:00108:00
1232426353Klára Adámková04OK Jilemnice129:00
12331428926Sára Pecko04SKOB Ostrov132:000:00
1234416784Adriana KurucováSlovenský zväz rádiového orien135:00140:00
12352056284Veronika Ziebová04Nejdek Orienteering138:0092:00
1236VacantVakant141:00104:00
12377040902Maja Ahlström04Västeras SOK144:00180:00
1238VacantVakant147:00124:00
12391419860Iga MűllerUMKS Kwidzyn150:00100:00
1240VacantVakant153:0096:00
1241VacantVakant156:00120:00
12421040815Liv NorbergAvesta OK159:00184:00
12432057583Štěpánka Licková04OOB TJ Lokomotiva Trutnov40:00
12442057581Anna Junková04OOB TJ Lokomotiva Trutnov12:00
12452057591Majka Suková04OOB TJ Lokomotiva Trutnov24:00
12462057578Kateřina Hošková04OOB TJ Lokomotiva Trutnov52:00
 
 
D16 (40)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
1251897371Lucie Řadová02Oddíl OB Kotlářka0:0045:00
12528656542Lenka Šritrová02OOB TJ Turnov3:0049:00
12532051523Dorotea Tichá03Oddíl OB Kotlářka6:0053:00
125451895Magdalena Křístková03OK Roztoky9:0061:00
1255446355Žofie Votavová02Sokol Kostelec n. Č. l.12:00145:00
12567200326Karin Sanna02Oddíl OB Kotlářka15:0073:00
12579102283Terezie Starková02OOB SK Chrast18:00197:00
12582103705Anna Marie Smutná03Oddíl OB Kotlářka21:0065:00
1259232331Adéla Jelínková02TJ Růžená24:00
1260232179Eliška Poborská03Oddíl OB Kotlářka27:0081:00
12612050483Julie Baštová03OK Dobříš45:00149:00
12622043603Elin Martanová02Slavia Liberec orienteering48:0077:00
12632104693Martina Konopásková02OK Dobříš51:00133:00
1264439103Lucie Šafaříková03Orientační sporty Písek54:00113:00
12652045307Julie Nentvichová03OK Dobříš57:00141:00
12662078462Marie Podrábská02OOB TJ Tatran Jablonec n. N.60:00193:00
12677205018Anežka Petriláková02OK Dobříš63:00157:00
12682032102Lucie Linková02OOB TJ Tatran Jablonec n. N.66:00185:00
12692078470Anna Karlová03OK Jilemnice90:00
1270416591Terézia KuriakováSlovenský zväz rádiového orien93:00161:00
1271425528Pavlína Kadavá03OK Jilemnice96:00
1272411483Alena KubalováSlovenský zväz rádiového orien99:00153:00
12732078457Zuzana Kuříková03OK Jilemnice102:00
12742067328Markéta Mulíčková03KOB ALFA Brno105:001:00
12752078456Antonie Pitrmucová02OK Jilemnice108:00
12762035733Iva Nádeníčková03Nejdek Orienteering111:0097:00
1277426349Adéla Houdová03OK Jilemnice114:00
12782067349Klára Marešová02Nejdek Orienteering117:00105:00
12792078453Jiřina Kynčlová03OK Jilemnice120:00
1280301510Daniela Křížová02KČT Aš123:00101:00
12817208104Victoria KowskyOK Mark Brandenburg135:0085:00
1282VacantVakant138:00121:00
1283VacantVakant141:00117:00
12842092575Floriane SievertOK Mark Brandenburg144:0057:00
12852067687Natalia PudlisUMKS Kwidzyn147:00125:00
1286990502Ida Larsson02Västeras SOK150:00181:00
1287VacantVakant153:00109:00
12887205647Anne-Charl SchneiderOK Mark Brandenburg156:0069:00
1289VacantVakant159:00137:00
1290596406My BlixtAvesta OK162:00189:00
 
 
D18 (27)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
13012800315Šárka Míchalová00SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.9:008:00
1302440404Eliška Reisingerová01KrOB Rozmarýn Litoměřice12:00196:00
1303232535Linda Sedláčková00OK Roztoky15:0068:00
1304219276Veronika Straková00SKOB Slaný69:00188:00
13057202857Martina Pavlová01OOB TJ Lokomotiva Teplice72:004:00
13062109688Adéla Matoušková01SKOB Slaný75:00180:00
13072042535Aneta Geislerová01KOB Kladno78:0072:00
13082087714Lucie Brožková01KOB Ústí nad Orlicí90:00192:00
1309232876Kateřina Radová01KOB ALFA Brno93:0016:00
13107203458Lucie Kundratová00SKOB Zlín96:0060:00
1311301514Barbora Lučanová00KČT Aš99:00120:00
13122116195Zuzana BuksováSlovenský zväz rádiového orien102:00136:00
13137207356Tereza Kosová01SOOB Spartak Rychnov n.Kn.105:0056:00
13147207019Martina Opálková00BETA URSUS Orienteering108:0012:00
13152056310Anna Plášková01KOB ALFA Brno111:000:00
13162091516Tereza Filipová00SOOB Spartak Rychnov n.Kn.114:0064:00
13172056275Pavla Nádeníčková01Nejdek Orienteering117:00128:00
13182129178Idaliiana KuusistoKoovee120:00184:00
13198645925Tereza Golová01OB Vizovice123:00124:00
13207007004Elisabeth BrakkeHalden SK156:00
13212068656Lisa KnaackOK Mark Brandenburg159:0076:00
1322VacantVakant162:00108:00
13239021200Luca Eszter Adorján00Berliner TSC165:00140:00
13242068655Sarah KnaackOK Mark Brandenburg168:0052:00
1325VacantVakant171:00112:00
1326VacantVakant174:00132:00
13272800330Tereza Hovorková01OB SK Zvole116:00
 
 
D20 (11)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
13517205027Alena Voltrová99OK Roztoky24:0050:00
13522111809Jana Matušková99SK Radioklub Blansko63:0065:00
13532056306Anna Fürstová98TJ Loko Liberec66:0055:00
13542116183Barbora Daniela FilováSlovenský zväz rádiového orien90:00135:00
13559980924Ingvild Fleisje98Nittedal Orientering159:00185:00
13569922222Marei LehnerOLG Regensburg162:00180:00
1357VacantVakant165:005:00
13581999043Karoline AuneHalden SK168:0010:00
13597070702Laura KusberOK Mark Brandenburg171:0045:00
13601403967Idun Kristine Fe OlaussenHalden SK174:000:00
136149951Lucie Poloprutská99Slavia Liberec orienteering60:00
 
 
D21E (16)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
51889312Radka Sklenářová92OOB TJ Slovan Luhačovice14:00
52232168Šárka Jelínková91SK Praga17:00192:00
53VacantVakant20:0048:00
54232167Zora Jelínková88SK Praga23:00180:00
55611887Beata Falk89OK Kare26:000:00
56341076Linn Bränneby91Ärla IF29:006:00
577204993Klára Žaloudková94OK Lokomotiva Pardubice86:0096:00
581994620Theresa Flechsig94USV TU Dresden89:0054:00
598656518Jana Benešová94SK OB Chotěboř92:00132:00
607200361Anna Štičková96SK Severka Šumperk95:00198:00
617208080Kamila Gregorová81SK OB Chotěboř98:00144:00
622129193Suvi Heittola95Rajamäen Rykmentti101:00204:00
632091745Dianora HerashchenkoOC München164:00186:00
64886315Weronika Machowska86UKS OSiR Góra Kalwaria167:00108:00
65VacantVakant170:00138:00
66VacantVakant173:00102:00
 
 
D21A (40)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
1437876522Lucie Krafková86OOB TJ Turnov6:0048:00
14212111772Alžbeta StehlíkováSlovenský zväz rádiového orien9:0028:00
1401920827Lina Nilsson92Ulricehamns OK12:00
140253556Kateřina Jirásková88SK Praga15:0020:00
1403943316Kajsa Spetz94Ulricehamns OK18:00
14048656678Hana Voltrová97OK Roztoky21:0060:00
14057202880Šárka Sokolářová99OOB TJ Turnov24:0056:00
140651608Hana Křístková74OK Roztoky27:0076:00
1407515047Tereza Vlčková88OOB TJ Turnov30:0064:00
1408995893Lenka Svobodová95OK 99 Hradec Králové48:00160:00
14091984Anne Bader84USV TU Dresden51:0052:00
14107260013Vanda Králová87Báječné ženy v orientačním běh54:004:00
14117210125Julie Kovářová88OOB TJ Lokomotiva Teplice57:000:00
14121280593Corinna Nieke93USV TU Dresden60:0068:00
14137200344Lenka Kovářová97OOB TJ Lokomotiva Teplice63:0012:00
14141080293Suvi Harju93Tampereen Pyrintö87:0024:00
1415703370Jana Gebauerová79SK Žabovřesky Brno90:008:00
14167890730Gisa Wartbichler89HSV OL Wiener Neustadt93:00184:00
14179482Lenka Hrobařová77Magnus Orienteering96:00100:00
14189998971Tereza Hošková89KOB Dobruška99:00156:00
1419515451Katarína KošútováSlovenský zväz rádiového orien102:00144:00
14207247Alena Peterová89KOB Dobruška105:00140:00
14227847Franka EnderHSG Turbine Zittau126:0096:00
1423423895Ronja Fell93Berliner TSC129:00148:00
14242129184Sabine Haas90SV IHW Alex 78 Berlin132:00128:00
14258628699Maria Drągowska95OK!Sport Warszawa135:00108:00
14268001986Anicó Kulow86Berliner Turnerschaft138:00136:00
1427249542Amanda DanielsAvesta OK141:00192:00
14281302868Kamila Zakouřilová85SOK TJ Turnov144:0016:00
1429VacantVakant147:00120:00
1430VacantVakant150:00132:00
143115002Katja Engelhardt84SSV Planeta Radebeul153:00200:00
14328636522Katarzyna Ślusarczyk89OK!Sport Warszawa156:0092:00
1433952906Stina Magnusson95OK Nolaskogsarna159:00196:00
14347200382Martyna Miśkiewicz89OK!Sport Warszawa162:00124:00
14352034196Kinga Górska89UMKS Orkan Ostróda165:00112:00
1436VacantVakant168:00204:00
14381300254Olga Lundbäck85Domnarvets GOIF174:00208:00
1439887236Małgorzata Siess95UKS Azymut Pabianice177:00116:00
14402035709Jana Pekařová02OOB TJ Turnov72:00
 
 
D21B (35)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
14518629752Markéta Kalinová82SPORTICUS team0:00
14522025359Jana Šebková92Oddíl OB Kotlářka3:00
14532088205Eliška Černá90OK Sparta Praha6:00146:00
14542112761Šárka Málková83TJ Kobylisy9:0066:00
145553527Kateřina Černá98TJ Sokol Troja12:00186:00
14567200372Petra Synková79OK Doksy15:00154:00
145749973Jana Žitná92SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav18:00114:00
1458870301Maria Nordfors Schmiterlöw87Hjobygdens OK21:0018:00
145952932Klára Kamererová91OK Kamenice24:00
1460428294Katu Svobodová84SNS Smržovka27:0058:00
14611420234Kateřina Zajícová95OK Roztoky30:0062:00
14622129206Elin Gustavsson88Centrum OK33:006:00
14637204508Vladislava Fencíková65TJ Jiskra Havlíčkův Brod48:0042:00
146451239Saša Vaňková85KOB Děčín51:0014:00
146553615Iveta Králová89TJ Jiskra Havlíčkův Brod54:0050:00
14662129209Radka Hill84Airienteers57:00158:00
14672125377Zuzana Drábková84KOS TJ Tesla Brno60:002:00
14688654885Pavlína Rychlá85KOS TJ Lokomotiva Krnov90:00118:00
14697207357Hana Typltová87SK Haná orienteering93:00142:00
14708654901Bětka Jiříčková83KOS TJ Lokomotiva Krnov96:0090:00
1471886617Malwina Drągowska85KOB Dobruška99:00150:00
14727200319Kamila Mesiarkinová82Magnus Orienteering102:00102:00
1473405969Daniela Hájková94OK Jilemnice105:00
14742053565Veronika Venclová82OB TJ Sokol Žamberk108:0054:00
14752067886Magdaléna Randíková88SOBSA111:00194:00
1476300632Marta Trojecka83OK!Sport Warszawa141:00110:00
1477301543Lucie Kalinová87ZOOB Rumburk144:0010:00
1478VacantVakant147:00106:00
14797160890Diana Gordon90KU AZS WAT Warszawa150:0098:00
1481VacantVakant156:00190:00
1482VacantVakant159:00198:00
14837260027Monika Pekárková92SK Radioklub Blansko162:0070:00
14808629817Jana Kolaja Ehlerová80Slavia Liberec orienteering165:00202:00
14857200373Lucie Charousková94OK Doksy138:00
14842075Maria HinkelSV Robotron Dresden94:00
 
 
D35A (9)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
15019102142Jitka Svobodová74USK Praha0:00149:00
1502682676Jitka Dítkova77TJ Slovan Karlovy Vary66:00105:00
150351230Kateřina Horáčková81Slavia Liberec orienteering69:0045:00
15042109690Markéta Matoušková73SKOB Slaný72:00205:00
1505307414Hana Trávníčková82Slavia Liberec orienteering75:00
15081400433Marie Podrábská74Slavia Liberec orienteering81:0053:00
1506VacantVakant135:00101:00
15078642080Ursina Bächithurgorienta138:00109:00
15098181188Andrea Müllerthurgorienta144:0097:00
 
