Prague Easter 2017ne 16.4.2017 18:36
Velikonoce ve skalách 2017
Overall resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
B3 (20)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
13007Anna Marie SmutnáOddíl OB Kotlářka42:26225:24634:251102:15
23005Tereza NekvasilováOddíl OB Kotlářka40:54121:37245:417108:12
33013Ilka Toth-BuschmannTipo Orienteering Club57:32622:13336:543116:39
43003Milena LockerováSOOB Spartak Rychnov n.Kn.51:59528:50936:172117:06
53008Anne FerchowKaulsdorfer OLV Berlin50:06426:16842:166118:38
63011Emma RipplováOddíl OB Kotlářka44:11324:27553:238122:01
73004Ester MoosbergerUlu's Reisewelt79:14925:44737:044142:02
83009František HrubýNeregistrovaní90:341020:39137:105148:23
 
3014Claudia KellnerHSV OL Wiener Neustadtmp40:161696:3111
3012Petra GrassowKaulsdorfer OLV Berlinmp31:101156:369
3006Barbora SynkováOK Doksymp39:4915116:1114
3018Artur GrobelnyHKS Azymut Mochy36:0213103:5413
3010Ildikó HentesTabáni Spartacus60:19834:1712
3017Iwona GrobelnaHKS Azymut Mochy47:5917101:5312
3002Viktorie NovákováZOOB Rumburk57:417
10006Marietta HédiNeregistrovaní (NNN)mp
10080Eva MesiarkinováNeregistrovaní57:3410
3016Zdeňka BukováSKOB Roudnice nad Labem,24:044
3015Denisa VondrováOOB TJ Lokomotiva Trutnov30:0610
3001Klára BystroňováNeregistrovaní (NNN)37:0614
 
 
 
B5 (11)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
13107Tadeusz BieleckiUKS Siódemka Rumia46:19161:37141:221149:18
23105Philipp ZündorfNeregistrovaní (NNN)81:49370:57248:152201:01
33110Ute BoeckKaulsdorfer OLV Berlin89:47589:40360:024239:29
43104Jacqueline KnaackOK Mark Brandenburg78:592101:20462:195242:38
53103Anna MieskeKaulsdorfer OLV Berlin86:474106:00558:003250:47
 
3109Ewa MurawskaHKS Azymut Mochy101:308115:066mp
3113Ivan JunekOOB TJ Lokomotiva Trutnovdnf
3106Dagmar WelzelOK Mark Brandenburgdisq
3108Thomas WelzelOK Mark Brandenburg98:597
3111Václav VondraOOB TJ Lokomotiva Trutnov136:567
3102Stephan WelzelOK Mark Brandenburg94:166
 
 
 
D10L (20)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12560Carolina MullisOddíl OB Kotlářka25:08224:16332:01281:25
22551Štěpánka ŠitrováOK Lokomotiva Plzeň24:55124:20433:38582:53
32555Denisa StrakováSKOB Slaný27:51529:33635:07692:31
42567Ela LošťákováOOB TJ Lokomotiva Teplice46:491228:20532:484107:57
52570Lucie Johanka FišákováMLOK Mariánské Lázně44:411147:541032:453125:20
62564Ema PokornáSK Praga59:241436:17847:307143:11
72556Karolína VlašímskáTJ Slovan Karlovy Vary33:02855:361275:559164:33
82553Rozárie PavlíkováKOB Litvínov86:181587:4214101:3610275:36
 
2558Violka JanatováOddíl OB Kotlářka31:097mp71:058
2561Karolína NejedlováTJ Loko Liberec28:26632:157
2557Alžběta PěknáSKOB Roudnice nad Labem,25:143mp
2552Kateřina DvořákováOK Lokomotiva Plzeň23:42227:581
2562Klára CoufalováSKOB Roudnice nad Labem,mp38:489
2554Marie Anna KoteckáLuxembourg Orienteering Club40:3210
2563Eliška NeuerováOK Dobříš56:1113
2573Adéla PaloncýKlub vytrvalostních sportů Šum49:2811
2572Alice TomankováKlub vytrvalostních sportů Šum57:0413
2559Adéla HouskováOK Dobříš25:184
2565Lucie DuchoslavováSK Los Mělník36:099
2571Anna ZabořilováOB Jenišovice20:111
 
 
 
D10 (16)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12505Lucie DvořákováBETA URSUS Orienteering24:34122:11421:24168:09
22509Pavlína MalečkováUSK Praha27:21220:44224:17272:22
32511Karolína VlašanáOK Dobříš28:47319:32127:34475:53
42508Jana KnaupováMTV Braunschweig41:05721:05326:16388:26
52503Alice GregorováSK OB Chotěboř42:19825:11533:365101:06
62510Jana EkertováSlavia Liberec orienteering31:54431:18739:216102:33
72504Elena SynkováOK Doksy60:191142:591056:407159:58
 
2502Charlotte HerrmannOL-Team Wehrsdorf51:171033:469
2501Alžběta KašparováOK Dobříš44:539
2507Tereza MirčevaOK Dobříš32:026
2506Anna VejražkováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.31:544
2512Hana BukováSKOB Roudnice nad Labem,30:006
2513Emma PešanováOOB TJ Lokomotiva Trutnov33:198
2514Natálie KočandrlováKlub vytrvalostních sportů Šum111:3413
2515Lucie ReichlováKlub vytrvalostních sportů Šum66:0811
2516Pavla ReichlováKlub vytrvalostních sportů Šum104:4812
 
 
 
D12 (40)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12630Viktorie ŠkáchováOK Kamenice27:16218:44219:04465:04
22621Jana JakobBucheggberger OL28:44518:16118:58365:58
32628Hana MalečkováUSK Praha30:39718:52317:09166:40
42610Judita MellanováSOK TJ Turnov27:45420:41518:28266:54
52633Pavla ŠimšováVŠSK MFF UK Praha27:40320:26419:11667:17
62634Tereza HájkováSOK TJ Turnov29:44620:54620:42771:20
72627Simona HolíkováSKOB Ostrov31:16820:58719:07571:21
82614Anna NowakUKS Azymut 45 Gdynia26:46121:48823:14871:48
92631Eliška VilémováSlavia Liberec orienteering31:26924:031127:10982:39
102609Laura KulováSKOB Ostrov33:081022:52930:031286:03
112615Zuzana ŠkáchováOK Kamenice33:511128:301732:501895:11
122601Kateřina SkácelováSlavia Liberec orienteering40:581327:551528:131097:06
132637Veronika KřístkováOK Roztoky39:241232:002228:171199:41
142618Patrycja UklejaUKS Azymut 45 Gdynia48:221726:591330:0513105:26
152613Rozálie DittrtováSK Los Mělník43:491626:171238:0923108:15
162622Eva IzákováVŠTJ Ekonom Praha50:301829:031831:0815110:41
172620Barbora RedlováSKOB Slaný54:332029:181932:5719116:48
182639Nela PokornáSK Praga55:242128:241634:0721117:55
192611Magdaléna JirkovskáSKOB Slaný43:301531:512149:2628124:47
202606Sára LošťákováOOB TJ Lokomotiva Teplice51:371947:153233:1820132:10
212632Bára VlašímskáTJ Slovan Karlovy Vary70:382731:492031:5517134:22
222616Pavlína ZemkováSKOB Slaný70:072626:591344:4527141:51
232625Denisa KaráskováKOB ZPV Prostějov63:372439:422939:2024142:39
242608Michaela BenešováSJH Jindřichův Hradec73:352841:263030:3914145:40
252629Viktorie KřístkováOK Roztoky86:272935:302531:1816153:15
262612Karolína PompachováKOB TRETRA Praha101:423139:162840:3525181:33
272624Klára ČechováSKOB Slaný108:343351:073336:2022196:01
282638Petra HolíkováTJ Jiskra Nejdek91:033053:143453:1030197:27
292623Anna DobiášováSKOB Roudnice nad Labem,106:363238:322652:4329197:51
 
2626Louisa KollenbachSki-Club Helsamp23:421042:1026
2617Adéla KoskováSlavia Liberec orienteering67:172534:0323
2605Anna NeuerováOK Dobříšmp
2604Tereza MandákováSK Los Mělník63:3323
2641Karolína StrykováKlub vytrvalostních sportů Šummp
2640Magdalena PattermanováKlub vytrvalostních sportů Šum43:0331
2642Valerie PešanováOOB TJ Lokomotiva Trutnov35:1924
2643Julie KonečnáKlub vytrvalostních sportů Šum38:4127
2619Barbora HouskováOK Dobříšmp
2607Julie BambouskováOK Dobříš41:2214
2636Annabelle MagazuOK Dobříš58:4622
 
 
 
D14 (41)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12682Dorotea TicháOddíl OB Kotlářka29:06129:56227:13186:15
22668Lea MartanováSlavia Liberec orienteering30:23229:44127:37287:44
32663Alžběta PodrábskáSlavia Liberec orienteering31:41435:40528:37395:58
42658Barbara TothTipo Orienteering Club31:53535:26428:40495:59
52680Julia KrempińskaUKS Azymut Pabianice34:45740:42928:485104:15
62675Iva NádeníčkováNejdek Orienteering30:41339:10738:4911108:40
72674Katya GusevaSt.Petersburg32:46644:331136:408113:59
82683Ema ČernáSKOB Roudnice nad Labem,38:221038:23637:189114:03
92665Eliška ŠvidrnochováTJ Opava37:04839:39838:3910115:22
102655Hana MarkováTJ Loko Liberec38:11943:021040:3812121:51
112671Lucie ŠafaříkováOrientační sporty Písek42:091346:481233:006121:57
122661Kateřina JirkovskáSKOB Slaný40:311248:161333:307122:17
132672Natalie BujnáKOB Kamenický Šenov42:181462:442144:2914149:31
142656Magdalena KřístkováOK Roztoky49:441854:351449:0016153:19
152653Adéla SkácelováSlavia Liberec orienteering43:561561:292052:3917158:04
162666Marie ŠestákováSlavia Liberec orienteering48:121756:191654:3418159:05
172676Jitka DobiášováSKOB Roudnice nad Labem,56:422259:501957:1519173:47
182684Kateřina KarpíškováOOB TJ Lokomotiva Teplice72:222982:052948:5015203:17
192652Victoria KowskyOK Mark Brandenburg58:352485:503259:3020203:55
202670Sára PeckoSKOB Ostrov63:162774:232781:0822218:47
212677Štěpánka DvořákováSKOB Ostrov62:332674:222682:1223219:07
 
2681Anne-Charlotte SchneiderOK Mark Brandenburg60:2925mp43:4613
2669Josefína NejedlováTJ Loko Liberec52:312055:1415
2657Veronika NehasilováKOB Děčín52:141958:1618
2679Markéta DítkováTJ Slovan Karlovy Vary56:202165:5021
2659Julie NentvichováOK Dobříš40:0811
2667Anna NeubauerováOK Dobříš69:0828
2685Nathalie SchöneOL-Team Wehrsdorf85:0731
2664Michaela VlašanáOK Dobříš77:0230
2687Majka SukováOOB TJ Lokomotiva Trutnov67:5023
2690Anna HabeggerJunior Team Aargau35:213
2693Julie ŠánováKlub vytrvalostních sportů Šum74:1525
2688Kateřina HoškováOOB TJ Lokomotiva Trutnov65:3122
2689Štěpánka LickováOOB TJ Lokomotiva Trutnov57:5617
2686Anna JunkováOOB TJ Lokomotiva Trutnov75:3228
2678Jana LorencováOK Dobříš89:2731
2654Anežka JirasováOK Dobříš44:5516
2673Veronika ArnoštováOK Dobříš56:4723
2694Petra SkoumalováKlub vytrvalostních sportů Šum70:0124
2691Tereza KnyplováKlub vytrvalostních sportů Šum84:1730
2692Marie HeclováKlub vytrvalostních sportů Šummp
 
 
 
D16 (41)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12706Annick MeisterOLG Dachsen34:46238:22137:242110:32
22719Karolína BejvlováSK Praga32:27141:03237:031110:33
32737Blanka TothTipo Orienteering Club37:47445:57841:283125:12
42713Elin MartanováSlavia Liberec orienteering38:46541:25345:115125:22
52735Tereza GolováOB Vizovice37:12345:26746:007128:38
62734Tamara MiklušováSK Žabovřesky Brno41:14746:56943:404131:50
72723Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK44:35947:251051:1411143:14
82717Marie PodrábskáSlavia Liberec orienteering39:09652:511255:1919147:19
92715Magdalena ŠkáchováOK Kamenice44:35954:201348:5410147:49
102703Lucie LinkováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis45:031161:121945:426151:57
112739Marta ŻurekUKS Siódemka Rumia43:28868:012751:4413163:13
122705Nelly PolanskáUNITOP SKP Žďár nad Sázavou49:481358:521754:4017163:20
132729Lenka ŠritrováOOB TJ Turnov47:411262:562153:1115163:48
142732Zuzanna GielecUKS Orientus Lodz52:051860:491851:2312164:17
152716Pavla BlahováVŠTJ Ekonom Praha51:271766:092647:559165:31
162724Lucie VítováKOB Baník Sokolov49:531465:032454:5918169:55
172707Klára MarešováNejdek Orienteering50:171668:102851:4714170:14
182711Martina PavlováOOB TJ Lokomotiva Teplice50:141563:052260:3823173:57
192720Lucie BrožkováKOB Ústí nad Orlicí57:312262:112057:3622177:18
202704Jana PopováKOB TRETRA Praha56:102057:261565:1827178:54
212721Marie KalouskováOddíl OB Kotlářka52:501965:152563:1524181:20
222728Lucie ŘadováOddíl OB Kotlářka66:132563:472355:3420185:34
232736Adéla MatouškováSKOB Slaný73:562855:191472:3428201:49
242738Charlotte LeonhardtSV IHW Alex 78 e. V.57:072180:093164:5626202:12
252733Zuzanna MoskalUKS Siódemka Rumia77:462970:082954:3516202:29
262708Kurendová KarolínaKOB Kamenický Šenov84:393287:003490:1130261:50
272725Eliška ReisingerováKrOB Rozmarýn Litoměřice78:4030125:073591:5131295:38
282722Sarah KnaackOK Mark Brandenburg84:1431127:033689:5529301:12
 
2730Barbora ŠimšováVŠSK MFF UK Praha65:2824mp57:3421
2712Zofia MelzerUKS Siódemka Rumia60:4723dnf63:4625
2702Veronika PopováKOB TRETRA Praha68:2027mp
2714Lisa KnaackOK Mark Brandenburg92:053384:1833
2731Adéla ValterováKBP Praha66:482677:4430
2741Lucie NedomlelováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis57:4316
2701Lucie NedomlelováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:498
2744Sanna HotzJunior Team Aargau41:414
2742Elin ErneJunior Team Aargau44:436
2743Lilly GraberJunior Team Aargau43:235
2745Žofie VotavováSokol Kostelec n. Č. l.81:1132
2740Anežka PetrilákováOK Dobříšdnf
2746Carmen SchwammbergerJunior Team Aargau50:2711
 
 
 
D18 (28)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12777Zuzanna MorawskaPolish National Youth Team34:50153:18144:101132:18
22769Adrianna BiedermanPolish National Youth Team36:02255:08349:494140:59
32753Tereza MiklušováSK Žabovřesky Brno36:40358:08448:373143:25
42758Joëlle MeisterOLG Dachsen47:05565:14648:062160:25
52771Markéta PavlíkováOK Chrastava44:00465:46852:156162:01
62768Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK47:38671:011055:027173:41
72766Martina OpálkováBETA URSUS Orienteering49:56874:091258:3411182:39
82772Hannah HänselSV Lengefeld54:021271:321157:389183:12
92756Alena VoltrováOK Roztoky52:591180:181555:588189:15
102765Aleksandra BieleckaUKS Siódemka Rumia61:081676:081358:0410195:20
112757Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK51:18968:26977:5018197:34
122774Natalia FilipczakPUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo60:531584:531761:3713207:23
132767Markéta NovákováKOB Ústí nad Orlicí55:311381:421673:5315211:06
142755Alexandra MarešováNejdek Orienteering65:331897:151874:0517236:53
152775Máša PelikánováVŠSK MFF UK Praha74:1220110:562367:0214252:10
162770Linda SedláčkováOK Roztoky77:5622101:481973:5816253:42
172764Veronika StrakováSKOB Slaný65:1217103:452185:4321254:40
182776Nela KyselováSKOB Roudnice nad Labem,79:2223103:252083:3119266:18
192773Šárka MíchalováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.75:1121110:262285:1520270:52
 
2763Fabienne JakobBucheggberger OL48:157mp51:585
2759Oliwia KreftUKS Siódemka Rumia67:0619mpdnf
2762Maria DeptulskaUKS Siódemka Rumia59:2614mp60:3912
2780Anna PohořaláSKOB Roudnice nad Labem,mpmp
2754Maja GabracikPolish National Youth Team52:4810dnf
2778Claudia WaltiJunior Team Aargau58:445
2779Lucie PoloprutskáSlavia Liberec orienteering78:4714
2781Sophie GraberJunior Team Aargau54:582
2783Eline GemperleJunior Team Aargau65:297
 
 
 
D20 (8)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12805Zuzanna WańczykPolish National Youth Team41:24156:05151:001148:29
22803Nadia JakobBucheggberger OL41:57265:02460:392167:38
32806Marta MurawskaHKS Azymut Mochy48:47482:00574:234205:10
42804Daniela KůstkováOB Vizovice48:29384:32673:023206:03
52807Hana VoltrováOK Roztoky55:20586:21874:495216:30
62802Alicja BieleckaUKS Siódemka Rumia55:53684:32688:336228:58
 
2809Sonia FlückigerJunior Team Aargau63:363
2808Marita HotzJunior Team Aargau58:102
 
 
 
D21E (20)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1506Kamila GregorováSK OB Chotěboř54:12167:09170:551192:16
2504Louise OramBakkelaget SK57:53376:13272:072206:13
3517Patricia NiekeOOB TJ Turnov54:23276:33375:383206:34
4507Eleonora DonadiniPolisportiva Besanese67:00877:07475:464219:53
5522Jana BenešováSK OB Chotěboř61:25582:01581:306224:56
6503Theresa FlechsigUSV TU Dresden61:32685:00680:115226:43
7513Dianora HerashchenkoOC München70:391186:15882:517239:45
8515Mara JaunsprogeUSV TU Dresden63:15794:151488:2010245:50
9511Malwina WysockaKOB Dobruška68:41987:24990:5112246:56
10509Katarzyna ŚlusarczykOK!Sport Warszawa75:431489:001085:149249:57
11521Věra ChvalováOK Lokomotiva Plzeň68:41992:181391:1113252:10
12519Kinga GórskaUMKS Orkan Ostróda78:101690:221185:008253:32
13510Alžběta LehárováOK Lokomotiva Pardubice77:581595:221588:4111262:01
14514Šárka JelínkováSK Praga71:141398:2116101:0314270:38
15518Małgorzata SiessUKS Azymut Pabianice70:571298:2717118:2418287:48
16516Martyna MiśkiewiczOK!Sport Warszawa87:5117120:4520106:2415315:00
17508Sisa DorottyaJMD100:4318108:4919109:4117319:13
 
520Irene PozzebonPolisportiva Besanese60:11485:437dnf
523Zora JelínkováSK Praga100:4518106:4516
524Aneta VozdováKlub vytrvalostních sportů Šum90:5012
 
 
 
D21A (36)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1585Pavla MyslivcováOK Slavia Hradec Králové47:54173:24265:401186:58
2557Ariane BaettigOLG Wislig/CA Rosé56:00468:43167:572192:40
3572Martina TihonováOK 99 Hradec Králové54:24277:09474:324206:05
4584Lenka KovářováOOB TJ Lokomotiva Teplice55:50374:23377:015207:14
5558Agnieszka KocińskaUMKS Orkan Ostróda58:13683:581079:377221:48
6574Dagmara DominiakPUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo56:55594:062473:033224:04
7563Věra ĎoubalováKOB Dobruška60:511086:501277:046224:45
8573Zuzana KohlováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.59:32879:56587:4317227:11
9569Jana Kolaja EhlerováSlavia Liberec orienteering61:281383:47982:2812227:43
10570Corinna NiekeUSV TU Dresden61:341487:501480:138229:37
11581Lenka BozděchováSK Praga61:361587:071381:049229:47
12564Lenka HrobařováMagnus Orienteering60:28983:00787:1216230:40
13561Zuzana HenychováSlavia Liberec orienteering62:081681:50688:4418232:42
14560Alena PeterováKOB Dobruška60:581290:101682:2511233:33
15577Emilie WestinPorsgrunn OL59:25783:18891:1820234:01
16586Susann JahnSV Robotron Dresden64:461885:181185:5914236:03
17578Kjersti WestinSK Praga60:521192:562182:4113236:29
18575Adele van TorhoudtOK!Sport Warszawa68:512492:422081:4110243:14
19556Magdaléna RandíkováSOBSA64:101790:251792:5022247:25
20565Marta TrojeckaOK!Sport Warszawa68:252396:272587:0915252:01
21567Gisa LinhartHSV OL Wiener Neustadt74:452889:331590:4819255:06
22555Cosima MarckardtUSV Jena68:2022102:062794:1224264:38
23582Justyna KuźbaUKS Siódemka Rumia80:4230103:232994:4525278:50
24562Federica NegriPolisportiva Besanese78:3329108:303096:2926283:32
25571Katja SchwindOLG Ortenau74:0427121:103193:1823288:32
26559Vanda KrálováBáječné ženy v orientačním běh83:0931102:3428116:5429302:37
 
566Hana KřístkováOK Roztoky65:501993:1422dnf
579Klára ŽaloudkováOK Lokomotiva Pardubice68:572591:1818mp
587Lucie CharouskováOK Doksy121:3432111:0628
580Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec67:352091:4321
554Kamila MesiarkinováMagnus Orienteering97:522698:5827
568Claudia BuhlerUSV TU Dresden72:052693:2023
583Tina RickmeyerUSV TU Dresden67:5921dnf
589Hana JanůKlub vytrvalostních sportů Šummp
576Julie KovářováOOB TJ Lokomotiva Teplice94:0432
588Šárka HnilicováKlub vytrvalostních sportů Šum91:5519
 
 
 
D21B (26)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1603Barbora NovotnáOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis45:59258:27263:261167:52
2618Martina FólováSNS Smržovka45:36164:34365:472175:57
3620Martina BravenáVSK Mendelu Brno59:291169:27568:383197:34
4616Káťa HanajováSNS Smržovka58:22777:511068:444204:57
5604Hana TypltováSK Haná orienteering58:56975:01773:219207:18
6617Petra SynkováOK Doksy55:51580:421373:3110210:04
7613Erika NemcovaEkonom Banska Bystrica73:481664:44474:5311213:25
8605Jana ŽitnáSKOB Sig-Mat Mladá Boleslav56:58687:111670:246214:33
9621Veronika VenclováOB T.J. Sokol Žamberk69:261475:18970:577215:41
10609Ninett WolframUSV TU Dresden55:13480:171184:1813219:48
11619Hana BulvováOOB SK Chrast59:121088:401883:4912231:41
12607Joanna PuternickaOrientop Wrocław66:271380:361287:2415234:27
13606Kristína BeranováSKOB Zlín73:581789:0219101:4216264:42
14608Delilah PregartnerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn85:282085:5015111:4517283:03
15601Lenka RandenskáNeregistrovaní (NNN)80:3918100:2221117:3718298:38
16615Kateřina ZajícováOK Roztoky94:5821120:1723134:2219349:37
 
611Laura KusberOK Mark Brandenburg58:37874:446mp
614Petra MüllerováBáječné ženy v orientačním běh85:0319mpmp
602Julie KovářováOOB TJ Lokomotiva Teplice75:05871:548
612Alžběta SmetanováOK Chrastava72:0415104:4122
610Cathleen HerrmannOL-Team Wehrsdorf64:201288:2217
623Iva HeinlováZOOB Rumburk83:481484:3414
626Anna FürstováTJ Loko Liberec70:145
622Iva KošárkováSK Praga55:053
624Jana HabigerováKlub vytrvalostních sportů Šum95:1520
625Corinne HessJunior Team Aargau58:191
 
 
 
D35A (18)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1652Maria PabichUKS Azymut Pabianice44:46461:20250:411156:47
2668Cornelia EckardtUSV TU Dresden41:38160:33154:563157:07
3657Dana SteneNydalens SK44:28362:16452:542159:38
4656Kateřina HoráčkováSlavia Liberec orienteering44:13261:46356:415162:40
5666Ivana KnaupováMTV Braunschweig47:36569:07662:559179:38
6664Jana ŠimšováVŠSK MFF UK Praha53:201071:18756:274181:05
7653Jitka SvobodováUSK Praha47:55672:13963:2810183:36
8654Agnieszka BiolikTrackcourse52:48972:05860:427185:35
9669Lucie MěstkováTempo Praha57:061368:57560:216186:24
10662Magdaléna PokornáSK Praga54:221275:111061:188190:51
11667Veronika PodlipnáSK LOB Nová Paka49:54883:041169:1913202:17
12659Marta DlouháBáječné ženy v orientačním běh53:201098:461567:4512219:51
13663Ivana IzákováVŠTJ Ekonom Praha88:521793:301485:0415267:26
 
660Hana ŠvidrnochováTJ Opava96:441888:2612mp
665Vladimíra HoráčkováSKOB Ostrava76:511693:1713mp
661Blanka CollisOddíl OB Kotlářka59:141563:4911
658Jitka DítkovaTJ Slovan Karlovy Vary58:541470:2714
655Michaela KoteckáLuxembourg Orienteering Club49:057
 
 
 
D35B (9)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1709Inessa CherniavskyOC München62:52454:02166:471183:41
2710Susanne LöhningUSV TU Dresden62:12361:51369:442193:47
3705Ewa UklejaUKS Azymut 45 Gdynia70:30559:34270:403200:44
4707Marcela KrausováTJ Lokomotiva, o.s. Chomutov71:10665:36478:354215:21
5703Lucie ŠitrováOK Lokomotiva Plzeň60:10295:24685:185240:52
6708Kamila KaszkiewiczUKS Azymut 45 Gdynia96:138114:558111:576323:05
 
706Alena HellerováSKOB Roudnice nad Labem,74:29780:085
704Gabriela SavičováTJ Slovan Karlovy Vary58:071
711Jana TermerováOOB TJ Lokomotiva Trutnov113:457
 
 
 
D40A (35)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1760Romana ZabořilováOB Jenišovice37:24148:19150:351136:18
2756Beata NowakUKS Azymut 45 Gdynia48:221148:48257:132154:23
3769Dominika PachnerováOK Chrastava40:22352:53562:075155:22
4786Ivana LošťákováOOB TJ Lokomotiva Teplice40:16250:29367:529158:37
5763Marie PodrábskáSlavia Liberec orienteering47:31955:28662:306165:29
6766Petra HradeckáOK Doksy43:33460:081061:564165:37
7774Frieda FrenzelESV Lok Berlin-Schöneweide46:16662:371159:063167:59
8785Lenka MyslivcováOK Slavia Hradec Králové47:27752:34468:3611168:37
9783Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen47:27757:50770:2213175:39
10762Ruta WeinertPost SV Dresden53:441559:39863:157176:38
11770Petra ŠkáchováOK Kamenice47:501059:47970:2914178:06
12782Zdena KubečkováOK 99 Hradec Králové54:021664:591468:2710187:28
13776Martina BejvlováSK Los Mělník50:261270:061767:288188:00
14752Marie SkácelováSlavia Liberec orienteering68:162466:311669:5212204:39
15768Marcela KaráskováKOB ZPV Prostějov55:381776:492081:2918213:56
16754Solveig KapischkeOK Mark Brandenburg77:482965:371572:4015216:05
17761Daniela MartanováSlavia Liberec orienteering63:462181:322480:3016225:48
18758Dagmar MiklušováRapid Bratislava67:382377:132181:3419226:25
19764Pavlína JirkovskáSKOB Slaný60:172079:262388:4622228:29
20779Iva MalečkováSK Praga76:302871:291884:2920232:28
21755Veronika MellanováSOK TJ Turnov73:522578:072293:5324245:52
22784Helena ZemkováSKOB Slaný79:433086:402680:3217246:55
23778Magdalena HájkováSOK TJ Turnov65:342289:372792:5823248:09
24773Iwona SztranekUKS Azymut Pabianice100:133392:2528111:0126303:39
25781Michaela KolářováSKOB Slaný82:2731121:4030108:5025312:57
26767Anna PlytnikBnO Szczecin74:502699:4629144:5427319:30
 
759Gabriela KarpíškováOOB TJ Lokomotiva Teplicednfdnfdnf
777Katarzyna KoncUKS Azymut Pabianice83:1432dnf84:5421
787Ida BaluskováSK OK 24 Praha58:321964:5613dnf
772Edita Kaminskaiteberlin tsc74:502682:2525
771Zuzana NehasilováKOB Děčínmp76:2519
775Lenka DolejšíTJ Stadion Nový Bor53:241363:4712
757Štěpánka PospíšilováBáječné ženy v orientačním běh53:2714
780Kateřina ArnoštováOK Dobříš45:485
765Jana ForstereviczováOK Dobříš57:2018
 
 
 
D40B (37)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1806Radka Peteráčová HyxováSlavia Liberec orienteering35:43156:45641:031133:31
2808Ivana KorpasováTJ Lokomotiva Ingstav Brno38:57255:26345:032139:26
3814Lucie BroschováSK Radioklub Blansko44:07749:03150:534144:03
4816Markéta ŠimkováSK Los Mělník42:31455:43454:419152:55
5825Markéta MatouškováSKOB Slaný48:591153:23252:127154:34
6821Pavla PelcováOB Strakonice46:561055:56552:178155:09
7811Katja NokkaRasti 8849:421357:39748:173155:38
8810Hana DobiášováSKOB Roudnice nad Labem,43:05562:141151:125156:31
9828Kateřina JunkováSK Studenec46:12959:23852:026157:37
10829Tereza VlašímskáTJ Slovan Karlovy Vary43:51664:181259:2111167:30
11822Blanka DejnožkováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis42:06365:031462:1514169:24
12830Květa BrožkováKOB Ústí nad Orlicí54:181764:301357:2010176:08
13831Korneli Nowicka-BieleckaUKS Siódemka Rumia51:411467:421660:3413179:57
14823Jana BukováSKOB Roudnice nad Labem,54:241860:10974:3016189:04
15827Vendula PannováSKOB Ostrava53:051576:302160:0212189:37
16826Marcela MarešováNejdek Orienteering49:051279:302481:4817210:23
17832Pavlína PetýrkováBáječné ženy v orientačním běh62:482185:082571:5015219:46
18819Adéla KándlováKOB Dobřichovice77:592469:381884:1718231:54
 