 
D35B (20)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
15518172882Veronika Podlipná81Sportcentrum Jičín1:0014:00
15522096267Petra Eiglerová81SKOB Roudnice nad Labem4:00106:00
1553416330Pavla Jirásková79SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.7:002:00
155451434Daniela Havláková79SKOB Roudnice nad Labem10:0094:00
155549983Ljuba Stanojkovičová80TJ Stadion Nový Bor13:00214:00
15562092419Petra Petriláková76OK Dobříš70:00146:00
15572103783Zuzana Brychtová80TJ Jiskra Havlíčkův Brod73:0050:00
15582115739Petra Pilátová80KOB Kladno76:0046:00
1559253153Marcela Krausová73TJ Lokomotiva Chomutov79:0066:00
1560VacantVakant82:0054:00
15612082934Jana Forstereviczová76OK Dobříš85:00138:00
15622032117Radka Peteráčová Hyxová77Slavia Liberec orienteering88:0062:00
15639454545Zuzana Sukeníková83KOS TJ Lokomotiva Krnov112:0098:00
15642103790Radka Vellechová80OOB TJ Baník Ostrava115:00142:00
1565VacantVakant118:00102:00
15662080976Lucie Šitrová78OK Lokomotiva Plzeň121:0058:00
1567301420Věra Ječmenová80SKOB Ostrov124:006:00
1568VacantVakant127:00110:00
156936129Anne SchneiderOLA TSV Deggendorf130:0010:00
15702068663Inessa Cherniavsky81OC München175:00218:00
 
 
D40A (35)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
16012067949Iva Malečková75SK Praga22:00192:00
16027775Romana Zabořilová74OB Jenišovice25:0096:00
1603434839Lenka Dolejší74TJ Stadion Nový Bor28:00180:00
16057202864Ivana Lošťáková77OOB TJ Lokomotiva Teplice46:0036:00
16061417125Pavla Svítilová77Báječné ženy v orientačním běh49:0024:00
16071413332Zdena Kubečková75OK 99 Hradec Králové52:00150:00
16082102806Štěpánka Pospíšilová76Báječné ženy v orientačním běh55:0048:00
16097210304Kateřina Burešová74Slavia Liberec orienteering58:0072:00
1610425546Helena Zemková74SKOB Slaný61:00186:00
16112042502Daniela Martanová74Slavia Liberec orienteering64:0084:00
1612690719Cornelia Eckardt69USV TU Dresden67:0060:00
1613230679Petra Grycová74KOS TJ Tesla Brno70:0054:00
1614361968Ivana Izáková74VŠTJ Ekonom Praha73:00120:00
16152096120Ivana Filipová73SOOB Spartak Rychnov n.Kn.91:0090:00
16161417511Tiina AijäläKangasala SK94:00204:00
16177204991Jana Šklíbová76SOOB Spartak Rychnov n.Kn.97:0066:00
16182075623Romana Ježková75OK Jilemnice100:00
16195576Ľubica ToporováSlovenský zväz rádiového orien103:00156:00
16202060258Lucie Vlastníková75OK Jilemnice106:00
162152041Eva Mulíčková74KOB ALFA Brno109:0030:00
1622770828Eva Borsitzky77HSV OL Wiener Neustadt112:00198:00
16238010Martina Radová74KOB ALFA Brno115:006:00
1626VacantVakant133:00126:00
1624980539Ieva Godina76B3136:000:00
16257760824Susan KurthOLA TSV Deggendorf139:0042:00
16042102815Lucie Městková78Tempo Praha142:00162:00
1627780209Ivana Knaupová78MTV Braunschweig145:00144:00
1628VacantVakant148:00132:00
1629VacantVakant151:00114:00
16307750203Frieda Frenzel75ESV Lok Berlin-Schöneweide154:0078:00
16318197778Agnieszka Biolik77Trackcourse157:00102:00
16327204651Katarzyna Konc75UKS Azymut Pabianice160:00138:00
16338646226Agne Grigaliunaite78Saule OK163:0012:00
16341403086Iwona Sztranek74UKS Azymut Pabianice166:00108:00
16359751002Eva Singman Palm75Västeras SOK169:00210:00
 
 
D40B (27)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
16512081373Alena Hellerová78SKOB Roudnice nad Labem1:0089:00
16527773Šárka Synková76OK Doksy4:00137:00
16532099485Hana Dobiášová74SKOB Roudnice nad Labem7:0097:00
16542111618Iveta Cichrová77KOB Tretra Praha10:0017:00
16558410Irena Waldhauserová74OK Jiskra Nový Bor13:00197:00
16562061836Lucie Broschová74SK Radioklub Blansko16:005:00
1657219277Veronika Tomanová77TJ Lokomotiva Ingstav Brno49:00189:00
16582067951Klára Severýnová Popková74Slavia Liberec orienteering52:0045:00
16591409879Ivana Korpasová73TJ Lokomotiva Ingstav Brno55:00201:00
16607204509Gabriela Bredlerová74TJ Slovan Karlovy Vary58:00109:00
16612113516Pavlína Petýrková73Báječné ženy v orientačním běh61:001:00
16622082940Lenka Mirčeva73OK Dobříš64:00141:00
16632103763Jitka Zámečníková74Zámečníci67:00185:00
16647204502Tereza Vlašímská75TJ Slovan Karlovy Vary70:00101:00
16652113044Adéla Kándlová75KOB Dobřichovice73:0053:00
16668041178Susanne Löhning78USV TU Dresden76:0057:00
16671886930Marta Dlouhá78Báječné ženy v orientačním běh79:009:00
1668887160Květa Brožková74KOB Ústí nad Orlicí91:00193:00
16692075664Vendula Pannová77SKOB Ostrava94:00181:00
16707749Pavla Pelcová74OB Strakonice97:0049:00
16712801028Markéta Nováková74ZOOB Rumburk157:0013:00
1672VacantVakant160:0093:00
16731978305Cathleen Herrmann78OL-Team Wehrsdorf163:00113:00
16747770522Silke NeumeierOLA TSV Deggendorf166:0021:00
16757121278Ilona Śliwczyńska78Team 360°169:00105:00
16768406Lenka Merhulíková78OK Jiskra Nový Bor205:00
16772103288Jana Termerová78OOB TJ Lokomotiva Trutnov25:00
 
 
D45A (33)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
17012102533Lucie Dittrtová68SK Los Mělník5:00141:00
1702411543Magdalena Hájková73SOK TJ Turnov8:000:00
170352265Jana Komersová65Sokol Kostelec n. Č. l.11:00138:00
1704411597Veronika Mellanová72SOK TJ Turnov14:0012:00
17059101672Iva Benešová70SJH Jindřichův Hradec17:0096:00
17068222227Dana Kavková61OK Sparta Praha20:00147:00
17077203339Dana Rychterová69SNS Smržovka23:0051:00
17082032126Katka Fürstová69TJ Loko Liberec47:0045:00
17097205009Kateřina Riby72OOB TJ Lokomotiva Teplice50:003:00
17107201756Marcela Hiršová70VSK Mendelu Brno92:00135:00
171153017Veronika Janečková71SOBSA95:00198:00
1712219257Naďa Obrátilová66KOB ALFA Brno98:009:00
17137207351Michaela Kosová67SOOB Spartak Rychnov n.Kn.101:0060:00
1714682641Jana Eichlerová70KOB Kamenický Šenov104:0066:00
17158625Miriam KrálováSlovenský zväz rádiového orien107:00144:00
17167209278Jana Kundratová73SKOB Zlín110:0048:00
17172067245Iva Pechová61OK Lokomotiva Plzeň113:0054:00
17189080469Angelika Aschacher69HSV OL Wiener Neustadt116:00183:00
1719431946Christine Calvet70OLC Währing119:00192:00
172039772Malena AhlströmVästeras SOK137:00186:00
1721VacantVakant140:0099:00
1722658253Irene Felde OlaussenHalden SK143:0015:00
1723300630Katrin Scheuermann70SSV Planeta Radebeul146:00195:00
1724VacantVakant149:0090:00
17258150269Katrin Kubald69Kaulsdorfer OLV Berlin152:00189:00
1726303100Edita Kaminskaite73Berliner TSC155:00150:00
17277030303Solveig KapischkeOK Mark Brandenburg158:0057:00
1728692910Kristina Bringezu69OLV Potsdam161:0063:00
1729900424Urszula Trykozko69Team 360°164:00102:00
1730VacantVakant167:0093:00
173149883Martina Vidmuchová71TJ SOKOL Plumlov170:00201:00
173253567Alena Smolková64SK Praga173:00204:00
17332057594Šárka Lazáková69OOB TJ Lokomotiva Trutnov6:00
 
 
D45B (30)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
17791700505Karin VoglSV Mietraching0:000:00
175151809Iva Linková68OOB TJ Turnov3:0052:00
17522043619Jana Kyselová70SKOB Roudnice nad Labem6:00104:00
17532092376Monika Úlehlová69KOB Tretra Praha9:004:00
17548519Lucie Svobodová71OK Jiskra Nový Bor12:00184:00
1755232357Monika Ždimerová69SK Los Mělník15:00144:00
1756236061Martina Nosek72KrOB Rozmarýn Litoměřice18:00188:00
17578579Jana Straková72SKOB Slaný48:00180:00
17587204984Kateřina Junková73SK Studenec51:00124:00
1759224894Ludmila Hrdličková69SKOB Slaný54:00196:00
1760232494Gabriela Karpíšková73OOB TJ Lokomotiva Teplice57:0016:00
17612092416Magdaléna Krotilová71Báječné ženy v orientačním běh60:0024:00
17629606Jaroslava Douchová71TJ START Náchod63:0092:00
17632045313Jana Nová71OK Dobříš66:00136:00
176449647Jaroslava Benešová70KOB Kladno69:0064:00
1765416050Lenka Sadílková70OB Vizovice90:00108:00
17662113071Jana Řeháková71SKOB Frýdek - Místek93:0012:00
1767425566Kamila Prázová71SOOB Spartak Rychnov n.Kn.96:0056:00
176852346Ivana Kunzová71BETA URSUS Orienteering99:0020:00
17692075676Simona Štorková65Oddíl OS SK Prostějov102:00100:00
17707209364Hana Šišmová68OOB SK Týniště nad Orlicí105:00112:00
177152057Helena Otrusinová70KOB ALFA Brno108:008:00
1773VacantVakant162:0096:00
17741470603Eleonora HerashchenkoSRC Peleng165:00192:00
1775VacantVakant168:00116:00
17772013Diana Junghanß70OL-Team Wehrsdorf171:00
17781561964Anita Lindvik-Saevareid64Os Orienteringsklubb174:00140:00
1780690606Sylvia Thomas69OL-Team Wehrsdorf177:00120:00
17822057595Dana Licková73OOB TJ Lokomotiva Trutnov28:00
17818547Petra Hořáková69TJ Loko Liberec60:00
 
 
D50 (37)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
1801682670Marcela Míchalová68SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.2:0020:00
1802236111Irena Nováková66SK OK 24 Praha5:00196:00
1803887915Šárka Krejbichová68TJ Sokol Troja8:00192:00
18042103280Jarmila Němečková66USK Praha11:00176:00
18052043618Lenka Svobodová66SKOB Roudnice nad Labem14:00128:00
18068512Eva Halířová66OK Jiskra Nový Bor17:00220:00
18072800325Markéta Veljačiková64OK Sparta Praha20:00168:00
18081091963Kerstin Hellmann63USV TU Dresden47:0064:00
1809219239Ivana Novotná63OK 99 Hradec Králové50:00160:00
18102005299Ines Drechsel68USV TU Dresden53:0084:00
1811336731Irena Kašparová68SKOB Slaný56:00228:00
18122008978Sabine Richter66USV TU Dresden59:0072:00
1813331257Irena Peřinková65BETA URSUS Orienteering92:0028:00
181453489Lada Jemelíková65VSK Mendelu Brno95:00164:00
18151396648Meri Huhtanen64Tampereen Pyrintö98:00204:00
18169102082Petra Chroustová66VSK Mendelu Brno101:00172:00
1817410660Karin Hillebrand68ASKÖ Salzburg/Henndorf104:00208:00
1818682680Věra Slezáčková65KOB Kamenický Šenov107:0080:00
1819889289Iva Vavrysová63OOB TJ Slovan Luhačovice110:0024:00
1820301705Jana Šoupová68OK Lokomotiva Plzeň113:0088:00
1821682408Guni PalmeOK Klosterneuburg116:00212:00
18221131064Ulla Harju64Tampereen Pyrintö119:000:00
1823682085Monika Lisá67SKOB Ostrov122:0044:00
18241399061Cornelia Rossberg64USG Chemnitz137:0068:00
18372118474Věra Málková65TJ Kobylisy140:0076:00
18268024566Ingrid HufnagelOLA TSV Deggendorf143:0036:00
18271680904Ann-Sofie BrikMarkaryds FK146:004:00
1828939158Anki Gustafsson64Säterbygdens OK149:00200:00
1829VacantVakant152:00108:00
18301393099Mariola Wolowczyk68UNTS Warszawa155:00116:00
1831680403Catarina Larsson68Västeras SOK158:00224:00
18322035203Silke Ansorge64SV Robotron Dresden161:00120:00
1825VacantVakant112:00
18342085658Alena Petrželová63OOB TJ Lokomotiva Trutnov32:00
18352035208Katja HinkelSV Robotron Dresden132:00
18367722Monika Pološčuková65SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav124:00
18337201808Martina Hindráková64OOB TJ Lokomotiva Trutnov40:00
 