817Šárka SynkováOK Doksy114:5528mpmp
805Lenka Kosková TřískováSlavia Liberec orienteering62:042077:5323
818Lucie NejedlováTJ Loko Liberec82:012690:1327
812Jitka ZámečníkováZámečníci70:352396:4728
813Monika HouskováOK Dobříš88:2627
809Petra PetrilákováOK Dobříš55:1819
820Jana NováOK Dobříšmp
836Dana LickováOOB TJ Lokomotiva Trutnov89:0626
837Iva JunkováOOB TJ Lokomotiva Trutnovdnf
834Lenka PaurováOOB TJ Lokomotiva Trutnov69:4519
841Martina TomankováKlub vytrvalostních sportů Šum74:5220
838Jiřina ReichlováKlub vytrvalostních sportů Šum68:1917
835Kateřina SmolíkováKlub vytrvalostních sportů Šum60:2510
840Adéla OndráčkováKlub vytrvalostních sportů Šum67:1515
839Věra SmrčkováKlub vytrvalostních sportů Šum77:1322
824Marcela LorencováOK Dobříš53:5516
833Lenka MirčevaOK Dobříš45:418
815Jana JirasováOK Dobříš81:4625
807Lenka PavlíčkováOK Dobříš62:5722
 
 
 
D45A (34)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1869Michaela KosováSOOB Spartak Rychnov n.Kn.42:58150:10453:042146:12
2862Lada JemelíkováVSK Mendelu Brno49:12548:52153:153151:19
3884Marcela HiršováVSK Mendelu Brno48:09349:09254:245151:42
4875Jana EichlerováKOB Kamenický Šenov46:21249:16357:167152:53
5882Katrin KubaldKaulsdorfer OLV Berlin50:09650:54555:236156:26
6858Jindra HorákováOK Lokomotiva Pardubice52:24751:01653:484157:13
7885Daniela ZschaeckelSV IHW Alex 78 e. V.55:05852:12753:031160:20
8872Jekaterina ZeleninUSG Chemnitz48:54455:25863:0710167:26
9859Christine CalvetOLC Währing57:271155:30964:4914177:46
10867Guni PalmeOK Klosterneuburg59:141560:231658:489178:25
11864Brigitte Dersch-KollenbachSki-Club Helsa58:181457:251263:1011178:53
12886Zorka MüllerováBáječné ženy v orientačním běh58:051358:101364:0013180:15
13870Radka MelišíkováKOB TRETRA Praha59:211662:041871:0917192:34
14887Angelika AschacherHSV OL Wiener Neustadt60:421763:592272:0919196:50
15880Jana ŠoupováOK Lokomotiva Plzeň66:541863:442171:4518202:23
16868Lenka WestinPorsgrunn OL78:422562:231965:3715206:42
17873Lotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK71:582266:282670:4416209:10
18871Veronika JanečkováSOBSA70:252166:292773:0321209:57
19866Kateřina RibyOOB TJ Lokomotiva Teplice69:461967:082874:3422211:28
20860Lucie DittrtováSK Los Mělník74:222469:293072:5620216:47
21874Anke KusberOK Mark Brandenburg70:022060:511798:5224229:45
22857Urszula TrykozkoTeam 36086:502681:243193:0223261:16
23856Magdaléna KrotilováBáječné ženy v orientačním běh98:472791:2332125:5925316:09
24861Sandra DornstauderHSV OL Wiener Neustadt104:3328159:2034144:1026408:03
 
865Monika ÚlehlováKOB TRETRA Prahamp56:341058:328
876Regula JakobBucheggberger OL56:481056:5911mp
877Kateřina KavalírováOK 99 Hradec Králové57:511258:3715mp
881Monika LisáSKOB Ostrovmp64:122363:3012
879Sylvia ThomasOL-Team Wehrsdorf72:532365:2625
878Ines DrechselUSV TU Dresden56:08963:0220
888Šárka LazákováOOB TJ Lokomotiva Trutnov118:0033
889Jitka BendákováOOB TJ Lokomotiva Trutnov69:1129
890Ivana KouckáVŠTJ Ekonom Praha58:2314
891Martina KrčováKlub vytrvalostních sportů Šum64:2724
 
 
 
D45B (22)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1912Iva LinkováOOB TJ Turnov37:57242:10142:261122:33
2910Lenka ForstováVŠSK MFF UK Praha37:16149:05348:523135:13
3915Barbara NowakHKS Azymut Mochy45:37543:26251:096140:12
4908Lucie SvobodováOK Jiskra Nový Bor45:55650:54451:004147:49
5911Ivana KunzováBETA URSUS Orienteering42:11355:321152:118149:54
6922Katka FürstováTJ Loko Liberec42:33452:58555:4912151:20
7904Lenka SadílkováOB Vizovice53:10853:36645:052151:51
8924Jana KyselováSKOB Roudnice nad Labem,59:151457:581253:089170:21
9907Ludmila HrdličkováSKOB Slaný57:321354:15758:3713170:24
10914Irena KašparováSKOB Slaný53:04754:51965:4615173:41
11913Monika ŽdimerováSK Los Mělník55:401167:381751:035174:21
12916Hana ŠišmováOOB SK Týniště nad Orlicí56:241264:591653:4810175:11
13903Zdeňka MutinskáKOB Ústí nad Orlicí68:151855:011055:1211178:28
14909Jana StrakováSKOB Slaný60:481561:441363:0314185:35
15905Lenka SvobodováSKOB Roudnice nad Labem,64:271762:371467:2717194:31
16921Martina NosekKrOB Rozmarýn Litoměřice72:361963:161566:4516202:37
 
920Vladimíra KučerováOOB SK Chrastmp54:43851:197
918Myrta VockUlu's Reisewelt83:502078:1720mp
917Christine GruenbergerOK Klosterneuburg53:5910dnf83:0318
906Marcela MíchalováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.61:541690:2721
919Theres BrunnerOLK Rafzerfeld-Bülach53:37973:0818
901Iva KrákorováNeregistrovaní (NNN)75:1219
 
 
 
D50 (35)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1984Sabrina MeisterOLG Dachsen36:05335:46136:201108:11
2961Petra JarošováKOB ZPV Prostějov34:29141:10438:542114:33
3981Svatava VoltrováOK Roztoky35:30240:55339:443116:09
4983Johanna PurrerUlu's Reisewelt40:04541:54541:284123:26
5969Sibylle BoosUlu's Reisewelt38:43443:04742:096123:56
6968Barbara HugelshoferOLG Wislig/CA Rosé40:45648:16941:415130:42
7959Kerstin HellmannUSV TU Dresden44:58840:11248:1812133:27
8971Dana KavkováOK Sparta Praha45:381042:44645:288133:50
9973Sabine JuckelandtSV Robotron Dresden45:22945:26845:559136:43
10964Silke AnsorgeSV Robotron Dresden51:041352:141546:0110149:19
11963Anette LeonhardtSV IHW Alex 78 e. V.53:521651:001145:207150:12
12978Monika JenschOK Mark Brandenburg52:351451:171246:2211150:14
13965Heike LeideckUSV TU Dresden49:491153:091751:1616154:14
14972Eva KociánováTJ Opava50:511257:292048:3113156:51
15956Ivana NovotnáOK 99 Hradec Králové53:521656:191948:4014158:51
16967Jana PávkováOK Jiskra Nový Bor53:501553:581853:0518160:53
17966Alena KohlováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.55:271850:411055:0920161:17
18982Sabine RichterUSV TU Dresden44:30757:522259:1622161:38
19957Heidi GraumannESV Lok Berlin-Schöneweide58:562159:432455:0019173:39
20955Véronique MakovičkaC.O.Colmar56:542065:542652:2917175:17
21977Věra SlezáčkováKOB Kamenický Šenov63:182361:102565:0525189:33
22975Brigitte MagetSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn67:582768:402760:3723197:15
23970Iva KábrtováOK RECO Sport64:362594:153171:4926230:40
 
974Markéta VeljačikováOK Sparta Praha56:4719mp64:1624
951Anke SchmiedebergSV IHW Alex 78 e. V.67:262683:1230mp
987Jana ČechlovskáOK Chrastava51:471450:4815
979Veronika HrubáNeregistrovanídnf110:4132
980Monika PološčukováSKOB Sig-Mat Mladá Boleslavmp58:1623
976Kirsten KädingKaulsdorfer OLV Berlin76:182876:1929
962Radka MiturováMLOK Mariánské Lázně63:2424dnf
989Ivana GorčicováOK Chrastava57:412155:4521
986Martina HindrákováOOB TJ Lokomotiva Trutnov52:2316
985Alena PetrželováOOB TJ Lokomotiva Trutnov69:0028
960Ruth TachezyOK Dobříš60:4222
988Pavla PavlíkováOK Chrastava51:3213
 
 
 
D55 (15)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11503Angelina KulevaAngy OL47:39345:10137:201130:09
21507Annariitta KottonenLynx50:51549:05241:242141:20
31513Pavla MrázováKOB Dobřichovice42:21254:25451:146148:00
41504Markéta ZelenáSK Praga50:09453:06349:244152:39
51508Miluše ProcházkováKOB Dobřichovice55:46760:16849:425165:44
61512Alexandra BravenáVSK Mendelu Brno60:51959:23748:263168:40
71511Birgit BuhlerUSV TU Dresden65:441156:25555:108177:19
81515Alena KovářováOOB TJ Lokomotiva Teplice63:281068:021152:307184:00
91517Šárka GabrielováSKOB Ostrov60:23864:111064:2510188:59
101514Martina KujanováBáječné ženy v orientačním běh66:211258:35674:1212199:08
111516Ute KretzschmarOLV Weimar80:141471:271260:069211:47
121510Marzena DragowskaOK!Sport Warszawa68:031380:201366:1911214:42
 
1509Agata PorzyczUKS Azymut 45 Gdynia107:0215129:0214
1506Tamara DenysenkoVZA Žilina54:16660:569
1505Jana BochenkováOK Dobříš41:421
 
 
 
D60 (18)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11565Alena RoseckáUNITOP SKP Žďár nad Sázavou38:49135:15138:371112:41
21554Jiřina BěhounováOK 99 Hradec Králové43:45238:56240:282123:09
31563Helena JahnováOK Sparta Praha45:30339:23343:095128:02
41570Iva JanskáTJ Lokomotiva Ingstav Brno48:23440:02442:153130:40
51568Dáďa KorejčíkováTJ Loko Liberec60:24943:24546:266150:14
61562Jitka KabáthováSK Žabovřesky Brno57:09851:511042:174151:17
71556Jiřina NovotnáOK Lokomotiva Pardubice51:17644:37655:5710151:51
81569Stanislava OpavováMLOK Mariánské Lázně60:301044:38746:517151:59
91567Jenei MargitBÖF51:23747:24853:479152:34
101558Maggie RoachLuxembourg Orienteering Club86:431460:461451:458199:14
111564Marie JalováSK Radioklub Blansko73:321364:051565:3114203:08
121561Naďa ZavadilováOK Sparta Praha70:121252:421190:5016213:44
131553Marie BartoňováOK Jiskra Nový Bor88:211575:001669:0015232:21
141560Eva PijákováKOB Sokol Pezinok69:1611106:561858:3011234:42
151557Eva BöhmováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis98:401684:4717104:3217287:59
 
1555Jitka MaláKOB Kamenický Šenovmp57:411360:1913
1571Věra BradnováOK Chrastava53:591259:4412
1566Jiřina ŠtrossováKOB Dobřichovice51:16550:239
 
 
 
D65 (11)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11609Eva HorynováSKOB Zlín42:27240:21140:441123:32
21605Dana DohnalováUSK Praha42:21142:32241:492126:42
31604Stanislava HoráčkováSlavia Liberec orienteering45:59447:38447:463141:23
41611Jana OmováOOB TJ Turnov46:05558:45651:154156:05
51606Ivana KarmazínováSlavia Liberec orienteering56:45647:33366:278170:45
61603Libuše SuchánkováOOB TJ Slezan Opava74:01966:19860:436201:03
71602Helga LuckeUSV TU Dresden68:53775:08958:345202:35
81607Renate WaserOLK Rafzerfeld-Bülach71:57864:55780:029216:54
 
1608Jaroslava PachnerováSlavia Liberec orienteeringmp57:51564:237
1612Eva MěstkováTempo Praha43:023
1610Jaroslava RichtrováOB Jenišovice81:2110
 
 
 
D70 (10)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11659Lubomíra RyšaváTJ Sokol Troja50:30158:27272:086181:05
21655Jaroslava ŠtrojsováKOB Kamenický Šenov50:38268:15363:042181:57
31657Věra NejezchlebováKOB Kamenický Šenov59:18472:40566:315198:29
41653Leontina KřtěnskáOK Jiskra Nový Bor56:37376:35666:034199:15
51656Ladislava DvořákováSK Praga69:59579:42755:501205:31
61651Jarmila LohrováOK Sparta Praha85:51870:04465:523221:47
 
1654Jansone MaijaRIGA SENIORS97:279dnf
1652Marie KrausováTJ Loko Liberec70:196
1660Stanislava KutáčkováOOB TJ Lokomotiva Trutnov57:431
1658Blanka BláhováKČT Slavoj Praha71:307
 
 
 
H10 (31)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12003Márk BujdosóTabáni Spartacus22:11214:50216:33153:34
22009Jiří ZápotockýSKOB Slaný22:43414:19116:34253:36
32023Jakub DondaSKOB Ostrov22:48519:44919:55762:27
42019Tim WeinertPost SV Dresden25:31917:26419:31562:28
52020Patrik SedláčekOK Roztoky33:361516:54319:32670:02
62007Krzysztof UklejaUKS Azymut 45 Gdynia25:491025:121419:15470:16
72006Eda MacharOddíl OB Kotlářka31:531317:36521:02970:31
82010Martin TothTipo Orienteering Club29:481121:141220:25871:27
92008Jan HyxaSlavia Liberec orienteering48:291918:53718:53386:15
102024Philip RibyOOB TJ Lokomotiva Teplice32:221432:181930:331095:13
112011Maksym VolkovVZA Žilina37:061621:531339:561298:55
122012Jakub HellerSKOB Roudnice nad Labem,31:341220:401047:071599:21
132021Štěpán HavlákSKOB Roudnice nad Labem,41:201736:532238:3511116:48
142022Rafał MurawskiHKS Azymut Mochy77:512140:062340:2313158:20
152004Vít ProcházkaOddíl OB Kotlářka78:272277:482447:2816203:43
 
2016Marek ŠkorpilTJ Jiskra Hořicempmp42:0014
2026Ctibor PodrábskýSlavia Liberec orienteering22:112mp
2018Eduard HabánSlavia Liberec orienteering41:291831:2218
2001Kryštof PecklOK Dobříš52:1120
2027Richard ŠálekOOB TJ Turnov34:4820
2015Teodor KučeraOK Dobříš25:218
2031Štěpán TermerOOB TJ Lokomotiva Trutnov29:1417
2034Filip PolášekKlub vytrvalostních sportů Šum27:0516
2028Matěj VondraOOB TJ Lokomotiva Trutnov34:5621
2030Ondřej KutáčekOOB TJ Lokomotiva Trutnov19:168
2029Matěj HanákOOB TJ Lokomotiva Trutnov25:2915
2025Antonín JirasOK Dobříš25:107
2013Ondřej MatysOK Dobříš23:156
2017Vašík LorencOK Dobříš19:051
2033Jan PaloncýKlub vytrvalostních sportů Šum17:476
2032Vincenc MlčekKlub vytrvalostních sportů Šum21:0911
 
 
 
H10L (16)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12054David JežekSK Radioklub Blansko15:31124:36327:01367:08
22064Jonáš VeljačikOK Sparta Praha23:57622:36220:41167:14
37203Jan SkácelSlavia Liberec orienteering23:18421:49122:10267:17
42053Vít GöttlichOK Jiskra Nový Bor34:32928:19428:25491:16
52060Štěpán VilémSlavia Liberec orienteering23:48551:43735:416111:12
62062Jan HamplSK Los Mělník40:521240:16642:417123:49
72061Jiří BertienOddíl OB Kotlářka49:071375:32847:179171:56
 
2059Tymon KaszkiewiczUKS Azymut 45 Gdynia54:1314mp45:088
2063Adam BradáčSKOB Roudnice nad Labem,37:191031:565
2065Vít PocnerSKOB Roudnice nad Labem,28:255
7202Eduard ŽemlíkSOK TJ Turnov21:062
4066Mikuláš KořenskýSK Los Mělník28:217
2051Tomáš SkřipskýSK Los Mělník22:303
2058František JirasOK Dobříš39:0711
2056Lukas MagazuOK Dobříš32:258
2055Jáchym KoteckýLuxembourg Orienteering Clubmp
 
 
 
H12 (41)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12129Hugo HoetzelOB Jenišovice25:07224:24219:41469:12
22111Jiří HellerSKOB Roudnice nad Labem,24:55125:10319:18269:23
32134Martin DejnožkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis38:241223:45118:16180:25
42109Tadeáš PelcOB Strakonice30:47730:201119:26380:33
52138Jonas KnaupMTV Braunschweig28:35427:23724:431180:41
62132Vojtěch ŠubrtOddíl OB Kotlářka32:24828:27820:19581:10
72122Florian WeinertPost SV Dresden30:29625:56425:051381:30
82121Tobiáš KošinaTJ Slovan Karlovy Vary34:261033:101523:18990:54
92106Aleš DlouhýSK Praga39:481330:411220:30690:59
102125Jack HayOC München32:43935:592122:30791:12
112128Jakub MilotaOK Kamenice42:021526:37622:39891:18
122124Jakob LöhningUSV TU Dresden38:061133:271628:5017100:23
132118Kurenda KarelKOB Kamenický Šenov43:341731:551430:2018105:49
142110Bartosz KotkowiakBnO Szczecin50:552330:141026:1414107:23
152108Maciej SztranekUKS Azymut Pabianice45:361935:372027:5016109:03
162115Franek KrempińskiUKS Azymut Pabianice51:112434:561823:189109:25
172141Matěj MacharOddíl OB Kotlářka47:052135:271927:2815110:00
182140Jakub DvořákBETA URSUS Orienteering42:061645:563024:4412112:46
192119Jakub HamplSK Los Mělník45:271845:132845:4021136:20
202103Matěj KándlKOB Dobřichovice51:482552:043240:2120144:13
212126Jan JirkovskýSKOB Slaný60:432959:503632:2619152:59
222102Jonáš PopKOB TRETRA Praha78:153185:283857:1423220:57
 
2113Martin PekárekSK Radioklub Blanskodisq53:323353:3722
2127Matyáš JečmenSKOB Ostrov49:162240:3725mp
2112Josef HerrmannOL-Team Wehrsdorf41:161438:2824
2130Karvánek MatějKOB Kamenický Šenov46:332040:4726
2133Kryštof CoufalSKOB Roudnice nad Labem,75:483054:4635
2107Tomáš KalenskýOOB TJ Slavoj Ústí nad Labem60:202854:4234
2123Oliver HabánSlavia Liberec orienteering28:28331:3913
2120Vojtěch SmrtSKOB Ostrov180:253271:2337
2114Martin HavlíčekOK Dobříš56:2426
2147Viktor OndráčekKlub vytrvalostních sportů Šum43:2927
2145Alexandr JordánKlub vytrvalostních sportů Šum45:1629
2142Robert ŠánaKlub vytrvalostních sportů Šum36:3723
2144Jan LazákOOB TJ Lokomotiva Trutnov34:5017
2105René HavlákSKOB Roudnice nad Labem,29:209
2143Patrik ŠtáblKlub vytrvalostních sportů Šum26:295
2117Jenda JirasOK Dobříš29:585
2131Jáchym NovýOK Dobříš59:5627
2148Adam BláhaKlub vytrvalostních sportů Šum36:0422
2149Lukáš TomanekKlub vytrvalostních sportů Šum49:5731
 
 
 
H14 (49)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12175Jan OncirkSKOB Ostrov34:47233:36128:56197:19
22180Jakub PeterkaTJ Loko Liberec34:03133:52329:37397:32
32162Vít ŠkáchaOK Kamenice35:19333:38232:267101:23
42151Jakub HřivnaSK Praga35:29442:31929:302107:30
52158Marek ŠtěrbaTJ Slovan Karlovy Vary35:44539:16434:1410109:14
62161Jaroslav SedláčekOddíl OB Kotlářka38:49841:17830:244110:30
72169Vojtěch DejnožkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis36:17639:29535:5012111:36
82172Jan SztranekUKS Azymut Pabianice41:081142:361031:565115:40
92182Michał SędłakOK!Sport Warszawa45:031639:59632:267117:28
102163Grzegorz NowakUKS Azymut 45 Gdynia39:42944:481233:199117:49
112184Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov40:331054:231936:5313131:49
122188Šimon TůmaKOB TRETRA Praha42:311347:011542:4820132:20
132181Jiří DondaSKOB Ostrov47:041855:232332:176134:44
142191Marek BejvlSK Los Mělník50:252051:071635:0611136:38
152187Vojtěch FousekSK Radioklub Blansko44:371454:272039:1914138:23
162192Matyáš PelcOB Strakonice45:351752:511740:2017138:46
172166Matěj HnízdilKOB Kamenický Šenov55:392253:461840:0216149:27
182186Radim KucOK Sparta Praha56:442345:201348:4925150:53
192165Břetislav MilotaMLOK Mariánské Lázně53:132158:132445:2723156:53
202174Hynek HejnaTJ Loko Liberec64:202460:332744:2522169:18
212171Michał BieleckiUKS Siódemka Rumia70:572566:023243:3021180:29
222168Emil BiolikTrackcourse83:552975:423677:5627237:33
232156Filip JežekSK Radioklub Blansko73:052696:304071:0626240:41
242160Matthäus WelzelOK Mark Brandenburg117:103391:213842:4019251:11
252164Piotr KotkowiakBnO Szczecin122:373494:213948:0724265:05
 
2170Tomáš BardaSKOB Ostrov100:0431dnf99:4928
2178Leon PawlowskiBnO Szczecinmp58:212540:4918
2177Matěj FousekSK Radioklub Blanskomp59:102639:5215
2176Ondřej ValterKBP Praha77:592862:5130
2190Matyáš KarásekKOB ZPV Prostějov74:492770:2835
2173Tomáš EkertSlavia Liberec orienteering60:4828
2167David VejražkaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.132:5335
2179Radek DuchoslavSK Los Mělník99:2630
2196Valentin MatussekOL-Team Wehrsdorf68:0433
2159Filip OuškaOK Dobříš112:2532
2157Jáchym KučeraOK Dobříš37:287
2197Pavel ŠedivkaOOB TJ Lokomotiva Trutnov61:1229
2189Jonas LangeSV IHW Alex 78 e. V.69:1234
2200Jan ŠperlichKlub vytrvalostních sportů Šum76:5137
2195Ondřej ZabořilOB Jenišovice42:5911
2193Tomáš ŠitinaOOB TJ Lokomotiva Trutnov54:5021
2194Vojtěch PirožekOOB TJ Lokomotiva Trutnov62:5130
2198Vít PolášekKlub vytrvalostních sportů Šum99:2641
2155Matouš PetrilákOK Dobříš41:2712
2183Ondřej SnížekOK Dobříš48:4519
2185Martin SnížekOK Dobříš45:0015
2199Adam ŠtáblKlub vytrvalostních sportů Šum40:577
2201Prokop PattermanKlub vytrvalostních sportů Šum54:5722
2202Štěpán StrykKlub vytrvalostních sportů Šum46:5314
 
 
 
H16 (40)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12279Zoltán BujdosóTabáni Spartacus32:08148:00338:041118:12
22277Piotr RzeńcaPolish National Youth Team32:09247:15240:243119:48
32254Martin ŠimšaSK Praga35:15547:00140:334122:48
42255Petr SynekOK Doksy35:10453:16539:342128:00
52274Filip AdámekKOB Moira Brno32:26355:36945:179133:19
62258Jakub BílýOOB TJ Lokomotiva Teplice37:08654:38641:535133:39
72280Arne KapischkeOK Mark Brandenburg38:35755:24743:257137:24
82268Bruno DeredosUKS Orientus Lodz41:481055:481143:046140:40
92281Nick NewiakNejdek Orienteering42:261255:27843:428141:35
102269Martin KlaškaOddíl OB Kotlářka38:49855:421047:1210141:43
112275Grzegorz PorzyczUKS Azymut 45 Gdynia43:091364:361751:0011158:45
122264David ŠmolOK Doksy40:37966:541853:2713160:58
132278David BradáčTJ Loko Liberec49:051572:382353:2412175:07
142265Matěj ŠubrtOddíl OB Kotlářka43:151468:361965:2420177:15
152262Michal BiernatBnO Szczecin50:231772:292157:2016180:12
162267Daniel LockerSOOB Spartak Rychnov n.Kn.50:421872:362258:0418181:22
172272Zdeněk HejdukKOB Baník Sokolov56:012175:552456:1615188:12
182266Henrik RudertSV IHW Alex 78 e. V.50:041683:032855:3914188:46
192256Antonín ForstSK Praga51:231982:052757:5717191:25
202260Jakub KondysBnO Szczecin59:432481:532660:4219202:18
212273Daniel KalkbrennerOK Mark Brandenburg53:062096:323465:4821215:26
222271Přemysl NovákOddíl OB Kotlářka58:3423101:103572:3523232:19
232261Thomas RibyOOB TJ Lokomotiva Teplice98:4726161:1438108:2025368:21
 
2276Petr LillKOB Baník Sokolov57:372285:5531mp
2263Ondřej JanečekSOBSA117:5927dnf106:5824
2270Jaroslav HořákTJ Loko Liberec61:002586:2132
2282Alex GrobelnyHKS Azymut Mochy83:532971:5722
2259Jan TachezyOK Dobříš42:2211
2284Jari SuterJunior Team Aargau59:2013
2285Dominic SchacherJunior Team Aargau56:3212
2289Moritz BlancJunior Team Aargau60:3114
2286Vojtěch ZabořilOB Jenišovice91:1933
2287Hugo PohořalýSKOB Roudnice nad Labem,101:4836
2283Michal ZamastilOOB TJ Lokomotiva Trutnov118:5137
2290Antonín BabištaKlub vytrvalostních sportů Šum83:5329
2291Martin ŠafářKlub vytrvalostních sportů Šum61:2915
2292Matěj KrčKlub vytrvalostních sportů Šum81:3025
2293Joel HabermacherJunior Team Aargau62:1116
2294Robin MennetJunior Team Aargau52:014
2295František HeclKlub vytrvalostních sportů Šum69:2120
 
 
 
H18 (39)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12315Jakub DekrétSK Žabovřesky Brno34:46158:12154:111147:09
22331Kilian HöckSV Robotron Dresden39:11267:18262:485169:17
32305Cedrik KleinUSV TU Dresden46:18768:21360:064174:45
42310Franz GawlitzaSV Robotron Dresden47:39968:36459:553176:10
52318Mikolaj KrawczyńskiPolish National Youth Team39:14378:521459:012177:07
62311Petr MelicharTJ Loko Liberec40:34479:311765:587186:03
72316Grzegorz ŻurekUKS Siódemka Rumia44:24679:311767:029190:57
82324Francesco MagenesPolisportiva Besanese47:13877:351367:1710192:05
92302Roope RuuhialaHiisirasti56:201875:181065:356197:13
102314Dawid KalisiakUKS Azymut Pabianice49:581176:011175:4315201:42
112323Henning KapischkeOK Mark Brandenburg57:351978:561566:018202:32
122322Jakub BradáčTJ Loko Liberec53:121480:351972:4314206:30
132329Jan ŽdimeraSK Praga51:411388:102370:3512210:26
142332Bartłomiej OgdowskiUKS Siódemka Rumia48:401092:212769:3611210:37
152312Dawid ZającUKS Azymut Pabianice63:252186:282272:3413222:27
162320Jakub KuźbaUKS Siódemka Rumia55:271689:522479:1217224:31
172319Johan SkalickýKOB Ústí nad Orlicí51:001296:283078:0416225:32
182328Tomáš VavříkSKOB Ostrava56:031796:593180:5719233:59
192325Anton JaenickeOK Mark Brandenburg53:1615103:103380:0918236:35
202308Angelo OcchiPolisportiva Besanese79:192685:462088:4021253:45
212317Leon BauerOK Mark Brandenburg66:572392:072696:1024255:14
222330Adam KarásekKOB ZPV Prostějov58:2820122:323682:0120263:01
232309Jiří JanečekSOBSA72:4325110:1134103:4525286:39
242304Valentin KollenbachSki-Club Helsa72:4224132:063891:5022296:38
252327Jan HejdukKOB Baník Sokolov66:1622128:5437116:2026311:30
 
2321Adam SolomkoKOB Baník Sokolovmp116:513592:1523
2326Rafal ZamojskiUKS Siódemka Rumiamp92:2928dnf
2313Vesa NokkaRasti 8840:56577:2112dnf
2334Ricardo SchanielJunior Team Aargau91:2725
2335Jan ErneJunior Team Aargau71:306
2333Christian GafnerJunior Team Aargau72:177
2336Jan PešlOOB TJ Lokomotiva Trutnov121:25nc
2337Jakub ŠitinaOOB TJ Lokomotiva Trutnov95:1329
2339Silas HotzJunior Team Aargau73:198
2340Jonáš MüllerKlub vytrvalostních sportů Šum73:229
2342Matěj MatoušekKlub vytrvalostních sportů Šum70:435
2345Ondřej JílekKlub vytrvalostních sportů Šum79:2116
2343Radek OndráčekKlub vytrvalostních sportů Šum100:5432
2344Ondřej ŠrámekKlub vytrvalostních sportů Šum86:0521
 
 
 
H20 (15)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
12363Marcin BiedermanPolish National Youth Team43:11171:33267:081181:52
22352Joona HuilaHiisirasti49:31279:40476:482205:59
32365Atte NokkaRasti 8850:44387:18580:073218:09
42362Vojtěch MelicharTJ Loko Liberec55:02693:19780:574229:18
52364Robin ZschaeckelSV IHW Alex 78 e. V.53:55489:59691:167235:10
62356Jerzy UrbaniakKs Spójnia Warszawa54:145100:16886:145240:44
72353Tomáš LockerSOOB Spartak Rychnov n.Kn.63:388105:041088:006256:42
82360Michael BaettigOLG Wislig/CA Rosé66:349108:031198:538273:30
92359Jakub ZiebaNejdek Orienteering76:0211117:4012104:029297:44
102355Lukáš PelikánKOB Kladno89:0313138:3913136:0510363:47
 