 
D55 (32)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
18517300179Svatava Voltrová61OK Roztoky36:0058:00
18522113055Iva Kábrtová63OK RECO Sport39:00136:00
18538464Ivana Kubátová61OK Jiskra Nový Bor42:00202:00
1854620713Heike Leideck62USV TU Dresden45:0061:00
1855232174Jana Bochenková61OK Dobříš48:00139:00
1856301647Martina Kujanová58Báječné ženy v orientačním běh51:004:00
18572085638Jitka Hanušová63OOB TJ Lokomotiva Trutnov54:007:00
1858611123Birgit Buhler61USV TU Dresden57:0055:00
18591954721Miluše Procházková54KOB Dobřichovice60:0046:00
18607205026Alena Kovářová61OOB TJ Lokomotiva Teplice63:001:00
1861411693Maritta Kymäläinen63Tampereen Pyrintö90:00190:00
18621411435Lotta BorgenströmHyvinkään Rasti93:00184:00
18637202701Marja TöyryläKymin suunnistajat96:00199:00
1864682079Alexandra Bravená61VSK Mendelu Brno99:00145:00
18652092399Anna ŠimečkováSlovenský zväz rádiového orien102:00142:00
18667203262Arja VestolaNastolan Terä105:00196:00
1867VacantVakant135:00181:00
1868887229Marzena Dragowska62OK!Sport Warszawa138:0094:00
18692300540Marina Movko60Azymut 45 Gdynia141:00103:00
18709630317Kristin Fleisje63Nittedal Orientering144:00205:00
1871631220Heidi Graumann63ESV Lok Berlin-Schöneweide147:0049:00
1872VacantVakant150:0091:00
18732055103Elena MiroshnichenkoPionerSK153:0064:00
18748622642Angelina Kuleva57Angy OL156:00106:00
18758040961Silvia Zemp Campana61ASCO Lugano159:00115:00
187642862Annette HalvorsenOK MIlan162:00193:00
18771407591Monika JenschOK Mark Brandenburg165:0052:00
1878364334Susanne Steinhauser-Kirsch59OC München168:00187:00
1879VacantVakant171:0097:00
1880901508Ute Kretzschmar59OLV Weimar174:00100:00
18811310763Sabine Juckelandt63SV Robotron Dresden177:00112:00
1882VacantVakant180:00109:00
 
 
D60 (37)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
1902336750Naďa Zavadilová54OK Sparta Praha8:00143:00
1903301361Radana Jelínková58SK Praga11:00
190451922Jana Jelínková55TJ Růžená14:00
190552095Vlasta Doležalová55SK Praga17:00197:00
19067868Pavla Mrázová55KOB Dobřichovice47:0050:00
19078546Dáďa Korejčíková55TJ Loko Liberec50:0053:00
19087870Jiřina Štrossová56KOB Dobřichovice53:0059:00
1909219280Iva Janská57TJ Lokomotiva Ingstav Brno56:00206:00
19102059748Svatava Nováková53TJ Slovan Karlovy Vary59:00113:00
191149601Marie Jalová57SK Radioklub Blansko62:0047:00
1912232515Eva Böhmová54OOB TJ Tatran Jablonec n. N.65:00215:00
19132102552Jiřina Běhounová56OK 99 Hradec Králové68:00137:00
19142113045Věra Salajková55TJ Lokomotiva Ingstav Brno71:00224:00
1915997886Anita LaaksonenRasti Jyry92:00221:00
19169089Miroslava Kynčlová58OK Jilemnice95:00
19177300109Outi BorgenströmIkaalisten Nouseva-Voimaa98:00200:00
1918682075Jaroslava Janošíková58SOB Olomouc101:00203:00
191952184Eva Pokorná57SK Technik České Budějovice104:00107:00
192053306Zuzana Dokoupilová57VSK Mendelu Brno107:00146:00
1921682674Jitka Malá54KOB Kamenický Šenov110:0062:00
1922502356Raili LiimatainenHyvinkään Rasti113:00185:00
192353793Mária Fekiačová58Športový klub VAZKA Bratislava116:00140:00
19247141416Erja RaikoHyvinkään Rasti119:00209:00
19257552803Andrea Janus55SSV Planeta Radebeul137:00218:00
192638545Elisabeth JohanssonAvesta OK140:00188:00
1927VacantVakant143:0095:00
19012080958Markéta Zelená58SK Praga146:00182:00
19298000600Gudrun Wegeland57OK Nolaskogsarna149:00194:00
19302055111Elena Soloveva58PionerSK152:0056:00
19312055107Natalia Lazareva55Azymut 45 Gdynia155:00101:00
1932886619Jolanta Wysocka56Slask O-Team158:00104:00
1933VacantVakant161:00116:00
19347204099Gisela Tonn54SSV Planeta Radebeul164:00212:00
1935VacantVakant167:0092:00
19367202664Ester MoosbergerUlu's Reisewelt170:00110:00
1928VacantVakant173:0098:00
19378259Lenka Lukavcová54OOB TJ Tatran Jablonec n. N.191:00
 
 
D65 (19)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
195151645Dana Dohnalová50USK Praha22:00137:00
195251265Jitřenka Kohoutová48Slovan Praha25:00197:00
19538433Marie Bartoňová53OK Jiskra Nový Bor28:00193:00
19542025351Jana Omová51OOB TJ Turnov31:0061:00
19552090862Ivana Úlehlová51OK Jiskra Nový Bor34:00181:00
19567776Jaroslava Richtrová52OB Jenišovice37:00
19572059769Jaroslava Pachnerová51Slavia Liberec orienteering49:0057:00
1958VacantVakant52:0045:00
195951216Ivana Karmazínová51Slavia Liberec orienteering55:0041:00
196052055Jana Tomanová49TJ Lokomotiva Ingstav Brno58:00189:00
196151535Zuzana Šumberová53Slavia Liberec orienteering61:0065:00
19621950112Helga Lucke50USV TU Dresden64:0053:00
19632080918Stanislava Horáčková49Slavia Liberec orienteering67:0049:00
19648930Eva Horynová52SKOB Zlín109:0069:00
1965301209Zdenka Křížová50UNITOP SKP Žďár nad Sázavou112:00201:00
19666424Irina EnderHSG Turbine Zittau139:00101:00
1967VacantVakant142:0097:00
196843475Solvej CarlssonIFK Hedemora145:00185:00
19698165Alena Ševčíková53OK Chrastava
 
 
D70 (18)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
20012103757Eva Městková48Tempo Praha14:002:00
200253540Lubomíra Ryšavá47TJ Sokol Troja17:00210:00
2003219220Jarmila Lohrová46OK Sparta Praha20:00150:00
20048549Leontina Křtěnská46OK Jiskra Nový Bor23:00214:00
20059247Květa Kubíková47OK Lokomotiva Pardubice47:00118:00
2006232341Jana Pospíšilová44KOB Děčín50:006:00
2007682619Věra Nejezchlebová45KOB Kamenický Šenov92:0074:00
2008302877Ulla Finnilä-SeitajokiRasti Jyry95:00218:00
2009430674Juulia SalmelaRiihimäen Suunnistajat98:00206:00
2010682607Jaroslava Štrojsová43KOB Kamenický Šenov101:0082:00
2011446344Libuše Suchánková48OOB TJ Slezan Opava104:00146:00
20128230947Ruth BieriOLV Zug-Immensee164:00122:00
20139040440Torunn FrovollSturla IF167:0086:00
201418713Lisbeth EurénAvesta OK170:00202:00
2015416219Jansone Maija44RIGA SENIORS173:00154:00
2016VacantVakant176:0078:00
2017VacantVakant179:00126:00
20182058517Stanislava Kutáčková47OOB TJ Lokomotiva Trutnov10:00
 
 
H10 (27)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
41014379Vít Göttlich08OK Jiskra Nový Bor19:00180:00
41022084986Štěpán Havlák08SKOB Roudnice nad Labem22:004:00
4103446360Šimon Víteček08Oddíl OB Kotlářka25:0072:00
41042092429Patrik Sedláček08OK Roztoky28:0060:00
41052102794Eda Machar08Oddíl OB Kotlářka31:0052:00
4106VacantVakant34:00148:00
41072103736Jáchym Šubrt08Oddíl OB Kotlářka37:0044:00
41082050498Matěj Vojkůvka08OK Dobříš40:00136:00
41097791777Jakub Turek08TJ Slovan Karlovy Vary43:00108:00
41107080127Max Denemarek08KOS TJ Tesla Brno46:000:00
41119616Tomáš Doucha08TJ START Náchod49:00116:00
41122111761Kryštof Peckl08OK Dobříš52:00168:00
41132113075Erik Heczko08Slavia Liberec orienteering55:0076:00
41142044899Teodor Kučera08OK Dobříš58:00152:00
411552038Matěj Toman09TJ Lokomotiva Ingstav Brno61:00184:00
41162104694Lukas Magazu08OK Dobříš64:00160:00
41174411246Štěpán Vilém09Slavia Liberec orienteering67:0064:00
41182103681David Ježek08SK Radioklub Blansko70:0068:00
4119VacantVakant73:0056:00
412052275Marek Škorpil09TJ Jiskra Hořice76:00140:00
41212104702Lukáš Koma09OK Dobříš79:00144:00
4122435215Louis Antoine Krüger09Berliner Turnerschaft157:00156:00
4123VacantVakant160:0048:00
41248118208Lionel Kumbier08Berliner Turnerschaft163:00164:00
41258299Jan Přinda08Slavia Liberec orienteering166:00100:00
4126VacantVakant169:0096:00
4127Vít PocnerSKOB Roudnice nad Labem104:00
 
 
H10L (19)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
41512113483Patrik Cichra09KOB Tretra Praha1:001:00
41522113046Matěj Kůtek09OB Jenišovice4:00
4153336785Jonáš Veljačik08OK Sparta Praha7:00149:00
41542102804Dan Machar10Oddíl OB Kotlářka10:0057:00
41552129198Filip Pospíšil10TJ Sokol Troja13:00185:00
41572086461Jiří Bertien09Oddíl OB Kotlářka16:0049:00
4156410727Albert Forst09Matfyz Praha19:00181:00
41592080948Luboš Míka11Oddíl OB Kotlářka22:0065:00
41582078468Jan Hampl09SK Los Mělník25:00141:00
41662092360Maxmilián DarášOddíl OB Kotlářka28:0073:00
50642083410Lukáš BazinekSKOB Roudnice nad Labem34:000:00
41602045317Filip Vojkůvka09OK Dobříš67:00145:00
41612124767Jaromír Pilát09KOB Kladno70:0053:00
41622125344Tomáš Kubeček08OK Dobříš73:00137:00
41631853Gustav Bader11Post SV Dresden76:0061:00
41642090845Vojtěch Votava12Slavia Liberec orienteering79:0069:00
4165301728Ivo Křížek08KČT Aš106:0097:00
41672111751Šimon Janda08KOB Kladno45:00
41688277Matěj Janata11Oddíl OB Kotlářka
 
 
H12 (38)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
1012088179Vít Procházka07Oddíl OB Kotlářka1:0055:00
1022102674René Havlák06SKOB Roudnice nad Labem4:0031:00
1032079496Hubert Tichý06Oddíl OB Kotlářka7:0071:00
1042099530Tomáš Kalenský06OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem10:0067:00
1052061789Ondřej Brosch06SK Radioklub Blansko13:0035:00
1061007532David Kuc06OK Sparta Praha16:00135:00
10751793Matěj Machar06Oddíl OB Kotlářka19:0079:00
108438039Jan Dolejší06TJ Stadion Nový Bor22:00191:00
1092086455Jakub Nekvasil06Oddíl OB Kotlářka25:0047:00
11051438Jakub Heller07SKOB Roudnice nad Labem28:00131:00
1112120069Filip Svoboda07Oddíl OB Kotlářka31:0063:00
1122075658Jiří Zápotocký08SKOB Slaný49:00195:00
1137208204Philip Riby07OOB TJ Lokomotiva Teplice52:0015:00
1142078463Ctibor Podrábský07Slavia Liberec orienteering55:0083:00
1152099522Martin Václavík06SKOB Slaný58:00203:00
1162126343Jan Hyxa07Slavia Liberec orienteering61:0051:00
1172109681František Beran07SKOB Slaný64:00183:00
1182125355Štěpán ChmelíkOK Dobříš67:00147:00
119VacantVakant91:00111:00
1208656617Jakub Donda07SKOB Ostrov94:0027:00
12151421Šimon Bláha07KČT Slavoj Praha97:00119:00
1227201205Matyáš Ječmen06SKOB Ostrov100:0019:00
12351330Tadeáš Pelc06OB Strakonice103:0059:00
124301494Vojtěch Myslík06SKOB Ostrov106:007:00
12553360Vít Kundrata07SKOB Zlín109:0087:00
1277060724Jonas Knaup06MTV Braunschweig139:00143:00
1281967296Jack HayOC München142:00187:00
1292043890Maciej Sztranek06UKS Azymut Pabianice145:00127:00
130VacantVakant148:00103:00
131VacantVakant151:00115:00
1329960521Erik Palm06Västeras SOK154:00207:00
1338291207Mieszko Chachurski07KU AZS WAT Warszawa157:00123:00
1341260703Franek Krempiński07UKS Azymut Pabianice160:00107:00
1261410446Rostislav HerashchenkoSRC Peleng166:00199:00
1352103287Matěj Hanák07OOB TJ Lokomotiva Trutnov11:00
1362103289Ondřej Kutáček07OOB TJ Lokomotiva Trutnov3:00
1372125354Marek Hruška06OK Dobříš139:00
138425571Štěpán Termer08OOB TJ Lokomotiva Trutnov23:00
 