2358Lukáš PaukertKOB Ústí nad Orlicí60:037103:559
2366Csaba GerberJunior Team Aargau70:541
2357Tomáš StrakaSKOB Slaný75:3710
2354Jan BambousekOK Dobříš78:4412
2367Benjamin WaltiJunior Team Aargau79:303
 
 
 
H21E (35)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
111Christian WartbichlerHSV OL Wiener Neustadt51:13289:59172:371213:49
217Wieland KundischUSV TU Dresden50:40190:05275:165216:01
314Michal HoráčekSlavia Liberec orienteering54:56491:12374:002220:08
434Matthias KretzschmarPost SV Dresden53:00393:52474:544221:46
53Kuba DragowskiOOB TJ Turnov55:37694:05574:533224:35
629Florian FlechsigUSV TU Dresden55:25597:42678:399231:46
74Csaba GössweinBudai Osforrás56:017104:341177:166237:51
832Karsten LeideckUSV TU Dresden58:5710101:22978:308238:49
96Thomas NipenNydalens SK59:5911106:381284:0110250:38
1027Petr HenychSlavia Liberec orienteering60:2612106:531388:0314255:22
1122Markus GrätschOOB TJ Turnov63:2315107:061487:1113257:40
125Jan KlusáčekSK Žabovřesky Brno69:1321109:281888:2815267:09
1319Przemysław OlechUKS Siódemka Rumia66:2319123:302286:3611276:29
1416Pavel PtáčekBETA URSUS Orienteering63:5516121:092193:4617278:50
1513Tomáš KosOK Lokomotiva Pardubice69:2822123:392388:3216281:39
1615Martin SklenářOrientační Běh Opava75:4926128:2124100:5418305:04
1730Leon KollenbachSki-Club Helsa72:4824141:5527104:2120319:04
1812Milan DůrekOK Slavia Hradec Králové78:1527148:4130103:4019330:36
1921Peter WeinigOC München79:3328146:0229112:5421338:29
 
23Gergely BugárBudai Osforrás64:4918109:1717dnf
9Kurt MüllerPost SV Dresden70:0823128:5425dnf
33Josef NeumannOOB TJ Turnovmp113:282087:0512
26Matouš FürstTJ Loko Liberec60:411398:357dnf
25Wojciech DudekPUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazodnf111:481978:097
18Leo GraumannESV Lok Berlin-Schöneweide87:3829dnf120:5122
8Ivo HabánSlavia Liberec orienteering56:368107:3315
10Luigi GiulianiPolisportiva Besanese75:3725137:3426
1Michal FranckeOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis143:0428
35Radim OndráčekVŠTJ Ekonom Praha109:0916
31Pavel KošárekSK Praga64:3417
39Zdeněk RajnošekKlub vytrvalostních sportů Šum99:068
36Daniel TomanekKlub vytrvalostních sportů Šum102:2310
7Martin VlčekOOB TJ Turnov61:0014
24Tomáš ZakouřilSOK TJ Turnov57:599
20Ondřej KoteckýKOS TJ Tesla Brno66:5120
 
 
 
H21A (45)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
160Andrei KraemerPost SV Dresden56:06678:56577:171212:19
283Mariusz PabichUKS Azymut Pabianice52:17379:43682:102214:10
375Jan ĎoubalKOB Dobruška50:43284:31882:564218:10
458Honza SvobodaSNS Smržovka50:31185:551082:553219:21
556Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK57:18876:29291:066224:53
668Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK56:44783:20786:575227:01
777Vojtěch PeterkaTJ Loko Liberec55:12586:491192:519234:52
864Milan JalovýSK Radioklub Blansko60:161294:152291:287245:59
980Michal ŠrubařMagnus Orienteering57:27993:532094:4010246:00
1079Václav PelcOB Strakonice58:591090:271497:1612246:42
1181Marek JendrychOK!Sport Warszawa66:251788:201292:008246:45
1257Jiří MartanSlavia Liberec orienteering65:031690:2915100:0816255:40
1374Ivo ŠafaříkOB Strakonice63:361599:142598:5713261:47
1455Friedmar RichterUSV TU Dresden69:131895:3924105:3718270:29
1572Roman JirkůOK Jihlava59:2011105:2926109:0019273:49
1682Ondřej KohlSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.75:0824109:5827104:5217289:58
1773Karol CwalinaOK!Sport Warszawa70:5419110:4928109:2920291:12
1859Christoph LamyOLV Potsdam73:3922113:4130114:3922301:59
1984Ondřej PokornýSK Praga81:0827123:043399:4915304:01
2071Andrei OlunczekUSV TU Dresden77:1525118:1932112:5621308:30
2166Piotr DrągowskiKOB Dobruška74:5523128:3837121:5724325:30
2267Jan RandíkSOBSA71:5921137:5741121:5523331:51
2370David KomínSK Praga80:3726127:4336131:2825339:48
2462Stefan BuhlerUSV TU Dresden88:2329131:0738136:3626356:06
2569Jens PatommelPost SV Dresden88:1728127:2235151:2629367:05
2665Andreas LenkUSV TU Dresden89:3630136:4240142:3028368:48
2785Federico NavarraPolisportiva Besanese99:0931138:2542140:2027377:54
2851Jens SeidelUSG Chemnitz121:2932133:5939174:4630430:14
 
78Bartlomiej MazanWKS Śląsk Wrocław61:3713mp99:2614
61Miroslav BenešSK Praga63:2314112:2529
76Michał ŁubisUKS Azymut Pabianice71:1620115:2931
95Roman KouckýVŠTJ Ekonom Praha92:4718
99Zdeněk ZikmundSK LOB Nová Paka54:414
86Martin KouckýVŠTJ Ekonom Praha127:1534
87Ismael RöthlisbergerJunior Team Aargau74:441
88Adrian LaisJunior Team Aargau85:009
89Patrik BrynerJunior Team Aargau88:4513
90Lukas FreiJunior Team Aargau77:194
91Tomáš LazákOOB TJ Lokomotiva Trutnov94:0021
92Petr KadavýOK Chrastava93:3119
96Zdeněk JanůKlub vytrvalostních sportů Šum95:0423
94Jan FranckeOK Doksy97:1311
98Jakub JílekKlub vytrvalostních sportů Šum90:3416
93Philippe SchenkelJunior Team Aargau76:453
97Beat MeierJunior Team Aargau90:5217
 
 
 
H21B (40)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1109Franz CruseSV Robotron Dresden45:32373:01175:344194:07
2133Michal BukSKOB Roudnice nad Labem,46:24475:03274:302195:57
3120Antonín SynekOK Doksy50:23876:53375:293202:45
4116Petr BukSKOB Roudnice nad Labem,50:361080:43571:331202:52
5131Jakub SvobodaSKOB Roudnice nad Labem,45:15282:56875:344203:45
6118Jan SadílekOB Vizovice48:06585:241077:526211:22
7129Jan KolajaSlavia Liberec orienteering50:30978:55488:219217:46
8110Juraj NemecEkonom Banska Bystrica48:14686:361287:378222:27
9101Marek MoravecOK Lokomotiva Pardubice49:20785:531188:4210223:55
10111Roman MěrkaOB Vizovice53:541185:19986:187225:31
11104Adam LehárOK Lokomotiva Pardubice58:261688:401393:3812240:44
12125Jaroslav ZemanKOB Dobruška55:431299:171999:1816254:18
13103Ondřej StřelbaSK Kotnov Tábor60:5921101:542293:3011256:23
14128Wolfgang GindlSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn70:273194:091693:4613258:22
15119Martin PešekOK Lokomotiva Plzeň60:342095:1517103:3019259:19
16124Tomáš KřenekTJ Loko Liberec62:0623105:012698:0814265:15
17112Martin SchmotzUSV TU Dresden59:4219101:2221104:4620265:50
18132Jan ZelinkaOK Lokomotiva Pardubice56:1014111:4428101:3217269:26
19114Michal BorákVŠTJ Ekonom Praha64:4027104:2624101:4418270:50
20127Marcel ŠmolOK Doksy59:2618113:243098:1515271:05
21106Tomáš KavanKOS TJ Tesla Brno58:5817103:3923109:4321272:20
22102Marek ŠnyrchSK Haná orienteering64:502896:4518116:2328277:58
23113Pavel BeranSKOB Zlín62:2125106:5827110:3622279:55
24115Matthias FaberUSV TU Dresden62:0724113:2831116:1326291:48
25121Laták RudolfBÖF66:5229114:0732116:4929297:48
26117Miroslav HromádkaOOB TJ Slavoj Ústí nad Labem63:0526124:1035115:1525302:30
27126Marek ŠtěpánSK Haná orienteering82:2934111:5029111:1723305:36
28130Marcel SynekOK Doksy67:0030127:1237114:3024308:42
29123Jacek WieszaczewskiOrientop Wrocław78:0733134:5138116:1627329:14
30108Tobias KnaackOK Mark Brandenburg117:1836170:4640126:3030414:34
 
105Jan KarlíkNeregistrovaní - Karlík83:3435142:2639dnf
139Andrej NemecEkonom Banska Bystrica57:2315104:3625dnf
122Alexander TippeltTV Coburg-Ketschendorf61:4322119:3233mp
107Milan ŠtěpánekKOB Ústí nad Orlicí55:441391:2915
134Marek BlahutaVŠSK MFF UK Praha44:16180:486
135Pavel Zámečník ml.Zámečníci71:0732119:3734
136Aleš TalackoKlub vytrvalostních sportů Šum99:2420
140Aleš KoťátkoOOB TJ Sokol Frýdek-Místek125:0236
138Vladislav NehasilKOB Děčín81:017
137Jindřich BukSKOB Roudnice nad Labem,90:0914
 
 
 
H35A (33)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1167Michal TihonOK 99 Hradec Králové47:55168:11270:172186:23
2154Pauls PlataisOzon53:14466:43169:101189:07
3178Karel RambousekKOB Baník Sokolov48:05271:25473:223192:52
4183Paweł GolinowskiOKS Žagaň48:39370:50381:544201:23
5166Jakub HašekHaškovi58:50779:241086:386224:52
6170Ondřej LisýSlavia Liberec orienteering54:35579:01991:289225:04
7168Jindřich KovářKČT Aš66:301578:31886:165231:17
8182Václav BaduraTJ Slovan Karlovy Vary65:051288:011288:367241:42
9181Kamil KoblížekKOB Ústí nad Orlicí60:20990:211495:1914246:00
10173Michal VšetečkaSportcentrum Jičín63:241094:551695:0112253:20
11175Jiří HájekSKOB Ostrov65:501499:251992:4911258:04
12174Marián MiklušRapid Bratislava64:1211102:272095:1713261:56
13179Vladimír JečmenSKOB Ostrov69:431994:1515102:3116266:29
14176Tomáš KolářSKOB Slaný70:0620104:042296:5915271:09
15177Kamil MűllerOOB SK Týniště nad Orlicí75:362195:3817105:2418276:38
15163Jaroslav ChoutkaSOBSA69:1718102:4521104:3617276:38
17164Jiří HellerSKOB Roudnice nad Labem,87:312499:0318106:3819293:12
18156Martin KarásekKOB ZPV Prostějov78:5022105:4023118:0223302:32
19161Tomáš ŽitnýSKOB Sig-Mat Mladá Boleslav88:1125108:3325130:5426327:38
20157Ondřej JanečekSOBSA97:4727115:1327121:3524334:35
21169Kiss DénesJMD86:0223122:0328126:4025334:45
22180Miroslav DudaSKOB Roudnice nad Labem,114:4828111:1226116:3022342:30
 
153Tobias Schwarzberlin tscmp108:0524111:2320
171Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen68:1017dnf91:5210
155Vít ProcházkaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.65:461384:4411
165Jan DítkoTJ Slovan Karlovy Vary94:5526115:0521
160Petr PompachKOB TRETRA Praha66:361689:1713
162Pavel KalenskýOOB TJ Slavoj Ústí nad Labem59:49890:338
10072Martin LedinskýOddíl OB Kotlářkampnc
152Heidrich HannesSV Robotron Dresden74:016
185Tomáš PoloprutskýSlavia Liberec orienteering76:067
158Tomek PabichPolish National Youth Team57:516
184André SchöneOL-Team Wehrsdorf72:045
 
 
 
H35B (9)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1208Zdeněk PeteráčSlavia Liberec orienteering45:40164:23166:042176:07
2203Alexander VolkovVZA Žilina48:31268:56263:411181:08
3207Martin VančuraMagnus Orienteering57:50474:56470:473203:33
4209Pavel DvořákOK Lokomotiva Plzeň63:05573:49372:164209:10
5202Marcin UklejaUKS Azymut 45 Gdynia79:44893:29787:066260:19
6204Martin SixtaSKOB Ostrava78:367109:02886:025273:40
 
205Miroslav ČernýOK Lokomotiva Plzeň55:40383:055
210René ŠlapánekSKOB Roudnice nad Labem,mp83:426
206Jan MatysOK Dobříš66:216
 
 
 
H40A (26)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1257Jacek NowakUKS Azymut 45 Gdynia43:50154:50164:062162:46
2254Per Oyvind SteneNydalens SK53:24358:48263:091175:21
3259Ivar SeierstadGeoform53:42563:06368:423185:30
4264Martin GregorSK OB Chotěboř53:35466:06572:494192:30
5273Pavel PachnerOK Chrastava54:11665:43475:456195:39
6253Miši HonsSNS Smržovka54:31766:45674:305195:46
7269Michael LöhningUSV TU Dresden54:53867:10779:479201:50
8274Marek ŠestákSlavia Liberec orienteering56:46972:11885:0612214:03
9252Jan BabickýZOOB Rumburk66:221377:101278:087221:40
10251Robert VlašímskýTJ Slovan Karlovy Vary68:341575:011078:508222:25
11263Petr PoborskýVŠTJ Ekonom Praha71:231874:49980:1810226:30
12270Tomáš MyslivecOK Slavia Hradec Králové62:171186:031780:4011229:00
13258Piotr KrempińskiUKS Azymut Pabianice65:501282:371588:2714236:54
14272peter Adorjanberlin tsc72:232080:391489:1615242:18
15256Lukáš Křísteknereg ROZ75:412183:051688:1313246:59
16266Jan KnaupMTV Braunschweig70:501687:131995:0017253:03
17262Grzegorz BiolikTrackcourse83:582386:501893:1716264:05
18265Marek KůstkaOB Vizovice66:431489:5420111:5319268:30
19261Jan MilotaOK Kamenice71:0417100:5421102:2618274:24
 
268Jan SlivaOK Sparta Praha89:5324dnf
260Jakub ForštOK Dobříš71:3919
277Miloš HeclKlub vytrvalostních sportů Šum75:4111
275Mark CollisOddíl OB Kotlářka79:4713
267Jindřich HouskaOK Dobříš61:0510
255Pavel KučeraOK Dobříš82:0922
271Martin BambousekOK Dobříš50:562
 
 
 
H40B (27)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1310Pavel SimrSKOB Roudnice nad Labem,40:46450:39252:433144:08
2321Martin MatoušekSKOB Slaný39:03351:24354:164144:43
3316Stanislav VilémSlavia Liberec orienteering44:36752:07548:511145:34
4317Filip KándlKOB Dobřichovice41:38553:23651:212146:22
5301Oldřich NovákOddíl OB Kotlářka38:40252:02456:455147:27
6319Vladimír EkertSlavia Liberec orienteering42:56656:56779:4811179:40
7313Jiří DejnožkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis52:36861:11971:148185:01
8309Patrik CermakEkonom Banska Bystrica53:39965:381267:316186:48
9314Zbyněk Žebráklepus.cz58:201372:111471:339202:04
10304Piotr MurawskiHKS Azymut Mochy54:001075:091679:3010208:39
11320Jaromír HolíkTJ Jiskra Nejdek58:551485:462068:387213:19
12306Michal PobudaSJH Jindřichův Hradec57:581283:151981:1113222:24
13308Jan HájekSOK TJ Turnov60:051582:291889:0114231:35
14322Mario KnaackOK Mark Brandenburg71:071698:152380:5112250:13
15307Miloš DvořákBETA URSUS Orienteering76:001894:1222104:0015274:12
16312Jan MüllerUSV TU Dresden78:1319103:0025107:0716288:20
17315Petr SpejchalOK Jiskra Nový Bor72:5717100:3924117:4317291:19
 
318Radek SedlákSOS Mamuti z Lipovky55:471159:558
311Zdeněk PohlKOB TRETRA Praha36:41144:241
303Jaroslav KašparKlub vytrvalostních sportů Šum63:1310
323Roman ŠtáblKlub vytrvalostních sportů Šum64:5111
326Martin PavelkaKlub vytrvalostních sportů Šum72:2715
325Jaroslav KočandrleKlub vytrvalostních sportů Šum88:4321
324Petr SmrčekKlub vytrvalostních sportů Šummp
328Pavel PaloncýKlub vytrvalostních sportů Šum69:2813
327Vladimír KvětoňKlub vytrvalostních sportů Šum105:4226
329Pavel PattermanKlub vytrvalostních sportů Šum81:1317
 
 
 
H45A (38)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1390Ilya GusevSt.Petersburg43:11244:05155:451143:01
2376Holger MagerPost SV Dresden40:57146:04356:052143:06
3357Martin SadílekOB Vizovice45:01344:17256:253145:43
4380Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl45:33549:37465:355160:45
5372Uwe BrettschneiderKaulsdorfer OLV Berlin49:20954:51864:234168:34
6363Klaus SchwindOLG Ortenau49:07853:25766:166168:48
7378Jan SvobodaOK Jiskra Nový Bor47:37753:20669:067170:03
8366Jakub BejvlSK Los Mělník45:05457:211169:388172:04
9368Sergey CherniavskyOC München53:541551:56572:4811178:38
10388Jan HnízdilKOB Kamenický Šenov52:511355:56971:249180:11
11382Szabolcs TornaiTabáni Spartacus52:091258:191372:2610182:54
12373Jan BenešSJH Jindřichův Hradec47:30656:541088:2322192:47
13384Antonín ProcházkaKOB Dobřichovice53:431461:401677:5013193:13
14377Uwe RöhnerSV IHW Alex 78 e. V.54:141658:341481:4716194:35
15360Aleš FürstTJ Loko Liberec64:352357:511275:5212198:18
16365Petr BílýOOB TJ Lokomotiva Teplice57:331863:572079:2715200:57
17387Martin ŠritrSOK TJ Turnov62:132163:131982:3118207:57
18386Martin LockerSOOB Spartak Rychnov n.Kn.58:281968:572381:4716209:12
19389Karel PilařKČT Aš62:272273:182778:4314214:28
20385Pavel KubecTJ Stadion Nový Bor68:522569:032484:5819222:53
21383Miroslav GolaOB Vizovice71:312668:082288:3823228:17
22359Bartłomiej KrasuskiTeam 36067:302474:112886:3920228:20
23361Petr EichlerKOB Kamenický Šenov59:002080:302999:0326238:33
24356Petr PavelOOB TJ Lokomotiva Teplice80:512980:553096:2125258:07
25374Vít MalečekSK Praga75:522881:4031108:5128266:23
26370Stanislav HejnaTJ Loko Liberec75:322788:0134107:3127271:04
27358Frank MieskeKaulsdorfer OLV Berlin116:143370:182592:0524278:37
 
364Paweł SztranekUKS Azymut Pabianice95:1931101:2837mp
375Fredrik HuldtTumba-Mälarhöjden OK84:003095:1035
371Martin SmolkaSK SKI-OB Šternberk49:361060:2915
392Jan KabátVŠTJ Ekonom Praha70:532687:2721
379Pavel KarmazínTJ Lokomotiva Beroun51:331161:4617
367Petr KrulišZŠ a MŠ Chotyně56:581767:1421
369Michal ŠkáchaOK Kamenice102:183296:3736
351Ladislav HovorkaKOB Děčín83:0632
362Udo LangeSV IHW Alex 78 e. V.62:4018
381Roland ReisenbergerOK Klosterneuburgdnf
391Jan LazákOOB TJ Lokomotiva Trutnov83:2633
 
 
 
H45B (24)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1405Martin KunzBETA URSUS Orienteering37:32149:15341:491128:36
2422Lukáš StrakaSKOB Slaný43:29547:23243:032133:55
3411Jaromír ŠimšaVŠSK MFF UK Praha40:13258:29747:124145:54
4408Marek KovačičSK Orientační sporty Nové Měst41:30358:18646:103145:58
5413Rolf WeinertPost SV Dresden45:58755:43449:247151:05
6406Jiří JirousKOB TRETRA Praha44:56661:43951:359158:14
7415Tomáš BrožekKOB Ústí nad Orlicí50:07965:201052:3810168:05
8404Libor ForstVŠSK MFF UK Praha48:45865:521255:3611170:13
9402Štěpán KroupaKOS Slavia VŠ Plzeň53:221167:541351:068172:22
10409Petr JežekSK Radioklub Blansko52:231071:111549:206172:54
11417Tomáš LevýOB T.J. Sokol Žamberk58:281569:051448:175175:50
12416Marcin MarszałekOK!Sport Warszawa54:331365:211165:1315185:07
13420Karel ŠoupaOK Lokomotiva Plzeň56:271471:411664:1614192:24
14412Zdeněk ŽdimeraSK Los Mělník54:291281:172157:1912193:05
15419Petr NosekKrOB Rozmarýn Litoměřice65:281774:161761:4813201:32
16410Pavel ŘezáčSlavia Liberec orienteering68:531980:182078:0616227:17
17414Pavel ŠišmaOOB SK Týniště nad Orlicí67:361881:322278:5617228:04
18423Pavel IzákSK Los Mělník114:4121115:322397:5418328:07
 
421Jan BláhaKČT Slavoj Praha42:32458:045
418Pavel ZámečníkZámečníci71:552076:4418
425Miloš PliskaSK Praga79:2619
424Michal ZabořilOB Jenišovice61:318
407Václav LorencOK Dobříš61:5516
426Jens JunghanßOL-Team Wehrsdorf46:121
 
 
 
H50A (43)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
1468Nils SchmiedebergSV IHW Alex 78 e. V.34:19146:43145:551126:57
2466Raik ZschaeckelSV IHW Alex 78 e. V.35:50449:41249:432135:14
3489Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK35:47353:25549:543139:06
4460Ivo NovákSK OK 24 Praha36:55553:48650:154140:58
5483Roland MeisterOLG Dachsen38:30653:23451:256143:18
6491Jörgen AxelssonTullinge SK39:38753:50750:205143:48
7484Heiko GosselUSV TU Dresden40:41853:20360:0221154:03
8464Andrej ZeleninUSG Chemnitz41:141057:19856:4713155:20
9465Ivan VydraOK Chrastava45:391657:27957:2416160:30
10476Ilkka NokkaRasti 8850:192557:411154:508162:50
11457Martin GrünbergerOK Klosterneuburg43:101262:551457:2115163:26
12486Raimondas Olisauskasberlin tsc41:01966:022056:3112163:34
13471Pavel VeljačikOK Sparta Praha44:401463:351555:229163:37
14477Kay CruseSV Robotron Dresden44:311363:381655:5410164:03
15478Wolfram KnitschPost-SV Chemnitz42:451164:581859:3320167:16
16492René HellmannUSV TU Dresden44:581567:312556:0411168:33
17480Hagen NiekeUSV TU Dresden46:131865:321957:0514168:50
18473Beat JakobBucheggberger OL45:451766:462259:0118171:32
19485Viktor MutinskýKOB Ústí nad Orlicí46:342067:292458:1117172:14
20487Krzysztof UrbaniakKs Spójnia Warszawa50:192562:321359:3219172:23
21474Jiří SukVŠSK MFF UK Praha46:482166:132161:2222174:23
22462Libor AdámekKOB Moira Brno48:492466:592361:3823177:26
23494Erich GöschlOLC Währing46:301970:512863:1124180:32
24496Josef SklenářSKOB Bruntál48:202373:093164:2225185:51
25463Sven DemmigKaulsdorfer OLV Berlin47:342272:593065:2526185:58
26479Peter KollenbachSki-Club Helsa51:372774:073473:3031199:14
27451Martin MálekTJ Kobylisy59:563267:372672:3630200:09
28490István BujdosóTabáni Spartacus57:443073:243372:0629203:14
29470Luboš BrunerOOB TJ Lokomotiva Teplice55:502977:143770:4327203:47
30481Miroslav SklenářOrientační Běh Opava60:533373:203271:2828205:41
31488Stanislaw PlytnikBnO Szczecin70:133574:463585:0133230:00
32458Bernd KädingKaulsdorfer OLV Berlin58:213195:094178:3932232:09
33497Boris KovářOOB TJ Lokomotiva Teplice68:2034106:094299:5134274:20
 
469Rico MüllerUSV TU Dresdenmp89:4740mp
472Karel KavalírOK 99 Hradec Králové35:20258:3412mp
475Václav DobešSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.100:3937121:0543mp
493Magnus AxelssonSträngnäs Malmby OLmp57:391053:187
495Jan PeřinkaOrientační Běh Opava54:192877:1938
467Michael DrechselUSV TU Dresdenmp71:5429
482Andreas BrunnerOLK Rafzerfeld-Bülach70:343681:1039
500Zdeněk JanůKlub vytrvalostních sportů Šum76:3036
498Pavel PetrželaOOB TJ Lokomotiva Trutnov70:0127
499Petr BendákOOB TJ Lokomotiva Trutnov64:2517
 
 
 
H50B (19)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11021Pavel PtáčekBETA URSUS Orienteering35:28146:03246:433128:14
21005Nikolaj JordanovVSK Mendelu Brno40:12847:45342:312130:28
31004Libor HiršVSK Mendelu Brno38:30645:23148:034131:56
41017Matthias BoosUlu's Reisewelt38:25547:57449:155135:37
51011Jaroslav KorpasTJ Lokomotiva Ingstav Brno38:50756:03941:471136:40
61013Karel KršákOB Vizovice36:00252:06555:108143:16
71009Roman ŠčehovičEkonom Banska Bystrica38:10452:36762:1412153:00
81019Juraj NemecEkonom Banska Bystrica37:33363:031352:496153:25
91010Miroslav ŠimekSK Los Mělník42:37958:321158:5510160:04
101016Boris DoškářOK Jiskra Nový Bor44:371057:421057:569160:15
111006Igor MelicharOK 99 Hradec Králové54:211253:50853:287161:39
121007Petr PatočkaBETA URSUS Orienteering53:451152:22660:3811166:45
131015Georg PregartnerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn59:251467:351471:0413198:04
141018Thomas GrassowKaulsdorfer OLV Berlin56:471373:041597:2517227:16
151014Thomas BoeckKaulsdorfer OLV Berlin69:271677:281696:4516243:40
161008Martin MellanSOK TJ Turnov66:011596:061783:0215245:09
 
1020Petter FureOppsal Orienteringmpmp81:2214
1022Dobroslav PohořalýSKOB Roudnice nad Labem,105:001897:4918
1012Thomas RothkegelPost SV Dresden59:0312
 
 
 
H55 (33)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11077Jiří SuchardaOK Jiskra Nový Bor35:51144:44151:004131:35
21056Kjell WestinPorsgrunn OL43:03844:49247:171135:09
31080Pavel DikošOK Jiskra Nový Bor36:27250:14751:547138:35
41079Josef MilotaMLOK Mariánské Lázně38:38447:04352:558138:37
51061Jürg WälchliUlu's Reisewelt37:37351:34850:072139:18
61082Rene VockUlu's Reisewelt42:52647:15451:206141:27
71072Bořivoj SkryjaUNITOP SKP Žďár nad Sázavou40:29555:531351:075147:29
81055Erwin KöckHSV OL Wiener Neustadt49:001348:18550:513148:09
91084Luboš JeřábekOddíl OS SK Prostějov45:201049:07653:589148:25
101059Jaroslav ZemanOK Jihlava45:201054:251161:1818161:03
111051Mika RuuhialaHiisirasti51:441854:231055:2611161:33
121075Jiří KonopáčOOB TJ Turnov44:42957:001459:5914161:41
131063Jiří RyšavýTJ Opava57:042252:15954:3410163:53
141069Bernd GraumannESV Lok Berlin-Schöneweide43:01761:161765:3123169:48
151067Miloš PávekOK Jiskra Nový Bor47:531258:471563:5521170:35
161065Gerhard-Michael BuhlerUSV TU Dresden51:011659:291662:3819173:08
171062Werner KraemerPost SV Dresden50:081564:332160:2115175:02
181076Ronald AnsorgeSV Robotron Dresden53:071962:141863:3520178:56
191083Jerzy PorzyczUKS Azymut 45 Gdynia49:181464:292065:1122178:58
201058Jiří KavkaOK Sparta Praha51:211762:551965:4524180:01
211057Pavel VydraOK RECO Sport53:212067:422367:2626188:29
221070Gerhard KellnerHSV OL Wiener Neustadt57:512369:202466:1825193:29
231066Fred JenschOK Mark Brandenburg61:532770:242561:1717193:34
241073Miroslav NovotnýOK Lokomotiva Pardubice61:512676:252960:5216199:08
251060Andreas CartOLC Wienerwald66:482972:532659:4813199:29
261081Ladislav HošekOK Sparta Praha63:112866:362269:5327199:40
271064Karel KovářOOB TJ Lokomotiva Teplice54:362179:113071:2028205:07
281085Jaroslav PavlůKOB Dobřichovice59:452474:092778:1930212:13
291078Andreas KapischkeOK Mark Brandenburg73:343074:332873:5129221:58
301071Frank KretzschmarOLV Weimar79:573189:3532102:4231272:14
 
1068Václav PetrSKOB Ostravamp79:5731
1087Pavel GorčicaOK Chrastava54:341256:2112
1086Lubomír NentvichOK Dobříš61:2725
 
 
 