 
H14 (50)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
1512085605Jiří Heller05SKOB Roudnice nad Labem0:00129:00
1524443Štěpán Waldhauser04OK Jiskra Nový Bor3:00185:00
1532801247David Vejražka04SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.6:0025:00
1542099511Martin Kabát04SK Praga9:0097:00
1552099497Jakub Milota05OK Kamenice12:00165:00
156682668Radim Kuc04OK Sparta Praha15:00157:00
157886289Vojtěch Šubrt05Oddíl OB Kotlářka18:0065:00
1582121096František Čtrnáct04SK Praga21:00189:00
1597780Ondřej Zabořil04OB Jenišovice24:0057:00
1602078467Jakub Hampl05SK Los Mělník27:00173:00
1718112Matěj Pavlík04KOB Litvínov30:0069:00
1612067307Štěpán Hronza05OK Dobříš48:00177:00
1622082919Martin Klein04OOB TJ Lokomotiva Teplice51:001:00
1632042541Martin Snížek04OK Dobříš54:00169:00
1642103684Filip Ježek04SK Radioklub Blansko57:0053:00
1658220405Jakob Löhning06USV TU Dresden60:0073:00
1661414504Vojtěch Fousek04SK Radioklub Blansko63:0045:00
1672111619Václav Šácha04OK Dobříš66:00161:00
1682102710Matěj Kándl05KOB Dobřichovice69:0081:00
1692044888Jáchym Nový05OK Dobříš72:00137:00
1707204501Tobiáš Košina05TJ Slovan Karlovy Vary75:00117:00
1722042548Ondřej Snížek04OK Dobříš78:00153:00
1731413719Matěj Fousek04SK Radioklub Blansko81:0085:00
1747204994Matouš Petrilák04OK Dobříš84:00145:00
1752115077Bořivoj Pilát05KOB Kladno87:0089:00
1762102571Martin Pekárek05SK Radioklub Blansko90:0061:00
177443105Matyáš Bláha05KČT Slavoj Praha93:00141:00
1789636Martin Doucha05TJ START Náchod96:00133:00
179443072Vojtěch Bláha05KČT Slavoj Praha99:00125:00
1802073679Jan Strýček05OOB Spartak Adamov102:0017:00
181436432Matyáš Pelc04OB Strakonice105:0077:00
1828631582Jiří Donda04SKOB Ostrov108:0037:00
1832035789Ondřej Valenta04OK Jilemnice111:00
1842075670Jan Štorek05Oddíl OS SK Prostějov114:00149:00
1852085655Jakub Dvořák05BETA URSUS Orienteering117:0033:00
186420418Štěpán Rada04KOB ALFA Brno120:0029:00
1872035791Ondřej Pokorný04OK Jilemnice123:00
1882112721Šimon Martinkovič05BETA URSUS Orienteering126:009:00
189896933Gustavs Godins05B3135:0041:00
1902045599Severin LehnerOLG Regensburg138:00193:00
191VacantVakant141:00181:00
1928629608Jonas LangeSV IHW Alex 78 Berlin144:00109:00
193VacantVakant147:00113:00
1941419859Wiktor MüllerUMKS Kwidzyn150:0093:00
195VacantVakant153:00121:00
1972057587Pavel Šedivka04OOB TJ Lokomotiva Trutnov21:00
2002048102Valentin Matussek04OL-Team Wehrsdorf101:00
1982057590Jan Lazák05OOB TJ Lokomotiva Trutnov13:00
1962057589Vojtěch Pirožek04OOB TJ Lokomotiva Trutnov5:00
199405972Oto Potůček05OOB TJ Lokomotiva Trutnov49:00
 
 
H16 (43)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
201446345Milan Malačka02Oddíl OB Kotlářka0:0048:00
2022800293Jakub Hřivna03SK Praga3:0076:00
203888622Jonáš Mellan03OOB TJ Turnov6:0096:00
204888625Matěj Šubrt02Oddíl OB Kotlářka9:0064:00
2059102562Kryštof Hájek02OOB TJ Turnov12:0056:00
206436440Vojtěch Pobuda03SJH Jindřichův Hradec15:00152:00
2072103741Albert Mareš03Oddíl OB Kotlářka18:0084:00
2087207878Petr Synek02OK Doksy21:00180:00
2099982Jaroslav Sedláček03Oddíl OB Kotlářka24:0072:00
2102050486Filip Ouška03OK Dobříš51:00156:00
2112032132David Bradáč02TJ Loko Liberec57:0052:00
2122067311Matouš Nigrin03OK Dobříš63:00172:00
213682626Hynek Hejna03TJ Loko Liberec66:00100:00
2142044898Jáchym Kučera03OK Dobříš69:00148:00
2159101104Jakub Peterka04TJ Loko Liberec72:0080:00
2162067309Jakub Hronza03OK Dobříš75:00164:00
2172075675David Štorek02Oddíl OS SK Prostějov90:00112:00
218406985Tomáš JurčíkSlovenský zväz rádiového orien93:00160:00
2192026165Tomáš Vendelberger03KČT Aš96:00140:00
220411486Matej BudiskýSlovenský zväz rádiového orien99:00184:00
2217130603Matěj Hnízdil03KOB Kamenický Šenov102:0088:00
222416904Michal NosáľSlovenský zväz rádiového orien105:00168:00
2232026164Josef Křížek02KČT Aš108:00120:00
2249101105Jan Oncirk03SKOB Ostrov111:008:00
2252073749Matouš Vlastník02OK Jilemnice114:00
2262091541Martin Flegl03SOOB Spartak Rychnov n.Kn.117:0092:00
2274188Ondřej Janeček02SOBSA120:00192:00
2282070826Radek Šabata02SOOB Spartak Rychnov n.Kn.123:0060:00
229301509Filip Křížek03KČT Aš126:00128:00
2307209284Jan Kundrata02SKOB Zlín129:0068:00
231416902Vratko PravňanSlovenský zväz rádiového orien132:00176:00
232332962Tomáš Palát03KOB ALFA Brno135:0012:00
233VacantVakant138:00144:00
2346392Jonas FriebeOLA TSV Deggendorf141:0016:00
235VacantVakant144:00132:00
2368656099Grzegorz Porzycz02Azymut 45 Gdynia147:00108:00
2372037652Henrik Rudert03SV IHW Alex 78 Berlin150:00116:00
238981644Emil Biolik03Trackcourse153:00124:00
2391407621Jan SztranekUKS Azymut Pabianice156:00104:00
2407020125Emil AhlströmVästeras SOK159:00188:00
241VacantVakant162:00136:00
2422801020Daniel Novák03ZOOB Rumburk165:004:00
2432057588Tomáš Šitina03OOB TJ Lokomotiva Trutnov0:00
 
 
H18 (27)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
2512080903Václav Kohout01KOB Kladno20:0013:00
2522800162Štěpán Dittrt00SK Los Mělník23:00137:00
2538656716Jakub Bradáč00TJ Loko Liberec47:0049:00
2542104701Jan Tachezy01OK Dobříš50:00141:00
2552068140Marek Klein01USV TU Dresden53:0057:00
2567200331Jakub Bílý01OOB TJ Lokomotiva Teplice56:001:00
2572800297Jonáš Postolka01KOB Kladno59:0053:00
2582103771Jiří Brychta00TJ Jiskra Havlíčkův Brod62:0069:00
2591407849Matúš ToporSlovenský zväz rádiového orien92:00145:00
2602096220Nick Newiak01Nejdek Orienteering95:0093:00
2612035716Jakub Ježek01OK Jilemnice98:00
2621403424Tomáš Vavřík00SKOB Ostrava101:0017:00
2632078455Jonáš Gottstein01OK Jilemnice104:00
2642052352Tomáš Poláček01UNITOP SKP Žďár nad Sázavou107:00189:00
265232622Vojtěch Kynčl01OK Jilemnice110:00
2662129182Vertti LaitinenKoovee113:00181:00
2672037700Jonatan AuneHalden SK137:009:00
2681369369Jan Byrczek00UKS Kometa Gliwice140:0097:00
269VacantVakant143:00109:00
270VacantVakant146:00113:00
271VacantVakant149:00105:00
272VacantVakant152:00101:00
2737171111Leon BauerOK Mark Brandenburg155:0061:00
2747208002Erik Scheuermann00SSV Planeta Radebeul158:00185:00
2757003444Daniel KalkbrennerOK Mark Brandenburg161:0045:00
2762032134Jaroslav Hořák01TJ Loko Liberec65:00
2772057577Jakub Šitina00OOB TJ Lokomotiva Trutnov5:00
 
 
H20 (24)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
3012129203Daniel Krejbich99TJ Sokol Troja1:00187:00
302888621Jáchym Postolka99KOB Kladno64:0083:00
3037207178Cedrik Klein99USV TU Dresden67:0055:00
3047207341Lukáš Pelikán98KOB Kladno70:0063:00
3057100499Lukáš RačkoSlovenský zväz rádiového orien91:00135:00
3067201758Michal Šklíba99SOOB Spartak Rychnov n.Kn.94:0079:00
3071396307Kiri Huhtanen98Tampereen Pyrintö97:00183:00
308438043Vojtěch Florián99KOB ALFA Brno100:0023:00
3092060257Šimon Vlastník99OK Jilemnice103:00
3107205561Milan Šabata99SOOB Spartak Rychnov n.Kn.106:0059:00
311425529Vít Ježek99OK Jilemnice109:00
3122017682Tomáš Locker98SOOB Spartak Rychnov n.Kn.112:0071:00
3132035717Matěj Hrouda98OK Jilemnice115:00
3149513613Alexander Skaug YtterbolHalden SK136:0011:00
3152094477Arved Pfeil98Berliner Turnerschaft139:00139:00
3167000085Henning KapischkeOK Mark Brandenburg142:0067:00
3171404046Erlend BrendstuenHalden SK145:003:00
3181414975Tobias Knaack98OK Mark Brandenburg148:0075:00
319990330August Asheim BirkelandHalden SK151:0027:00
320VacantVakant154:0087:00
3211402803Niels Christian HellerudHalden SK157:0019:00
322VacantVakant160:0015:00
3231690505Quirin LehnerOLG Regensburg163:00191:00
324VacantVakant166:007:00
 
 
H21E (32)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
1995849Adam Chloupek93SK Žabovřesky Brno11:00
27092626Martin Luštický87OOB TJ Turnov14:00121:00
3VacantVakant17:00145:00
48656670Martin Vlček87OOB TJ Turnov20:0073:00
5VacantVakant23:00151:00
68656588Jindřich Kořínek84OOB TJ Turnov26:00133:00
7504211Viktor Larsson89Hagaby GoIF29:007:00
8888038Anatoly Zelenin93USV TU Dresden47:0067:00
97207362Tomáš Kos93OK Lokomotiva Pardubice50:00139:00
108651739Matouš Fürst96TJ Loko Liberec53:0049:00
117200392Matthias Kretzschmar90Post SV Dresden56:0091:00
127207861Ivo Habán77Slavia Liberec orienteering59:0097:00
13888902Andrei Kraemer91Post SV Dresden62:0055:00
148656511David Procházka91OK Lokomotiva Pardubice65:00127:00
152032617Jakub Dekret99Ekonom Banska Bystrica95:00169:00
161155115Aleš Malý87OK Jilemnice98:00
178103103Christian Wartbichler88HSV OL Wiener Neustadt101:00205:00
18866998Adam Bravený88VSK Mendelu Brno104:00175:00
199200095Krzysztof Wołowczyk95OOB TJ Slovan Luhačovice107:001:00
208000049David Pokorný97SOOB Spartak Rychnov n.Kn.110:00115:00
218091209Miloš Nykodým90SK Žabovřesky Brno113:0013:00
227887934Jiří Nečas91SKOB Zlín116:00109:00
231415225Elmar Montero Cárceles96SKOB Ostrava119:00193:00
248628698Kuba Dragowski90OOB TJ Turnov134:00103:00
257207910Marco JenschOK Mark Brandenburg137:0085:00
267771986Karol Galicz86BKS Wataha Warszawa140:00157:00
271971255Peter WeinigOC München143:00199:00
288112255Korbinian LehnerOLG Regensburg146:00181:00
29544444Björn Kramer79TSG Creidlitz149:00211:00
301302844Paulo Franco81Clube de Orientaçao do Centro152:0061:00
31930905Erik Magnusson93OK Nolaskogsarna155:00187:00
32962909Leo Graumann96ESV Lok Berlin-Schöneweide158:0079:00
 
 
H21A (44)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
35151726Tomáš Zakouřil75SOK TJ Turnov2:00210:00
3529101108Petr Bořánek70USK Praha5:00162:00
353682686Ondřej Pokorný75SK Praga8:00202:00
354897349Marek Blahuta73Matfyz Praha11:00182:00
355688312Jan Francke84OK Doksy14:00170:00
3568631583Miroslav Duda80SKOB Roudnice nad Labem17:00130:00
3577200371Antonín Synek78OK Doksy20:00150:00
3582075669Michal Buk96SKOB Roudnice nad Labem23:00114:00
359995876Honza Svoboda79SNS Smržovka26:0054:00
3602075666Petr Buk00SKOB Roudnice nad Labem29:00106:00
3612120072Tomáš Trávníček82Slavia Liberec orienteering47:0050:00
3627300171Josef Culka86TJ Jiskra Havlíčkův Brod50:0074:00
3638800Jan Hanák80SKOB Slaný53:00206:00
364980373Milan Jalový83SK Radioklub Blansko56:0082:00
3658003139Friedmar Richter81USV TU Dresden59:0046:00
3667201206Miroslav Kalina82SPORTICUS team62:00
367771991Stefan Buhler91USV TU Dresden65:0078:00
3689101195Jens Patommel77Post SV Dresden68:0066:00
369411471Sebastian Knitsch90USV TU Dresden71:0070:00
3709626Jiří Doucha71TJ START Náchod74:0090:00
371500290Michal Horáček77Slavia Liberec orienteering77:0058:00
3919002828Peter Kraemer84Post SV Dresden80:0086:00
3728654882Pavel Rychlý85KOS TJ Lokomotiva Krnov92:00122:00
3741988888Matěj Píro88OOB Třebíč98:00198:00
375406986Adam KralSlovenský zväz rádiového orien101:00142:00
376682690Jan Ďoubal86KOB Dobruška104:00158:00
3779858585Jakub KuriakSlovenský zväz rádiového orien107:00178:00
3787209786Jan Randík87SOBSA110:00194:00
37952056Petr Palát74KOB ALFA Brno113:006:00
3802051488Michal Šrubař86Magnus Orienteering116:00126:00
3819998737Radim Hošek87KOB Dobruška119:00146:00
38249180Martin KošútSlovenský zväz rádiového orien122:00166:00
3831394895Maciej Gędziorowski90KU AZS WAT Warszawa137:00110:00
3842800134Jens Seidel76USG Chemnitz140:0062:00
385338297Łukasz Krupa90UKS OSiR Góra Kalwaria143:00102:00
3867202764Marcin Krasuski72OK!Sport Warszawa146:0094:00
3879200094Michal Wolowczyk97UNTS Warszawa149:00138:00
388887214Michał Łubis85UKS Azymut Pabianice152:0098:00
3891418714Karol Cwalina83OK!Sport Warszawa155:00134:00
3909050871Robin OlssonAvesta OK158:00190:00
3927207858Zdeněk Mazal81VSK Mendelu Brno164:00174:00
3932045203Michal Francke86OOB TJ Tatran Jablonec n. N.167:00186:00
3738087Ondřej StehlíkSlovenský zväz rádiového orien176:00214:00
394515479Tomáš Lazák91OOB TJ Lokomotiva Trutnov2:00
 
 
H21B (42)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
401910405Jesper Nilsson91Ulricehamns OK2:00
4022102802Gabriel Szenczi87Slavia Liberec orienteering5:0055:00
403232028Tomáš Vrabec87OK Sparta Praha8:00143:00
404301695Jakub Svoboda93SKOB Roudnice nad Labem11:0099:00
40553502Ondřej Smolka94TJ Sokol Troja14:00207:00
406550560Nils Spetz91Ulricehamns OK17:00
407881023Andreas Nordfors88Stora Tuna OK20:0011:00
408336710Jan Ždimera99SK Praga23:00183:00
4092056288Marcel Synek76OK Doksy26:00147:00
4108627111Jan Kolaja81Slavia Liberec orienteering29:003:00
411880408Johan Goth88Centrum OK32:007:00
4128645251Markus Living89OK Kare35:0019:00
413207824Jan Zelinka94OK Lokomotiva Pardubice59:00123:00
4147300189Pavel Zámečník ml.96Zámečníci62:00187:00
4154630Jaroslav Nesrovnal83Hoši Planá65:0067:00
4168400051Andrei Olunczek84USV TU Dresden68:0071:00
4178972Jiří Cupák72OOS TJ Spartak Vrchlabí71:00135:00
4182045244Jan Dressler79KOB START Blansko, z. s.74:00203:00
41951715Tomáš Straka97SKOB Slaný77:00191:00
4202211Martin Schmotz82USV TU Dresden80:0063:00
421416269Marek Moravec88OK Lokomotiva Pardubice83:00131:00
4228644875Tomáš Kavan86KOS TJ Tesla Brno86:0023:00
4232067347Jakub Zieba98Nejdek Orienteering95:00115:00
42449667Jan Karlík88Neregistrovaní - Karlík98:00155:00
4257210306Jiří Ptáček90SOOB Spartak Rychnov n.Kn.101:0051:00
4267209784Jan Otrusina92KOB ALFA Brno104:0031:00
427348120Lukáš Chvátal83SK Žabovřesky Brno107:0027:00
4281100496Jussi Harju96Tampereen Pyrintö110:0039:00
4297209655Martin Ptáček95SOOB Spartak Rychnov n.Kn.113:0059:00
430301623Jaroslav Zeman88KOB Dobruška116:00151:00
431331797Šimon Peřinka97BETA URSUS Orienteering119:0035:00
432406961Juraj Nemec89Ekonom Banska Bystrica122:00159:00
4332070934Jan Weiss93SV IHW Alex 78 Berlin140:00127:00
434VacantVakant143:00111:00
4352070932Moritz Schenker93SV IHW Alex 78 Berlin146:00119:00
436246167Anton Thorstensson91IK Hakarpspojkarna152:00195:00
437VacantVakant155:0095:00
438VacantVakant158:00107:00
439412307Jakub Mazurkiewicz93OK!Sport Warszawa161:0091:00
440502212Franz Cruse91SV Robotron Dresden164:00103:00
441887233Rafał Drożdż93OK!Sport Warszawa167:00139:00
4422102556Jan Pešan74OOB TJ Lokomotiva Trutnov15:00
 
 
H35A (38)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
451420417Lubomír Pavlíček78SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.34:0030:00
45249971Tomáš Žitný64SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav37:00130:00
45351680Libor Novák65SK OK 24 Praha40:00226:00
454682629Jan Milota72OK Kamenice43:00158:00
4562103282Miroslav Pilát79KOB Kladno49:0054:00
4572118484Lukáš Straka70SKOB Slaný52:00234:00
4581955315Antonín Procházka55KOB Dobřichovice55:0042:00
4597200904Václav Badura81TJ Slovan Karlovy Vary58:00126:00
4602113085Filip Kándl74KOB Dobřichovice61:0034:00
4612045316Martin Bambousek73OK Dobříš64:00142:00
462821111Leif Bader82Post SV Dresden67:0050:00
4552078454Michal Tihon79OK 99 Hradec Králové103:002:00
4637209469Vladimír Ječmen79SKOB Ostrov106:0026:00
464842664Piotr Drągowski82KOB Dobruška109:00138:00
465301726Filip Křížek78KČT Aš112:00106:00
4668005505Georg Sengstschmid79HSV OL Wiener Neustadt115:0094:00
4671396839Jaroslav Choutka63SOBSA118:00222:00
468980350Kamil Koblížek80KOB Ústí nad Orlicí121:00202:00
4698654914Jan Hrouza81KOS TJ Lokomotiva Krnov124:00110:00
4702026166Jindřich Kovář68KČT Aš127:00122:00
4718232328Markus Plohn82HSV OL Wiener Neustadt130:00210:00
4727204489Jan Šklíba75SOOB Spartak Rychnov n.Kn.133:0046:00
4732090421Sergey Ivanov80OK Kaliningrad136:0038:00
474501931Robert Dittmann79SSV Planeta Radebeul139:00230:00
4752800143Schwartz Matthias81Berliner Turnerschaft142:00162:00
4767200181Paweł GolinowskiAzymut Mochy145:0090:00
4778632425Leopold Kühschelm79Berliner Turnerschaft148:00150:00
4788110680Tobias Schwartz80Berliner TSC151:00166:00
4797900030Tomasz Tkaczuk79UKS Azymut Pabianice154:0098:00
480770327Grzegorz Biolik76Trackcourse157:00114:00
4818001979Ronny Krüger79Berliner Turnerschaft160:00170:00
482VacantVakant163:00102:00
483VacantVakant166:0086:00
484VacantVakant169:00118:00
4852109677Martin Matoušek71SKOB Slaný172:00206:00
486VacantVakant175:00134:00
487887615Tomáš Kolář71SKOB Slaný178:00214:00
4881411910Carl W. DistlerBerliner TSC146:00
 
 
H35B (14)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
5012061849Petr Brosch71SK Radioklub Blansko16:0013:00
50251436René Šlapánek79SKOB Roudnice nad Labem19:009:00
503VacantVakant22:00105:00
5042031351Pavel Simr75SKOB Roudnice nad Labem25:0097:00
505236022Jakub Foršt75OK Dobříš52:00141:00
5062080914Zdeněk Peteráč78Slavia Liberec orienteering55:0053:00
5072058502Petr Chmelík81OK Dobříš58:00133:00
508Zbyšek Podhrázský82SK Žabovřesky Brno127:001:00
50952777Martin Sixta76SKOB Ostrava130:00185:00
5102042509Pavel Dvořák78OK Lokomotiva Plzeň133:0049:00
51151234Martin Vančura80Magnus Orienteering136:00101:00
5127803Karsten Roessler80SSV Planeta Radebeul139:00181:00
5132716Christian FriebeOLA TSV Deggendorf142:005:00
514VacantVakant145:00137:00
 
 
H40A (31)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
5519767David Komín74SK Praga1:00182:00
5532067243Jiří Balej72OK Kamenice7:00
5549527Zdeněk Pohl76KOB Tretra Praha10:006:00
5552801249Jiří Vejražka74SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.13:0014:00
5567205040Jiří Svoboda75OK Roztoky16:0070:00
557331503Jiří Heller77SKOB Roudnice nad Labem19:00110:00
5588128Pavel Kalenský76OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem22:00
5591413713Mojmír Červený74SKOB Roudnice nad Labem25:00122:00
560591019Jens Leibiger59Post SV Dresden49:0054:00
5617999888Jiří Martan73Slavia Liberec orienteering52:0074:00
5627464855Jan Turek73TJ Slovan Karlovy Vary55:00102:00
5632129208Richard Hill76Airienteers58:00138:00
5647204490Robert Vlašímský72TJ Slovan Karlovy Vary61:00118:00
565733003Michael Löhning73USV TU Dresden64:0062:00
5662113362Michal Bureš76Slavia Liberec orienteering67:0066:00
567682634Jan Dítko73TJ Slovan Karlovy Vary70:0078:00
5688300Lukáš Přinda77Slavia Liberec orienteering73:0042:00
569232116Petr Poborský75VŠTJ Ekonom Praha76:00106:00
5702080992Stanislav Vilém77Slavia Liberec orienteering79:0082:00
571434828Ivo Šafařík74Orientační sporty Písek82:00114:00
5722058477Vladimír Ekert76Slavia Liberec orienteering85:0050:00
5732087685Jaromír Holík75SKOB Ostrov103:0022:00
5742120650Petr Novák74ZOOB Rumburk136:0010:00
5757202779Piotr Krempiński76UKS Azymut Pabianice139:00126:00
5767300030Martins Godins74B3142:0018:00
577VacantVakant145:0046:00
5789150573Péter Adorján73Berliner TSC148:00146:00
579VacantVakant151:0098:00
552750617Sven Lundbäck75Domnarvets GOIF154:00186:00
5808011177Jan Knaup77MTV Braunschweig157:00142:00
58151227Tomáš Poloprutský62Slavia Liberec orienteering58:00
 
 
H40B (19)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
6012085613Michal Černý75SKOB Roudnice nad Labem18:0091:00
602442870Michal Pobuda74SJH Jindřichův Hradec21:0095:00
6038534Tomáš Vácha74OK Jiskra Nový Bor24:00183:00
6042127852Ladislav Krejčí73SKOB Roudnice nad Labem27:00107:00
6058472Petr Spejchal75OK Jiskra Nový Bor30:00191:00
6062113364Radek Pospíšil78Májovci45:0051:00
6072124789Vít Koma77OK Dobříš48:00135:00
6082067313Otto Severýn74Slavia Liberec orienteering51:0055:00
6097300188Petr Ježek72SK Radioklub Blansko54:0063:00
6107131276Jan Müller76USV TU Dresden57:0059:00
61152017Ondřej Toman75TJ Lokomotiva Ingstav Brno60:00187:00
6122075603Jan Pitrmuc77OK Jilemnice90:00
6132300846Patrik Cermak77Ekonom Banska Bystrica93:00139:00
614337650Ondřej Mulíček74KOB ALFA Brno96:003:00
615VacantVakant135:00115:00
616VacantVakant138:0099:00
6171398463Olivier Baechler68OLC SKOG Fribourg141:00103:00
6182068658Mario KnaackOK Mark Brandenburg144:0047:00
6192021652Lorenz Benninger74OLC SKOG Fribourg147:00111:00
 