H60 (31)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11114Martin ŠkorpilTJ Jiskra Hořice34:43142:42242:053119:30
21132Christian BilandUlu's Reisewelt44:35541:33139:481125:56
31113Leif ThingsrudOstmarka OK40:44343:16342:124126:12
41134Denis CucheOLG Wislig/CA Rosé39:42245:44441:382127:04
51110Pavel BěhounOK 99 Hradec Králové42:35449:04647:258139:04
61121Benedykt KrólUKS Siódemka Rumia47:26745:54546:076139:27
71125Vlastimil HanzlVSK Mendelu Brno48:281054:03846:317149:02
81136Josef JuřeníkSKOB Ostrava47:58949:48758:5916156:45
91106Vladimír JarošKOB Dobřichovice47:32857:071153:1110157:50
101130Jiří SýkoraTJ Opava48:551156:571052:129158:04
111128Miloš RychlýTJ Opava52:441666:051845:105163:59
121117Vlado PijákKOB Sokol Pezinok48:551160:341357:1413166:43
131109Pavel JahnOK Sparta Praha50:321460:001261:1319171:45
141107Stanislav KynčlOK Jilemnice53:491766:081957:5214177:49
151124Ewald MayerHSV OL Wiener Neustadt50:571567:312060:4718179:15
161127Libor RobotkaTJ Spartak 1. Brněnská58:241865:431756:5612181:03
171122Bugár JózsefBÖF61:022264:111560:1717185:30
181126Petr HorákOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis58:541968:082158:3015185:32
191116Andrzej SkoniecznyPaulinum J.G.62:592364:551663:4521191:39
201129Hannu KottonenLynx59:312169:562363:4822193:15
211120Wolf-Gerold JuckelandtSV Robotron Dresden71:462762:151461:3220195:33
221119David RoachLuxembourg Orienteering Club69:372569:202266:1024205:07
231108Jan BednářSOB Olomouc59:082077:262573:2426209:58
241112Petr JunekSK Studenec70:472685:362865:1323221:36
251111Karel BöhmOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis66:032481:312776:2427223:58
261131Jaroslav JalovýSK Radioklub Blansko81:212888:582982:4128253:00
271123Gilles BaguereyC.O.Colmar88:462980:2826152:1629321:30
 
1137Rudolf KaškaOK Chrastava56:37953:2811
1138Milan PavlíkOK Chrastava75:512469:4025
1115Harald MännelOL-Team Wehrsdorf45:016
1135František WaldVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah50:0413
 
 
 
H65 (27)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11157Oldřich PřindaSlavia Liberec orienteering34:40235:28241:142111:22
21163Manfred HickethierSlavia Liberec orienteering30:22135:21147:517113:34
31177Jiří ČípaTJ Loko Česká Třebová37:26438:50446:355122:51
41168Václav FarářOK Lokomotiva Pardubice42:39939:59640:351123:13
51170Petr KarmazínSlavia Liberec orienteering40:09538:22345:133123:44
61159Jaroslav HořínekUSK Praha36:23341:43845:584124:04
71162Jiří ProvazníkOOB TJ Turnov44:351239:03552:368136:14
81174Jaroslav FarářOOS TJ Spartak Vrchlabí41:18747:291147:506136:37
91175Miroslav HoráčekSlavia Liberec orienteering42:19846:511055:4810144:58
101179Tomáš BabickýZOOB Rumburk43:101050:271457:0111150:38
111155Jiří UrválekSlavia Liberec orienteering52:541849:271355:029157:23
121180Martin JelínekSK Praga49:111651:401568:3115169:22
131176Stanislav BorákVŠTJ Ekonom Praha49:231748:351271:5918169:57
141158Franz WaserOLK Rafzerfeld-Bülach58:352151:541660:5012171:19
151172Josef RančákOK Jiskra Nový Bor55:382057:281866:4814179:54
161164Bill GriffithsEBOR59:312275:452271:0517206:21
171160Miloš FialaOB Kašperské Hory71:302471:592174:1219217:41
181181Libor MakovičkaC.O.Colmar85:302663:522068:4216218:04
 
1178Vladimír ZelenýSK Praga81:172578:5823dnf
1169Zdeněk PřečekOK Sparta Praha47:2815disq62:0113
1166Helmut ConradUSV TU Dresden41:06641:307
1156Petr ValterKBP Praha43:471141:569
1161František PeterkaTJ Sokol Troja46:571352:2617
1171Roman KoteckýOctavian Droobers47:2014
1165Miroslav BártaOB Jenišovice55:1919
1173Jiří RichtrOB Jenišovice63:4323
1182Míla LukavecOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:5119
 
 
 
H70 (17)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11217Jaromír PospíšilUNITOP SKP Žďár nad Sázavou35:53331:09134:521101:54
21212Rudolf HrobařSOOB Spartak Rychnov n.Kn.32:32233:40336:022102:14
31206Jaroslav JirásekRadioelektronika Cheb39:11437:38441:253118:14
41214Jan FišákMLOK Mariánské Lázně42:55745:05742:154130:15
51211Emil BauerVSK Mendelu Brno43:42843:39643:045130:25
61207Zdeněk ŠvecSKOB Slaný39:47646:10945:176131:14
71220Fritz SiegenthalerUlu's Reisewelt44:28945:56848:127138:36
81205Jiří NejezchlebaKOB Kamenický Šenov51:561051:431056:378160:16
91208Stanislav NosálTJ Lokomotiva Beroun58:291354:141157:159169:58
101215Vít RyšavýTJ Sokol Troja60:021456:171257:5510174:14
111201Josef DohnalUSK Praha62:151567:201466:3812196:13
121209Rainer MüllerUSV TU Dresden84:301675:421584:4313244:55
 
1204Jaromír DvořákSK Pragamp65:001365:5511
1218Max MosbergerUlu's Reisewelt29:19132:172mp
1219Radim SmetanaOK Chrastava39:38542:375
1210Jan KrausTJ Loko Liberec51:5610
1213Jiří PospíšilSOK TJ Turnov55:1712
 
 
 
H75 (7)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11257Ivan GřundělSJH Jindřichův Hradec67:54346:20151:232165:37
21255Jan LisýSKOB Ostrov54:02156:04258:453168:51
31253Josef ŠtrojsaKOB Kamenický Šenov61:23280:15659:424201:20
41252František NovotnýOOB USK Slavie Ústí n.L.99:37564:48349:131213:38
51254Kalnins AndrisRIGA SENIORS73:16475:43574:426223:41
 
1256Horst LangePost-SV Chemnitz74:174
1258Miroslav BeránekOK Jiskra Nový Bor59:495
 
 
 
H80 (5)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
11305Adolf KempfKTV Altdtorf64:49171:10269:304205:29
21302Svatopluk BláhaKČT Slavoj Praha113:03360:45155:553229:43
 
1306Pavel MašekOK Jiskra Nový Bor54:482
1303Jaroslav KřtěnskýOK Jiskra Nový Bor54:381
1304Milan HanákVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah85:422
 
 
 
HDR (96)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
14053Vojtěch PřindaSlavia Liberec orienteering14:17115:48117:15147:20
24040Vojtěch VotavaSlavia Liberec orienteering14:31215:52220:56251:19
34016Tomáš ZápotockýSKOB Slaný17:36420:16325:40363:32
44037Maja VolkovaVZA Žilina17:14321:08431:31969:53
54038Viktoriya ValyavkaVZA Žilina24:001021:08432:021177:10
64031Veronika JečmenováSKOB Ostrov31:443321:29625:49479:02
74030Filip PodlipnýSK LOB Nová Paka22:24624:491533:001480:13
84034Johana ŠestákováSlavia Liberec orienteering24:421723:07832:281280:17
94045Marta BieleckaUKS Siódemka Rumia27:262424:411429:59682:06
104063Tomáš PodhrázskýSK Žabovřesky Brno22:22524:14935:361782:12
114072Kryštof HanákSKOB Slaný22:24624:271235:421982:33
124028Lukáš ŠtěrbaTJ Slovan Karlovy Vary22:40830:062531:341084:20
134015Lisa LöhningUSV TU Dresden24:291425:141735:401885:23
144055Kristýna ČervenkováZOOB Rumburk25:041930:492833:081589:01
154056Anna ČervenkováZOOB Rumburk35:384228:442031:02895:24
164033Alžběta BroschováSK Radioklub Blansko26:592332:123138:462397:57
174036Patrik CichraKlub Miki29:412929:322140:352699:48
1810002Ema BenešováNeregistrovaní30:543132:283242:0827105:30
194013Petr KaplanSKOB Slaný36:564743:384930:147110:48
204044Šimon ŠitraOK Lokomotiva Plzeň42:085325:091645:4730113:04
214018Andrea HonsováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:205831:292936:1520114:04
224023Natálie PompachováKOB TRETRA Praha37:184837:594338:5424114:11
234029Matěj JanataOddíl OB Kotlářka35:234036:334043:1428115:10
244042Tereza DvořákováOK Lokomotiva Plzeň36:004329:522452:0038117:52
254017Magda HonsováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis32:223435:163651:5937119:37
262566Hanna PabichUKS Azymut Pabianice24:051133:493562:2040120:14
274026Vera Adorjanberlin tsc36:274537:554250:1535124:37
284062Dora VšetečkováSportcentrum Jičín35:234022:09772:0342129:35
294051Zuzana BabickáZOOB Rumburk33:393651:075151:0036135:46
3010048Oskar SteneNydalens SK50:106141:494544:2229136:21
3110001Hannah MoraweckSG Zittau Süd46:455951:585249:3833148:21
324035Kristýna JalováSK Radioklub Blansko34:313882:536094:2544211:49
334032Kryštof JalovýSK Radioklub Blansko75:026482:596195:0045253:01
 
4058Liam RichterUSV TU Dresden49:3160mp66:0441
10011Tadeus MagerESV Dresden MTBO24:291424:3113mp
4039Jaromír DobiášSKOB Roudnice nad Labem,24:3416mp37:4522
4027Eliška DobiášováSKOB Roudnice nad Labem,24:2813mp37:3421
4048Albert ForstVŠSK MFF UK Praha39:215156:2039
4021Viktor SchmidtTV Coburg-Ketschendorf36:534633:2833
4019Robin TippeltTV Coburg-Ketschendorf28:012529:5123
4065Hana BradáčováSKOB Roudnice nad Labem,36:064439:5925
4020Tobias KrcSG Zittau Süd43:375643:3648
10004Alešek ZagalskiNeregistrovaní75:216548:2532
4022Ron HähnelOL-Team Wehrsdorf30:563230:2427
10067Birgit MagerNeregistrovaní33:453447:5731
4041Emma CollisOddíl OB Kotlářka94:1166119:2066
10026Sven HoetzelOBJEN42:274750:0934
4014Tobiáš HavlákSKOB Roudnice nad Labem,35:193932:0330
10071Maximilian MagerUSV TU Dresden24:201035:2316
4025Pavla KalenskáOOB TJ Slavoj Ústí nad Labem34:293758:0155
10037Ivana JežkováSK Radioklub Blansko36:093728:455
10060Eliška ZahradilováOK Jihlava82:0843
4061Stela VšetečkováSportcentrum Jičín41:0144
4052Vilma ČernáSKOB Roudnice nad Labem,24:1112
10058Michaela RamachováTJ Spartak 1. Brněnská58:3256
4060Filip PospíšilNeregistrovaní (NNN)23:579
10057tereza RobotkováTJ Spartak 1. Brněnská58:3757
10008Laura PeckováNeregistrovaní28:2826
10007Linda KošinováTJ Slovan Karlovy Vary42:5154
10010Sophia MagazuOK Dobříš28:5527
10079Filip SvobodaNeregistrovaní32:5613
10038Tamara DědkováSKOB Roudnice nad Labem,64:5758
10046Michaela ŠálkováNeregistrovaní (NNN)52:5853
4059Šárka ČervinkováNeregistrovaní (NNN)24:4318
10040Gala DědkováSKOB Roudnice nad Labem,25:5318
10005Max BuriánekSNS Smržovka43:2855
10003Ivana JežkováSK Radioklub Blansko30:0330
4105Anežka ChmelíkováOK Dobříš71:1662
4008Daniel ArnoštOK Dobříš28:5828
4109Amálie PetrilákováOK Dobříš25:1620
4108Hana GregorováNeregistrovaní (NNN)118:5165
4004Damien VítSPORTICUS team106:4464
4002Marianne VítováSPORTICUS teammp
4007Martina PokornáSKOB Roudnice nad Labem,47:3950
4001Matouš BeranSKOB Zlín42:0446
4003Soňa RaisrováSlavia Liberec orienteering127:5867
4009Štěpánka RaisrováSlavia Liberec orienteering127:5968
4043Kateřina DvořákováOK Lokomotiva Plzeň33:3035
2568Nela ŠvidrnochováTJ Opava37:4849
4006Alena PocnerováSKOB Roudnice nad Labem,29:4222
4005Magdaléna PocnerováSKOB Roudnice nad Labem,37:0941
4012Amalia SchöneOL-Team Wehrsdorf30:1326
4074Šárka ŠimkováSK Los Mělník39:2752
4073Anežka ŠimkováSK Los Mělník38:2850
4069Linda ŠevčíkováVŠTJ Ekonom Praha89:3563
4075Anežka BerchováSK Los Mělník26:1521
4054Vašík MrázekOddíl OB Kotlářka72:4463
4071Bára KhelováOK Sparta Praha45:0457
4070Marie VošlajerováSK Los Mělník26:3122
4049Jolana KalousováVŠTJ Ekonom Praha54:1554
4111Zbyněk MíkaOddíl OB Kotlářka83:1862
4010Luboš MíkaOddíl OB Kotlářka76:5659
4050Adéla KalousováVŠTJ Ekonom Praha27:1819
4068Tomáš ZurynekVŠTJ Ekonom Praha36:1938
4047Aneta NáměstkováVŠTJ Ekonom Praha24:2611
4046Honzík MatoušekVŠTJ Ekonom Praha36:3139
 
 
 
P (68)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
15024David VotavaDSVJ29:33122:26121:21173:20
25016Ivona KovačičováSK Orientační sporty Nové Měst38:43831:16731:087101:07
35014Iva SadílkováOB Vizovice42:161030:12629:585102:26
45013Ilona HolíkováTJ Jiskra Nejdek60:431836:591040:2811138:10
55021Alena ČervenáSKOB Roudnice nad Labem,62:372138:191237:188138:14
65003Lenka RobotkováTJ Spartak 1. Brněnská52:491544:552442:3514140:19
75007Michaela ŠtěpánováNeregistrovaní - Štěpánovi49:581339:581554:4022144:36
87206Štěpán HronzaOK Dobříš62:242048:273041:0112151:52
95041Eliška RakováKOB Baník Sokolov61:441947:552947:0919156:48
105020Karin MartiníkováTJ Opava53:351658:424045:2217157:39
115008Dagmar SmolkováSK SKI-OB Šternberk65:222549:563142:3715157:55
125015Ivana SýkorováTJ Opava54:561759:284246:3918161:03
137205Jan VodičkaSKOB Roudnice nad Labem,78:012946:412752:3420177:16
145018Miluše ZenkerováTJ Lokomotiva, o.s. Chomutov64:192453:503862:2627180:35
155023Eva PěknáSKOB Roudnice nad Labem,73:542753:493760:0824187:51
165011Jarmila ŠtěpánováNeregistrovaní - Štěpánovi82:483051:033364:3730198:28
175004Daniela HavlákováSKOB Roudnice nad Labem,70:132654:443978:4034203:37
185017Catherine BaguereyC.O.Colmar76:392869:184461:1525207:12
195025Anna ČervenáSKOB Roudnice nad Labem,116:013238:311462:1226216:44
205037Jitka NedvídkováZOOB Rumburk85:533162:494368:2932217:11
 