 
H45A (53)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
6518408Martin Waldhauser71OK Jiskra Nový Bor1:00185:00
652232388Martin Šritr68SOK TJ Turnov4:0014:00
6538651725Jan Beneš70SJH Jindřichův Hradec7:00143:00
6548536Jan Svoboda72OK Jiskra Nový Bor10:00206:00
6552067268Vít Maleček68SK Praga13:00221:00
6568521Martin Machara69OK Jiskra Nový Bor16:00200:00
6572051487Daniel Šimík69OK Roztoky19:0047:00
6587204579Sergey Cherniavsky72OC München22:0026:00
659301186Petr Kruliš69Slavia Liberec orienteering46:0059:00
6607007007Petr Štěpán73KOB Děčín49:0017:00
66152975Pavel Karmazín68TJ Lokomotiva Beroun52:00110:00
66253233Jan Gryc67KOS TJ Tesla Brno55:0011:00
66351279Petr Bílý68OOB TJ Lokomotiva Teplice58:0020:00
664436961Aleš Fürst68TJ Loko Liberec61:0053:00
6657200322Bohuslav Würz73OOB TJ Lokomotiva Teplice64:008:00
66653016Ondřej Janeček70SOBSA88:00188:00
6677003021Karel Pilař55KČT Aš91:0098:00
668747422Toni Venäläinen70Valkeakosken Haka94:00209:00
669682072Jiří Hájek64SKOB Ostrov97:002:00
67052293Martin Sadílek69OB Vizovice100:00116:00
6712075668Zdenek Ježek73OK Jilemnice103:00
6728220668Michael Stockmayer68HSV OL Wiener Neustadt106:00215:00
6732060259Zdeněk Vlastník69OK Jilemnice109:00
6742080850Libor Filip71SOOB Spartak Rychnov n.Kn.112:0056:00
6759069Tomáš Votoček70OK Jilemnice115:00
676682631Petr Eichler69KOB Kamenický Šenov118:0050:00
6772451515Miroslav Gola68OB Vizovice121:00152:00
6788250870Hans Borsitzky70HSV OL Wiener Neustadt124:00203:00
6791007345Holger Mager71ESV Dresden MTBO127:0023:00
6807202770Igor Błachut73Team 360°130:00140:00
6811393022Gregoire Schrago66OLC SKOG Fribourg133:00137:00
6821402008Röhner Uwe72SV IHW Alex 78 Berlin136:00149:00
683VacantVakant139:00125:00
684887224Paweł Sztranek70UKS Azymut Pabianice142:00128:00
685VacantVakant145:00146:00
686251837Stefan Preisig73OLC SKOG Fribourg148:00119:00
6877200192Mariusz Plesiński10BKPanc151:00134:00
6888300672Kai MüllerNon-registered Müller154:00194:00
6899700406Bartłomiej Krasuski70Team 360°157:0092:00
6901406600Udo LangeSV IHW Alex 78 Berlin160:00113:00
6911396712Rolf Hediger59OLC SKOG Fribourg163:00104:00
6928241268Stefan Bleidorn68SV IHW Alex 78 Berlin166:00122:00
6937775577Andreas Grote64OLC SKOG Fribourg169:0095:00
6947208102Frank Mieske67Kaulsdorfer OLV Berlin172:00212:00
695VacantVakant175:00101:00
696300657Jürgen Scheuermann69SSV Planeta Radebeul178:00191:00
6972078471Aleš Ulman72OOB TJ Tatran Jablonec n. N.197:00
6982020748Jiří Mrkvička71OOB TJ Tatran Jablonec n. N.218:00
699886298Jan Kabát69VŠTJ Ekonom Praha107:00
7002057593Jan Lazák69OOB TJ Lokomotiva Trutnov5:00
7012125349Jan Hruška70OK Dobříš155:00
7027003439René Sickert72OL-Team Wehrsdorf131:00
7032073747Michal Kos68SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
 
 
H45B (21)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
721336778Petr Nosek69KrOB Rozmarýn Litoměřice15:00190:00
722442867Jiří Jirous72KOB Tretra Praha18:0014:00
7235788Jan Hájek73SOK TJ Turnov21:0018:00
724303908Zdeněk Ždimera70SK Los Mělník24:00150:00
7252106749Jan Sliva73OK Sparta Praha27:0022:00
7262061860Pavel Izák71SK Los Mělník30:00142:00
727682678Stanislav Hejna69TJ Loko Liberec57:0054:00
7282067310Radek Nigrin72OK Dobříš60:00146:00
7292801012Pavel Zámečník72Zámečníci63:00182:00
730301152Pavel Řezáč69Slavia Liberec orienteering66:0058:00
7311403416René Vavřík70SKOB Ostrava90:0026:00
7322088211Miloš Dvořák73BETA URSUS Orienteering93:002:00
733920653Tomáš Brožek69KOB Ústí nad Orlicí96:00194:00
73449698Pavel Šišma69OOB SK Týniště nad Orlicí99:0090:00
735553435Martin Kunz71BETA URSUS Orienteering102:0010:00
7362060216Robert Kurečka72KOB ALFA Brno105:006:00
737301709Karel Šoupa69OK Lokomotiva Plzeň108:0050:00
7387300172Jan Hnízdil71KOB Kamenický Šenov111:0046:00
739VacantVakant156:0098:00
7401970244Marcin Marszałek70OK!Sport Warszawa159:0094:00
741VacantVakant162:00102:00
 
 
H50A (36)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
751515016Jiří Suk64Matfyz Praha11:00207:00
7521418753Martin Málek65TJ Kobylisy14:0067:00
7532124770Ivan Vydra66OK Chrastava17:00203:00
754301374Václav Dobeš57SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.20:0031:00
7552800319Pavel Veljačik62OK Sparta Praha23:00171:00
7569201746Roman Siegl67Matfyz Praha26:00199:00
757682114Luboš Bruner65OOB TJ Lokomotiva Teplice50:0035:00
758990002Heiko Gossel65USV TU Dresden53:0075:00
7597200337Petr Pavel68OOB TJ Lokomotiva Teplice56:0019:00
760651114Michael Drechsel65USV TU Dresden59:0087:00
761232041Jaroslav Pavlů61KOB Dobřichovice62:0071:00
7622032226Rico Müller64USV TU Dresden65:0063:00
7637204992Jiří Würz65OOB TJ Lokomotiva Teplice68:0027:00
7648627Jozef KrálSlovenský zväz rádiového orien92:00167:00
7651010074Visa KoponenPerttelin Peikot95:00219:00
766686868Erich Göschl66OLC Währing98:00227:00
767416589Peter JurčíkSlovenský zväz rádiového orien101:00175:00
7681968045Roland ReisenbergerOK Klosterneuburg104:00191:00
7697200586Josef Sklenář66SKOB Bruntál107:00179:00
7708030665Jost Hammer65OLG Biberist SO137:00115:00
7719681205Robert Palm68Västeras SOK140:00215:00
7728230366Kay Cruse66SV Robotron Dresden143:00131:00
773640915Bernd Käding64Kaulsdorfer OLV Berlin146:00211:00
774640607Robert Östlund64Säterbygdens OK149:00223:00
7757000026Wolfram Knitsch65Post-SV Chemnitz152:0083:00
776670819Krzysztof Urbaniak67Ks Spójnia Warszawa155:00119:00
7772005696Raimondas Olisauskas66Berliner TSC158:00135:00
7788200466Sven Demmig66Kaulsdorfer OLV Berlin161:00187:00
779VacantVakant164:00107:00
7801399062Veit Rossberg65USG Chemnitz167:0079:00
781VacantVakant170:00111:00
782671018Magnus Larsson67Västeras SOK173:00183:00
7831413980Tomasz MűllerUMKS Kwidzyn176:00127:00
784347125Joakim AhlströmVästeras SOK179:00195:00
7851413420Udo HinkelSV Robotron Dresden123:00
7862085656Pavel Petržela63OOB TJ Lokomotiva Trutnov23:00
 
 
H50B (27)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
8018490Boris Doškář64OK Jiskra Nový Bor25:00220:00
8028222225Jiří Kavka59OK Sparta Praha28:00172:00
8031416365Pavel Kubec66TJ Stadion Nový Bor31:00214:00
804352344Daniel Pelikán68TJ SOKOL Plumlov46:0031:00
8051413331Igor Melichar65OK 99 Hradec Králové49:00166:00
8062085618Pavel Hanuš65OOB TJ Lokomotiva Trutnov52:0040:00
8071409878Jaroslav Korpas61TJ Lokomotiva Ingstav Brno55:00211:00
8084643Aleš Pekárek66SK Radioklub Blansko58:0073:00
8092087717Jiří Strýček67OOB Spartak Adamov91:0043:00
810980377Pavel Ptáček65BETA URSUS Orienteering94:0034:00
8112075678Petr Štorek65Oddíl OS SK Prostějov97:00130:00
812406942Juraj Nemec60Ekonom Banska Bystrica100:00169:00
8131407424Jan Bláha68KČT Slavoj Praha103:00127:00
814553436Petr Patočka63BETA URSUS Orienteering106:0028:00
815410321Nikolaj Jordanov65VSK Mendelu Brno109:00133:00
816305982Roman Ščehovič64Ekonom Banska Bystrica112:00175:00
8179998666Miroslav Chmelař62Oddíl OS SK Prostějov115:00118:00
818331587Tomáš Levý68OB TJ Sokol Žamberk118:0076:00
819VacantVakant121:00124:00
8201999038Jens Junghanß68OL-Team Wehrsdorf139:00
821VacantVakant142:00115:00
822887222Robert Drągowski59OK!Sport Warszawa145:00121:00
8231021266Thomas Boeck66Kaulsdorfer OLV Berlin148:00217:00
8247353Udo RößlerOLA TSV Deggendorf151:0037:00
825VacantVakant154:00112:00
826VacantVakant157:00136:00
8271680202Roland VoglSV Mietraching178:00223:00
 
 
H55 (48)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
8512067342Hynek Mareš61OOB TJ Turnov2:0059:00
852682682Jan Němeček62USK Praha5:00159:00
853682108Jiří Švarc62OOB TJ Turnov8:0067:00
8541413715Ladislav Hošek60OK Sparta Praha11:00155:00
8557630319Jaroslav Krejčí63OK Jiskra Nový Bor14:00195:00
8562113100Pavel Vydra62OK RECO Sport17:00139:00
85751542Jiří Sucharda58OK Jiskra Nový Bor20:00187:00
858411583Martin Mellan63SOK TJ Turnov23:007:00
8592000173René Hellmann63USV TU Dresden50:0063:00
860234744Knut Edvard Helland62Ostmarka OK53:00223:00
8617205033Karel Kovář61OOB TJ Lokomotiva Teplice56:0011:00
862434138Rune Teigland60Ostmarka OK59:00183:00
863630617Hagen Nieke63USV TU Dresden62:0071:00
86449476Oldřich Lecián61TJ Opava65:00175:00
865620617Gerhard-Michael Buhler62USV TU Dresden68:0055:00
866500896Claus Hermann59HSV OL Wiener Neustadt80:00219:00
8671409500Ján KošútSlovenský zväz rádiového orien83:00151:00
868411691Jari Kymäläinen61Tampereen Pyrintö86:00199:00
869887168Jan Peřinka63Orientační Běh Opava89:00
8708196153Erwin Köck61HSV OL Wiener Neustadt92:00211:00
8712092403Luboš Jeřábek61Oddíl OS SK Prostějov95:00107:00
8722092377Jozef ŠimečekSlovenský zväz rádiového orien98:00143:00
873899008Gerhard Kellner62HSV OL Wiener Neustadt101:00227:00
874682499Heikki VestolaRastivarsat104:00215:00
8751396340Ossi Huhtanen63Tampereen Pyrintö107:00179:00
876501796Erik AnderssonOK Österaker110:00203:00
8771130362Juha-Pekka Harju62Tampereen Pyrintö113:0015:00
8781414965Fred JenschOK Mark Brandenburg116:0051:00
8791963012Ryszard Chachurski63KU AZS WAT Warszawa119:00131:00
8807040959Ronald Ansorge59SV Robotron Dresden122:0095:00
881VacantVakant125:0047:00
8829201835Jerzy Porzycz61Azymut 45 Gdynia128:0099:00
883981009Bernd Graumann61ESV Lok Berlin-Schöneweide131:0075:00
88417138P-O Derebrant59SOK Aneby134:00191:00
885VacantVakant137:00207:00
8868638588Ulu AeschlimannUlu's Reisewelt140:00111:00
887VacantVakant143:00115:00
8888180361Göran ManssonKarlshamns OK146:0019:00
8891381960Tommy Saevareid60Os Orienteringsklubb149:00147:00
8902045609Andreas KapischkeOK Mark Brandenburg152:0043:00
891VacantVakant155:00103:00
8928638584Jürg WälchiUlu's Reisewelt158:00119:00
893VacantVakant161:00135:00
8941590325Stefan Nyberg59Avesta OK164:00171:00
8951393090Marek Wolowczyk63UNTS Warszawa167:00123:00
8968622266Algimantas Rudis62Saule OK170:003:00
897997925Frank Kretzschmar59OLV Weimar173:00127:00
8982068654Valerij HerashchenkoSRC Peleng176:00163:00
 
 
H60 (43)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
90151921Luboš Jelínek55TJ Růžená2:00
9028220Jiří Konopáč58OOB TJ Turnov5:0054:00
9032056301Petr Horák56OOB TJ Tatran Jablonec n. N.47:00189:00
9042104700Lubomír Nentvich58OK Dobříš50:00135:00
9059200530Petr Junek55SK Studenec53:00102:00
9062011900Martin Škorpil57TJ Jiskra Hořice56:00141:00
9078812Jaroslav Jalový57SK Radioklub Blansko59:0057:00
9087210121Vladimír Jaroš54KOB Dobřichovice62:0051:00
9092102525Pavel Běhoun57OK 99 Hradec Králové65:00150:00
9102104703Jiří Ouška57OK Dobříš68:00144:00
911416833Karel Böhm51OOB TJ Tatran Jablonec n. N.71:00207:00
9128629988Werner Kraemer58Post SV Dresden74:0063:00
9137203261Teuvo TöyryläVehkalahden Veikot92:00192:00
9142129192Juhani Heittola55Finland - non registered95:00216:00
9157207854František Zákostelecký55SOBSA98:00183:00
9167208429Jyrki RoutsiHiisirasti101:00198:00
91752774Josef Juřeník52SKOB Ostrava104:00186:00
9189087Stanislav Kynčl54OK Jilemnice107:003:00
919406988Ján TurskýSlovenský zväz rádiového orien110:00132:00
9202042534Jozef Fekiač58Športový klub VAZKA Bratislava113:00147:00
9212067253Jiří Pech54OK Lokomotiva Plzeň116:0045:00
9229570817Ewald Mayer57HSV OL Wiener Neustadt119:00201:00
9238654899Jan Hrouza54KOS TJ Lokomotiva Krnov122:00114:00
924338388Milan MitelmanSlovenský zväz rádiového orien125:00138:00
9258636985Eddie BjärrenholtRanäs OK128:00213:00
926Zdeněk Janošík56SOB Olomouc131:00204:00
9278061156Valentin Pidner56HSV OL Wiener Neustadt134:00180:00
9287886Václav Chotětický52KČT Aš137:0090:00
92929096Peter SvenssonAvesta OK140:00195:00
9307207177Alois Kirsch54OC München143:00219:00
931887031Albino Campana58ASCO Lugano146:00105:00
932302986Wolfgang KösslerVolkssport Berlin149:0060:00
9331106055Wolf-Gerold Juckelandt55SV Robotron Dresden152:0096:00
934939164Leif Gustafsson58Säterbygdens OK155:00210:00
9358116117Sepp HonesHSV Ried158:00111:00
936VacantVakant161:00108:00
9372300050Sergei Movko55Azymut 45 Gdynia164:0093:00
9388650727Ivanas Ziaziulia58Saule OK167:000:00
9398000400Per Magnusson58OK Nolaskogsarna170:00222:00
9402300501Viktor MiroshnichenkoPionerSK173:0066:00
941VacantVakant176:0099:00
9422055122Mikhail SolovevPionerSK179:0048:00
9437887Jan Chotětický54KČT Aš
 
 
H65 (44)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
9517778Miroslav Bárta52OB Jenišovice1:00
9521511127Jiří Provazník51OOB TJ Turnov4:0062:00
9537777Jiří Richtr50OB Jenišovice7:00
954500289Zdeněk Přeček52OK Sparta Praha10:00140:00
9557210122František Wald53VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah13:00
956232091Martin Jelínek51SK Praga16:00191:00
957886284Josef Rančák50OK Jiskra Nový Bor19:00194:00
9599201066Přemek Škoda53Slavia Liberec orienteering52:0047:00
9602032164Bedřich Sáňka51OK Lokomotiva Pardubice55:00101:00
961361986Petr Karmazín49Slavia Liberec orienteering58:0053:00
9629260Václav Farář52OK Lokomotiva Pardubice61:00110:00
9639005174Manfred Hickethier52Slavia Liberec orienteering64:0071:00
9647501901Helmut Conrad40USV TU Dresden67:0056:00
9651302773Oldřich Přinda51Slavia Liberec orienteering70:00179:00
9667410753Jaromír Pospíšil53KOB Děčín73:0017:00
9671602616Jiří Urválek47Slavia Liberec orienteering76:0059:00
9698150253Jakob Buchberger53ASKÖ Salzburg/Henndorf88:00203:00
9682080998Miroslav Horáček50Slavia Liberec orienteering91:0041:00
9707510216Oldřich Denemarek51BETA URSUS Orienteering94:0020:00
97127266Per ÖhlundGustavsbergs OK97:00182:00
97251370Vlastimil Dvořák49TJ Baník Ostrava OKD100:008:00
9732085582Jiří Čípa50TJ Loko Česká Třebová103:0011:00
9748009007Erwin Schweifer52HSV OL Wiener Neustadt106:00197:00
97540717Juhani NippalaRasti Jyry109:00212:00
9768014851Franz Ponweiser51HSV OL Wiener Neustadt112:00215:00
9772113090Ladislav Ptáček53BETA URSUS Orienteering115:0014:00
9787209359Libor Robotka53TJ Spartak 1. Brněnská118:00137:00
9791231049Leo Müller49ASKÖ Salzburg/Henndorf121:00188:00
9809003300Bengt HanssonSäterbygdens OK136:00206:00
9818301951Helmut Härtelt51SSV Planeta Radebeul139:00200:00
982VacantVakant142:0050:00
95851863Vladimír Zelený48SK Praga145:00185:00
984334244Oivind FadumSande SK148:0095:00
9858444519Tomáš Babický50ZOOB Rumburk151:005:00
986208317Bengt StarkOK MIlan154:00221:00
9872021649Yogi HegihogiOLA TSV Deggendorf157:002:00
988VacantVakant160:0044:00
9896488Volker EnderHSG Turbine Zittau163:00104:00
990222893Andrzej Wysocki51Slask O-Team166:0098:00
991895377Konrad Tonn53SSV Planeta Radebeul169:00218:00
983VacantVakant172:00107:00
9922060202Míla Lukavec49OOB TJ Tatran Jablonec n. N.209:00
9936645Petr Valter45KBP Praha68:00
9948199Milan Ševčík50OK Chrastava
 
 
H70 (30)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
10012103786František Duda46SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.14:00
10028323Jiří Pospíšil47SOK TJ Turnov17:0010:00
10038153Radim Smetana47OK Chrastava20:00196:00
100451816Jindřich Jakubec48OOB TJ Turnov23:0052:00
100551332Vít Ryšavý47TJ Sokol Troja26:00205:00
10067770011Jiří Gurka46SOK TJ Turnov29:001:00
10072222222Rainer Müller45USV TU Dresden47:0049:00
1008301171Josef Paul44KOB Dobřichovice50:0058:00
10098806Zdeněk Švec47SKOB Slaný53:00187:00
10108674Miloš Fiala48OB Kašperské Hory92:00103:00
10119798Rudolf Hrobař47SOOB Spartak Rychnov n.Kn.95:0046:00
1012682613Jiří Nejezchleba46KOB Kamenický Šenov98:0043:00
101351994Jaromír Pospíšil44UNITOP SKP Žďár nad Sázavou101:00208:00
10141421916Jan Fišák44MLOK Mariánské Lázně104:00139:00
101553305Vladimír Dokoupil48VSK Mendelu Brno107:00142:00
10167890Jaroslav Jirásek47Radioelektronika Cheb110:0055:00
10178020447Leopold Tonka47ASKÖ Salzburg/Henndorf113:00199:00
10181390182Tapio LeinoHelsingin Suunnistajat116:00202:00
10191480913Eduard Böhm48ASKÖ Salzburg/Henndorf119:00193:00
1020430673Markku SalmelaRiihimäen Suunnistajat122:00181:00
10212023807Pavel Kříž48UNITOP SKP Žďár nad Sázavou125:00190:00
10222087637Emil Bauer44VSK Mendelu Brno128:00136:00
1023VacantVakant137:0088:00
1024VacantVakant140:00109:00
1025VacantVakant143:0097:00
102662240Kurt MoosbergerUlu's Reisewelt146:0094:00
10278270644Thorolf TrolsrudBotne SK149:0091:00
10281401801Fritz SiegenthalerUlu's Reisewelt152:00106:00
10299441208Anders JohanssonAvesta OK155:00184:00
10301396464Max MoosbergerUlu's Reisewelt158:00100:00
 
 
H75 (11)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
10519200531Ivan Gřunděl42SJH Jindřichův Hradec5:00102:00
10528338383Jaroslav Havlík36Sportcentrum Jičín8:0090:00
10532090863Zdeněk Úlehla40OK Jiskra Nový Bor11:00186:00
10541411439Vesa PaavolaEpilän Esa92:00182:00
1055682601Josef Štrojsa40KOB Kamenický Šenov95:0046:00
10569101387Reijo SeitajokiRasti Jyry98:00190:00
1057VacantVakant152:0098:00
10589190439Elling FrovollSturla IF155:0086:00
10598051143Walter BieriOLV Zug-Immensee158:0094:00
1060VacantVakant161:00106:00
10614131Miroslav Beránek39OK Jiskra Nový Bor
 
 
H80 (8)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
11017930Tomáš Kohout37Slovan Praha6:00191:00
11022090839Jaroslav Křtěnský36OK Jiskra Nový Bor9:00187:00
11039005137Jan Mikulecký38OK 99 Hradec Králové60:00139:00
11041411440Seppo PaavolaEpilän Esa111:00195:00
1105VacantVakant135:0091:00
1106416196Kalnins Andris38RIGA SENIORS138:00135:00
11072043928Adolf Kempf26KTV Altdtorf141:0095:00
1108334098Einar LarsenSturla IF144:0087:00
 
 
HDR (80)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
50162056272Vojtěch Skřipský10SK Los Mělník0:000:00
5067405983Sofie Maráková11TJ START Náchod0:000:00
5018886252David Klein12OOB TJ Lokomotiva Teplice0:000:00
50172103718Aneta Procházková11Oddíl OB Kotlářka0:000:00
50689645Petr Šrámek11TJ START Náchod0:000:00
506649967Vojtěch Přinda10Slavia Liberec orienteering0:000:00
50702115693Berenika ŠujánováSK Radioklub Blansko0:000:00
50692102698Zdeněk VošlajerSK Los Mělník0:000:00
5065517704Helena CollinOddíl OB Kotlářka0:000:00
50132112760Pavla Kalenská09OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem0:000:00
502051238František Zakouřil12SOK TJ Turnov0:000:00
50197205034Tomáš Podhrázský11SK Žabovřesky Brno0:000:00
50042106721Lucie BrychtováTJ Jiskra Havlíčkův Brod0:000:00
50212109683Dominik GrisaSKOB Slaný0:000:00
502451647Matěj Pecánek13Tempo Praha0:000:00
50152122241Dan Macek11OK Lokomotiva Pardubice0:000:00
5014Gita Macková09OK Lokomotiva Pardubice0:000:00
50232083422Jan Lacina07Oddíl OB Kotlářka0:00
50222083421Zuzana Lacinová10Oddíl OB Kotlářka0:00
50742115694Rozárjka ŠujánováSK Radioklub Blansko0:000:00
5056VacantVakant0:000:00
5060VacantVakant0:000:00
5051VacantVakant0:000:00
5052VacantVakant0:000:00
5061VacantVakant0:000:00
5058VacantVakant0:000:00
5059VacantVakant0:000:00
5062VacantVakant0:000:00
5057VacantVakant0:000:00
5050VacantVakant0:000:00
5071VacantVakant0:000:00
5072VacantVakant0:000:00
5075VacantVakant0:000:00
5076VacantVakant0:000:00
5073VacantVakant0:000:00
5054VacantVakant0:000:00
5055VacantVakant0:000:00
5063VacantVakant0:000:00
5053VacantVakant0:000:00
5045301515Vilém Křížek10KČT Aš0:000:00
50442109684Miroslav Kunst11SKOB Slaný0:000:00
504649887David Fraj09TJ Růžená0:00
5030980337Kristýna Jalová11SK Radioklub Blansko0:000:00
50292102687ms Tereza Dvořáková09OK Lokomotiva Plzeň0:000:00
504052015Kryštof JalovýSK Radioklub Blansko0:000:00
50392092356Šimon StehlíkSlovenský zväz rádiového orien0:000:00
50472111492Tadeus Mager10Post SV Dresden0:000:00
5049VacantVakant0:000:00
50482031Maximilian Mager09Post SV Dresden0:000:00
50372082905Filip Podlipný12Sportcentrum Jičín0:000:00
50362087720Tomáš Zápotocký12SKOB Slaný0:000:00
5032202233Emma & Helenka Collis12Oddíl OB Kotlářka0:000:00
5034445644Tina Rickmeyer86USV TU Dresden0:000:00
50332120061Karolína Válková09SOK TJ Turnov0:000:00
50262099506Jaromír Dobiáš11SKOB Roudnice nad Labem0:000:00
50312099514Eliška Dobiášová11SKOB Roudnice nad Labem0:000:00
50272061781Alžběta Broschová11SK Radioklub Blansko0:000:00
50352129207Lucy Hill18Airienteers0:000:00
5028Tobiáš Havlák13SKOB Roudnice nad Labem0:000:00
50802112774Sára Kůtková13OB Jenišovice0:00
50112111611Laura Pecklová11OK Dobříš0:000:00
50102113385Kryštof Bureš12Slavia Liberec orienteering0:00
50072104695Adam Kašpar11OK Dobříš0:000:00
50122111602Sophia Magazu11OK Dobříš0:000:00
50032067892Náya Livia Krüger14Berliner Turnerschaft0:000:00
50062037295Lisa Löhning11USV TU Dresden0:000:00
50052109682Filip Grisa08SKOB Slaný0:000:00
50029201329Kryštof Hanák11SKOB Slaný0:000:00
50014411250Karolína Zemanová12Slavia Liberec orienteering0:000:00
504151648Daniel Arnošt12OK Dobříš0:000:00
5042VacantVakant0:000:00
5043Richard Fecko11Nejdek Orienteering0:000:00
50252125352Kristýna Fialová12OK Dobříš0:000:00
50082104707Anna Hrdličková09OK Dobříš0:000:00
50092125357Kevin Gregor10OK Dobříš0:000:00
5082Anna PocnerováSKOB Roudnice nad Labem0:00
5081Magdalena PocnerováSKOB Roudnice nad Labem0:00
50842125343Tomáš Hruška10OK Dobříš0:00
50834411249Soňa Raisrová12Slavia Liberec orienteering0:00
50852127882Viktor David12ZOOB Rumburk0:00
 
 
P (43)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
60158040766Katrin Cruse66SV Robotron Dresden0:000:00
6014439106Odehnal OdehnalOK Kamenice0:00
6012Pavel MacekOK Lokomotiva Pardubice0:000:00
60102115760Veronika Balejová72OK Kamenice0:00
6009446359Kateřina Bláhová73KČT Slavoj Praha0:000:00
60022102677Kateřina Dondová77SKOB Ostrov0:000:00
60012129199Štěpán Hejna06TJ Loko Liberec0:000:00
60032087686Ilona Holíková75SKOB Ostrov0:000:00
6013336741Katka Mišková02KOB Kladno0:000:00
60087209368Lenka Robotková54TJ Spartak 1. Brněnská0:000:00
603253226Anna Habánová77Slavia Liberec orienteering0:000:00
60352083398Blanka BazinkováSKOB Roudnice nad Labem0:000:00
60318245050Jitka Nedvídková51ZOOB Rumburk0:000:00
6033VacantVakant0:000:00
6034VacantVakant0:000:00
6037Zuzana KnedlíkováTJ START Náchod0:000:00
60117248Věra Ďoubalová87KOB Dobruška0:00
6036Jiří BalcarTJ START Náchod0:000:00
60387050426Antonio BringezuOLV Potsdam0:000:00
6039Anna HaiderHSV Ried0:000:00
6022301524Miluše Zenkerová45TJ Lokomotiva Chomutov0:000:00
60282095975Kryštof Coufal06SKOB Roudnice nad Labem0:000:00
60292109685Jana Beranová75SKOB Slaný0:000:00
6021887916Iva KrákorováNeregistrovaní0:000:00
60232111732Kamila Frajová79TJ Růžená0:00
60172188Sina Cruse93SV Robotron Dresden0:000:00
6016440490Jana Leníková61KrOB Rozmarýn Litoměřice0:000:00
60182120071Martina Válková70SOK TJ Turnov0:000:00
6019253105Renata Votavová64Sokol Kostelec n. Č. l.0:000:00
60302092397Klára Sládková78Slavia Liberec orienteering0:000:00
60207207873Thomas Riby02OOB TJ Lokomotiva Teplice0:000:00
60061413716Ema Červená04SKOB Roudnice nad Labem0:00
60042115078Radka Magazu78OK Dobříš0:000:00
60072056265Eva NesměrákováSK Los Mělník0:000:00
60051413711Anna Červená06SKOB Roudnice nad Labem0:00
6024361974Miroslav Obrátil65KOB ALFA Brno0:000:00
602753122Iva Sadílková01OB Vizovice0:000:00
60261415507Alena Červená79SKOB Roudnice nad Labem0:000:00
60254371Matěj Svoboda06OK Jiskra Nový Bor0:000:00
60432127855Daniel David00ZOOB Rumburk0:00
60428705Helena Sobotková75UNITOP SKP Žďár nad Sázavou0:00
60402027245Lucie Filipová03SOOB Spartak Rychnov n.Kn.0:00
60442095925Iva Junková73OOB TJ Lokomotiva Trutnov0:00
 
 
T3 (106)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
71187077779Holm Krüger47USV TU Dresden0:00
71192051546Máša Pelikánová00Matfyz Praha0:00
7026410387Lucie Pelikánová69Matfyz Praha0:000:00
70332129176Taina KorpiharjuKoovee0:000:00
702052121Zdeněk Hartl63TJ Aero Odolena Voda0:00
70212068131Angelika Krüger54USV TU Dresden0:00
8011232486Petr Machara74SK VIPrahlo0:00
70847206545Jaromír Buriánek47OK Sparta Praha0:000:00
70862080907Veronika HrubáNeregistrovaní0:000:00
70278885Blanka Chmelařová67péčkaři0:000:00
70242079501Lenka Forstová68Matfyz Praha0:000:00
70257060607Karin Bengtsson57Visborgs OK0:000:00
71322106734Denisa Gottvaldová85KOB Kladno0:000:00
71058805Stanislav Nosál46TJ Lokomotiva Beroun0:00
70142106725Pavel ZdobinskýTJ Jiskra Havlíčkův Brod0:000:00
70232129197Robert Paulů73BZP0:000:00
70111681218Elisabeth AssarssonAvesta OK0:000:00
7115682632Lucie Fencíková91TJ Jiskra Havlíčkův Brod0:000:00
7008438639Václav Potoček85nereg ROZ0:00
7029981824Terka Kalošová89TJ Sokol Troja0:000:00
7032438643Petra Klimánková93nereg ROZ0:00
70349491David Bláha95Neregistrovaný0:000:00
70302034072Ulrike LehnerOLG Regensburg0:000:00
703149648Jan Beneš98KOB Kladno0:000:00
7028888635Dita Geislerová75KOB Kladno0:000:00
7067VacantVakant0:000:00
7068VacantVakant0:000:00
7077VacantVakant0:000:00
7072VacantVakant0:000:00
7069VacantVakant0:000:00
7066VacantVakant0:000:00
7073VacantVakant0:000:00
7074VacantVakant0:000:00
7075VacantVakant0:000:00
7078VacantVakant0:000:00
7079VacantVakant0:000:00
7076VacantVakant0:000:00
7071VacantVakant0:000:00
7082VacantVakant0:000:00
7091VacantVakant0:000:00
7092VacantVakant0:000:00
70837201197Dagmar Sieglová70Matfyz Praha0:000:00
7080444091Lucie KomárkováOOB TJ Lokomotiva Trutnov0:000:00
7081VacantVakant0:000:00
7088VacantVakant0:000:00
7089VacantVakant0:000:00
7070VacantVakant0:000:00
7093VacantVakant0:000:00
7090VacantVakant0:000:00
7087VacantVakant0:000:00
70101557985Ritva KärkkäinenAvesta OK0:000:00
7036410731Dita Vlachová77SKOB Bruntál0:000:00
7035611116Oswald Katharina86HSV OL Wiener Neustadt0:000:00
70532060204Marie Bradáčová75TJ Loko Liberec0:000:00
7063331208Jana Buková71SKOB Roudnice nad Labem0:00
71631421924Radka Miturová65MLOK Mariánské Lázně0:000:00
70528448Jitka Gottlichová67OK Jiskra Nový Bor0:000:00
703749472Vanda Leciánová74TJ Opava0:000:00
7051438046Lukáš Theiner96KOB ALFA Brno0:000:00
7038301501Jan Lisý42SKOB Ostrov0:000:00
705452013Jana Otrusinová95KOB ALFA Brno0:000:00
7065910514Friederike Graumann91ESV Lok Berlin-Schöneweide0:000:00
70402095958Marek Coufal74SKOB Roudnice nad Labem0:000:00
70502095921Monika Coufalová75SKOB Roudnice nad Labem0:000:00
70392073658Monika Strýčková74OOB Spartak Adamov0:000:00
70412801035Pavel Matuška70SK Radioklub Blansko0:000:00
70421413717Martin Fousek78SK Radioklub Blansko0:000:00
70601670628Beate Knitsch67Post-SV Chemnitz0:000:00
7064301496Tomáš Barda03SKOB Ostrov0:000:00
7059336766František Kašpar98SKOB Slaný0:000:00
7061438033Zdeněk Zemko73SKOB Slaný0:000:00
7062428278Zdeněk Zemko99SKOB Slaný0:000:00
7057889319Ping Ouyang75Ostmarka OK0:000:00
7017887216Kazimierz Starowicz89UKS Azymut Pabianice0:000:00
70157201818David Burkart96OB Vizovice0:00
70162092439Miroslav Petrilák66OK Dobříš0:000:00
70182045314Klára Nentvichová99OK Dobříš0:000:00
70192111610Jarmila Pecklová79OK Dobříš0:000:00
701247088Asa PetterssonSäterbygdens OK0:000:00
70132106735David Votava71DSVJ0:000:00
71212112756Jaroslav Bašta74OK Dobříš0:000:00
7022339017Erika Polgar72Berliner TSC0:000:00
71202113394Jana Baštová74OK Dobříš0:000:00
70562125359Jan Fiala78OK Dobříš0:000:00
71497670429Thomas Grassow67Kaulsdorfer OLV Berlin0:000:00
7044VacantVakant0:000:00
70491418758Pavlína Živcová66KrOB Rozmarýn Litoměřice0:00
70482025345Miroslav HlavačkaSKOB Ostrava0:000:00
70472085653Šárka Gabrielová59SKOB Ostrov0:000:00
70452102676Jiří Donda76SKOB Ostrov0:000:00
70558857Kateřina Arnoštová76OK Dobříš0:000:00
70462025346Iveta Vavříková74SKOB Ostrava0:000:00
70582092413Jaromír Melichar63TJ Loko Liberec0:000:00
70431240800Marie Kubald00Kaulsdorfer OLV Berlin0:000:00
70012023953Anna Pohořalá99SKOB Roudnice nad Labem0:00
70062085652Jitka Bendáková69OOB TJ Lokomotiva Trutnov0:00
70042023803Dobroslav Pohořalý64SKOB Roudnice nad Labem0:00
730153444Miroslav Miksa71TJ Jiskra Havlíčkův Brod
71087864Zbyněk Rohlík03SKOB Kobra Vsetín0:00
7009426339Petr Rohlík64SKOB Kobra Vsetín0:00
70074128Blanka Prokšová83OK Chrastava0:00
7005425561Vendula HlavničkováOOB TJ Lokomotiva Trutnov0:00
70857917Vlasta Beranová54Slovan Praha0:00
70032059753Zdeňka Buková70SKOB Roudnice nad Labem0:00
70022059749Anežka Buková03SKOB Roudnice nad Labem0:00
60412129200Petra Erbanová89SKOB Roudnice nad Labem0:00
 
 
T6 (76)
StČíČíslo čipuJménoRNOddílE1E2E3
80582090841Martina Janíková67SOBSA0:000:00
80592103779Kateřina Janíková00SOBSA0:000:00
80609630Pavel Slavík73TJ START Náchod0:000:00
80572090842Pavel Janík68SOBSA0:000:00
80712083399Matyáš PokornýNeregistrovaní0:000:00
80682112725Eva Šilerová80Běhej Poděbrady0:000:00
80642125312Ondřej Janík98SOBSA0:000:00
80702083400Mirek PokornýNeregistrovaní0:000:00
80631401856Dana Ježková78TJ START Náchod0:000:00
8026416834Michal Svoboda84SNS Smržovka0:000:00
80232060290Vojtěch Zabořil01OOB TJ Turnov0:000:00
8024411439Sebastian Moraweck83SG Zittau Süd0:000:00
8025411433Karolin Moraweck86SG Zittau Süd0:000:00
8061889292Ondřej KratochvílOddíl OB Kotlářka0:000:00
80622113361Zdeněk Sokolář72TJ START Náchod0:000:00
80222129194Štěpán Havránek86Neregistrovaní0:000:00
80108138Miroslav Hromádka60OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem0:00
80652058471Marek Šesták74Slavia Liberec orienteering0:000:00
8055VacantVakant0:000:00
8056VacantVakant0:000:00
8049VacantVakant0:000:00
8054VacantVakant0:000:00
8051VacantVakant0:000:00
8052VacantVakant0:000:00
8053VacantVakant0:000:00
8050VacantVakant0:000:00
8044VacantVakant0:000:00
80467208084David Mikel97SKOB Zlín0:000:00
80474641715Jakub Novák00ZOOB Rumburk0:000:00
80662083397Jakub Malý91Neregistrovaní0:000:00
80672083383Lenka Čechová90Neregistrovaní0:000:00
8042VacantVakant0:000:00
8043VacantVakant0:000:00
8048VacantVakant0:000:00
8045VacantVakant0:000:00
8021332963Tomáš Šnyrch99KOB ALFA Brno0:000:00
80412125353Radek Gregor74OK Dobříš0:000:00
80382050492Jindřich Houska76OK Dobříš0:000:00
80397200375Vojtěch Melichar98TJ Loko Liberec0:000:00
80402044896Kamil Arnošt73OK Dobříš0:000:00
80372111617Martin Peckl77OK Dobříš0:000:00
8018Ondřej Vala86VaŠa0:000:00
80352067308Jan Hronza78OK Dobříš0:000:00
80362044897Pavel Kučera71OK Dobříš0:000:00
80332112747Martin Málek89TJ Kobylisy0:000:00
8030891013Sascha Boeck89Kaulsdorfer OLV Berlin0:000:00
80312032168Ondřej Silný79OK 99 Hradec Králové0:000:00
803252894Petr Votava66Sokol Kostelec n. Č. l.0:000:00
8029434598Stanislav Bradáč72TJ Loko Liberec0:000:00
80348656591Vojtěch Peterka75TJ Loko Liberec0:000:00
80277020215Oskar Frenzel00GER - Unregistered0:000:00
8028886815Ivan Svoboda62SNS Smržovka0:000:00
80168636987Patrick Kudraß91SG Zittau Süd0:000:00
80158140166Peter Kudrass66SG Zittau Süd0:000:00
8104438638Iveta Klimánková90nereg ROZ0:00
8019Petra Šabatková87VaŠa0:000:00
80207207879Šimon Procházka87OB Nadšenci Praha0:000:00
8017332946Jakub Šnyrch99KOB ALFA Brno0:000:00
83018149Jan Ženíšek47OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
80142103290Michal Skalka67OOB TJ Lokomotiva Trutnov0:00
83028136Radek Ženíšek76OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
801351134Lenka Kalenská78OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem0:00
80038214Vlastimil Hudský51OOB TJ Turnov0:00
800953709Petr Sobotka70UNITOP SKP Žďár nad Sázavou0:00
80127781Michal Zabořil71OB Jenišovice0:00
8111232093Jakub Líbal92SKOB Roudnice nad Labem0:00
80086528Sophie Wagner91SG Zittau Süd0:00
81101400419Klára Sobotková03UNITOP SKP Žďár nad Sázavou0:00
8006300902Sabine Wagner89SG Zittau Süd0:00
80692099488Jaroslav Beran88Slovan Praha0:00
80076502Martina Wagner64SG Zittau Süd0:00
80052099501Jiří Buk69SKOB Roudnice nad Labem0:00
80042031368Ondřej Buk01SKOB Roudnice nad Labem0:00
83038402Petr Beránek67OK Jiskra Nový Bor
80022023951Karolína Pohořalá68SKOB Roudnice nad Labem0:00
80012023957Hugo Pohořalý01SKOB Roudnice nad Labem0:00