5002Angelika PešíkJizerky52:451450:5132mp
5026Ema ČervenáSKOB Roudnice nad Labem,mp41:511864:0729
5019Radka PekárkováSK Radioklub Blanskomp41:251730:546
5036Petra VackováNeregistrovaní (NNN)37:447mpmp
5012Miloš DolejšíTJ Stadion Nový Bor62:572245:0325
5042Petra BradáčováSKOB Roudnice nad Labem,35:04655:3723
5010Natalie SchmidtTV Coburg-Ketschendorf64:072344:4623
10022Kajetána TernbachováOOB TJ Lokomotiva Teplice47:492862:3528
5022Leona FouskováSK Radioklub Blansko38:56937:5211
5001Matěj SvobodaOK Jiskra Nový Bor51:143438:179
5102Helena SobotkováUNITOP SKP Žďár nad Sázavou83:394766:1631
10059Marietta HédiNeregistrovanímp74:1333
10053Sina CruseSV Robotron Dresden29:58539:4810
10076Marcela MíchalováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.42:3113
10074Veronika st. PopováKOB TRETRA Praha27:073
10009Radek GrabmüllerNeregistrovaní (NNN)44:0816
10081Hugo PohořalýSKOB Roudnice nad Labem,mp
5035Martina BlahutováVŠSK MFF UK Praha31:262
10086PaVLA NovákováOK Doksy52:5121
10036Vít ŽdimeraSK Los Mělníkdisq
10073Veronika PopováKOB TRETRA Praha27:104
10051Jana KrejčováSKOB Roudnice nad Labem,53:1535
10044Viktorie NovákováZOOB Rumburk40:2316
10014Radek StoklasaNeregistrovaní (NNN)43:2820
10013Jan DolejšíTJ Stadion Nový Bor34:254
10019Lucie KrejčováSKOB Roudnice nad Labem,29:324
10017Jana VšetečkováSportcentrum Jičín38:2413
5034Ondřej HavelNeregistrovaní (NNN)32:263
5106Jana PokornáSKOB Roudnice nad Labem,72:0946
5105Renata VotavováSokol Kostelec n. Č. l.29:223
5107Jitka PokornáSKOB Roudnice nad Labem,71:1645
5009Matouš NigrinOK Dobříš43:4511
5108Barbora KoťátkováOOB TJ Sokol Frýdek-Místek43:5021
5027Matyáš HejnaNeregistrovaní (NNN)mp
5101František KramlTJ Opava58:5641
5103Lenka LukavcováOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:1226
5104Kristýna ŠinovskáSKOB Roudnice nad Labem,36:369
5005Alena KopáčkováOK Dobříš34:345
5038Jan ZurynekVŠTJ Ekonom Prahamp
5110Jaromír ŠálekOOB TJ Turnov31:368
5040Lenka ZurynkováVŠTJ Ekonom Praha43:5522
5032Petr PlichtaNeregistrovaní (NNN)44:4812
5033Zdenka HnízdilováNeregistrovaní (NNN)mp
5030Iva LehárováNeregistrovaní (NNN)24:062
5109Dana KoťátkováOOB TJ Sokol Frýdek-Místek122:1848
5031Hana ČernáVŠTJ Ekonom Praha42:1319
5029Radka KalousováVŠTJ Ekonom Praha26:542
5028Tomáš KalousVŠTJ Ekonom Praha53:4536
 
 
 
T3 (127)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
16038Lenka HonsováSNS Smržovka37:18161:431849:413148:42
26094Sasche BoeckKaulsdorfer OLV Berlin47:23753:24748:512149:38
36010Friederike GraumannESV Lok Berlin-Schöneweide47:26857:431456:375161:46
46067Alexandra ZeleninUSG Chemnitz42:22454:37867:1416164:13
56007Luboš ZábranskýSKOB Slaný46:06655:061066:1515167:27
66089Zbyšek PodhrázskýO-mikron40:29278:224549:413168:32
76032Jan EichlerKOB Kamenický Šenov51:081170:083063:4010184:56
86001Katrin CruseSV Robotron Dresden68:323358:511658:046185:27
96072Eva ZemánkováSOOB Spartak Rychnov n.Kn.51:161271:523365:1512188:23
106030Aleš PekárekSK Radioklub Blansko53:551457:451578:5525190:35
116023Richard ČechSKOB Slaný48:14981:495065:4513195:48
126068Jan ŠvábUSK Praha68:023163:042067:2517198:31
136027Zdeněk ZemkoSKOB Slaný60:241983:095161:519205:24
146090Zuzana JelínkováK.O.B. Choceň65:372475:524065:0811206:37
157050Markéta NovákováZOOB Rumburk80:214285:385643:291209:28
166014Josef SchallbergerNeregistrovaní (NNN)66:462676:214276:0424219:11
176028Dita VlachováSKOB Bruntál73:153679:054767:5119220:11
186058Dorothea SklenářováOrientační Běh Opava97:075562:201961:088220:35
196042Martin FousekSK Radioklub Blansko53:3213106:187571:4421231:34
206044Jiří ČervenkaMLOK Mariánské Lázně68:393485:525789:1230243:43
216064Michaela ZedníkováNeregistrovaní (NNN)66:002588:556394:4635249:41
226024Radka ČechováSKOB Slaný84:424788:286281:4126254:51
236011Gabriela BredlerováTJ Slovan Karlovy Vary81:064383:465295:2036260:12
246020Michael MelišíkKOB TRETRA Praha96:495484:235599:4838281:00
256025Zdeněk ZemkoSKOB Slaný88:1751124:278373:4323286:27
266088Markéta VobořilováNeregistrovaní (NNN)108:2458103:077294:1234305:43
276031Iveta VavříkováSKOB Ostrava85:1748104:0173129:3542318:53
286056Jakub HronzaOK Dobříš119:366086:5359119:3139326:00
296019Erika Polgarberlin tsc100:0856142:558893:3733336:40
 
7201Maria DragowskaOK!Sport Warszawadnfdnfmp
6006Linda PokornáSK Pragadnfdnfdnf
6029René VavříkSKOB Ostravamp105:3074dnf
6033Iveta CichrováKlub Mikimp133:1686124:5340
6009Lucie PelikánováVŠSK MFF UK Prahadnfdnfmp
6063Jana KubecováTJ Stadion Nový Bor48:441075:3839
10018Martina JalováSK Radioklub Blansko74:303791:3732
6066TionNeregistrovaní (NNN)mp161:4043
6018Mike KindermannOL-Team Wehrsdorf83:194672:0434
6073Veronika PopováKOB TRETRA Praha67:393086:4858
6059Jaromír BuriánekOK Sparta Praha42:12354:519
6087Arina HaškováHaškovimp102:1971
6015Klára Severýnová PopkováSlavia Liberec orienteering69:0935134:3087
6005Pavlína ŽivcováKrOB Rozmarýn Litoměřice67:262780:4348
6003Jana LeníkováKrOB Rozmarýn Litoměřice87:115089:5265
6043Petra HořákováTJ Loko Liberec61:432172:5935
6035Marie BradáčováTJ Loko Liberec67:3829dnf
10064Marius KaminskasLietuva148:3889mp
10062Marie LopourováNeregistrovaní107:267673:3222
6002Beate KnitschPost-SV Chemnitzmp127:0284
6036Miroslava KynčlováOK Jilemnice83:475370:2220
6026Marek CoufalSKOB Roudnice nad Labem,80:0241128:2785
6041Monika CoufalováSKOB Roudnice nad Labem,61:302071:4632
10050Michal PetříčekEasy Stepdnf87:5928
10049Dora JiráskováEasy Step75:544187:5928
7016Petra ŠtěpánováSK Haná orienteering55:4516mp
6054Jana PospíšilováKOB Děčín77:0138
6062Petr BeránekOK Jiskra Nový Bor42:345
6065Alexandra FraňkováNeregistrovaní78:2740
6069Jiří ŠplíchalSK OK 24 Praha101:5757
10078Kateřina PavlůSK Praga67:4018
6057Jana MrázkováOOB TJ Turnov57:3717
10083Veronika HrubáNeregistrovaní125:0041
10088Leona FouskováSK Radioklub Blansko97:3137
6052Simona BurdováKOB Děčín55:2015
6060Martina JurgováKrutě kruté krůty121:1581
6061Ludmila JurgováKrutě kruté krůty120:1980
10023Blanka Křenková GeislerováTJ Loko Liberec87:2427
10024David CichýOK 99 Hradec Králové40:412
10016Martina ValešováOK Chrastava47:504
10055Milada VyhnálkováNeregistrovaní78:0943
10033Miloš RakovecOK Sparta Praha96:1669
10035Linda HočičkováSOB Olomoucdnf
10031Josef DubskýOOB TJ Slavoj Ústí nad Labem122:2782
10054Pavel ChrzOOB TJ Slavoj Ústí nad Labem119:3279
10012HudrováNeregistrovaní (NNN)87:3860
10069Radek StoklasaNeregistrovaní (NNN)65:5314
6071Vladimír AttlSK Praga77:4639
10070Edita UrbanováNeregistrovaní (NNN)91:0531
6070Linda HorčičkováSOB Olomouc111:4359
10061Jakub FialaSKOB Slaný78:1444
10056Lucie VyhnálkováNeregistrovaní45:493
10063Ludmila HrdličkováSKOB Slaný73:3336
6055Jana HaňkovskáSK Praga81:1644
7108Barbora KouckáVŠTJ Ekonom Praha75:2638
6112Katharina SchöneOL-Team Wehrsdorf109:3377
6004Monika JírováOK Roztoky90:0752
6110Jakob MatussekOL-Team Wehrsdorf91:3267
6111Manja MatussekOL-Team Wehrsdorfdnf
6022Tomáš HavlíčekOK Dobříš82:4545
6012Radek NigrinOK Dobříšmp
6016Zdeněk HartlTJ Aero Odolena Voda62:5522
6013Kateřina NeuerováOK Dobříš68:3132
6021Kateřina HavlíčkováOK Dobříš90:3053
6017Pavel NeuerOK Dobříš64:0523
6102Jana PaloncýKlub vytrvalostních sportů Šum84:2254
6103Vlasta StrykováKlub vytrvalostních sportů Šummp
6037Radek PospíšilMájovci59:3118
6040Viktorie PeterkováTJ Loko Liberec85:2349
6101Anežka BukováSKOB Roudnice nad Labem,89:5265
6104Ivana PattermanováKlub vytrvalostních sportů Šum79:0246
6008Miroslav PetrilákOK Dobříš67:3528
6109Petr VotavaSokol Kostelec n. Č. l.60:5317
6108Jana PoláškováKlub vytrvalostních sportů Šum64:3622
6105Jana HeclováKlub vytrvalostních sportů Šummp
6107Martin OndráčekKlub vytrvalostních sportů Šum80:4649
6078Michaela ZurynkováVŠTJ Ekonom Praha71:1431
6077Veronika OndráčkováVŠTJ Ekonom Praha50:486
6076Jana ZurynkováVŠTJ Ekonom Praha48:575
6075Radka NáměstkováVŠTJ Ekonom Praha74:1537
6074Lenka NovákováVŠTJ Ekonom Praha56:1812
6084Ivana PeckováVŠTJ Ekonom Praha63:5021
6086Lucie ŠtembergováVŠTJ Ekonom Praha118:2378
6085Iveta Klimánkovánereg ROZ88:2461
6093Pavla FranckeOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis96:4670
6091Terezka PekováVŠTJ Ekonom Praha66:4226
6092Kateřina JiráskováSK Praga58:057
6045Dagmar JanečkováVŠTJ Ekonom Praha67:4427
6046Josefína JanečkováVŠTJ Ekonom Praha64:5823
6048Libuše FantováVŠTJ Ekonom Praha55:1011
6050Klára HausmannováVŠTJ Ekonom Praha66:1925
6051Kateřina FantováVŠTJ Ekonom Praha66:1324
6047Vladislav KalousVŠTJ Ekonom Praha33:511
6083Veronika NáměstkováVŠTJ Ekonom Praha68:5328
6082Denisa NáměstkováVŠTJ Ekonom Praha69:3729
6081Kateřina MikanováVŠTJ Ekonom Praha96:1568
6080Marcela KonečnáVŠTJ Ekonom Praha56:5313
6079Kateřina MatouškováVŠTJ Ekonom Praha89:2864
 
 
 
T6 (101)
PlStnoNameClubS1S2S3Time
17004Marek PešíkJizerky62:20557:38371:022191:00
27023Stanislav BradáčTJ Loko Liberec61:19261:34574:424197:35
37045Philipe RichterUSV TU Dresden61:20364:49776:495202:58
47014Ivan SvobodaSNS Smržovka62:30671:301484:2010218:20
57066Tomáš VaněkNeregistrovaní (NNN)74:371267:35977:306219:42
67024Tamas TothTipo Orienteering Club66:29972:571780:537220:19
77030Petr ŠtěpánKOB Děčín69:401073:241981:168224:20
87005Korinna TóthBudai Osforrás74:221176:042388:2915238:55
97008Sebastian MoraweckSG Zittau Süd75:181378:252686:5913240:42
107047Petr HorčičkaSOB Olomouc78:051679:272783:439241:15
117017Zoltán MihácziTipo Orienteering Club76:571472:071592:5316241:57
127072Jana MarkováTJ Loko Liberec78:571775:162194:4618248:59
137019Petr BroschSK Radioklub Blansko87:432480:062885:1812253:07
147075Ljuba StanojkovičováTJ Stadion Nový Bor83:032182:343396:3319262:10
157065Václav ŠulcNeregistrovaní (NNN)106:033573:111887:1814266:32
167064Roman JelínekK.O.B. Choceň77:391577:2824111:2833266:35
177071Štěpán DittrtSK Los Mělník91:162787:314193:3217272:19
187012Peter KudraßSG Zittau Süd90:452682:413499:2125272:47
197009Karolin MoraweckSG Zittau Süd86:552299:1752102:5229289:04
207026Rolf KergerSG Zittau Süd96:493087:5043105:5930290:38
217007Patrick KudraßSG Zittau Süd97:593187:2440112:5035298:13
227037Jan HronzaOK Dobříš101:513396:0847106:4731304:46
237022Jaromír MelicharTJ Loko Liberec94:012898:4151113:3936306:21
247036Radim HalířVŠSK MFF UK Praha111:093799:3154117:3538328:15
257018Antónia HolperTipo Orienteering Club102:4934141:1969116:3937360:47
 
10015Jarka HálkováBáječné ženy v orientačním běhmp192:4671162:2847
7015Mojmír ČervenýSKOB Roudnice nad Labem,mp126:1864139:4045
7038Saša VaňkováKOB Děčín112:2939168:1370
7115Sophie WagnerSG Zittau Süd84:533699:0123
7116Sabine WagnerSG Zittau Süd94:4946128:1741
7105Petr SobotkaUNITOP SKP Žďár nad Sázavou110:1459125:5940
7029Martin MarekTJ Loko Liberec83:533597:4322
7104Klára SobotkováUNITOP SKP Žďár nad Sázavou90:2344102:0027
7040Přemek MiřijovskýNeregistrovaní (NNN)106:0056101:5626
7006Dalibor ValterKBP Prahamp53:571
7114Martina WagnerSG Zittau Süd138:2068136:1443
10027Gabriela ProcházkovýKOB Moira Brno127:3465102:3528
7011Otto SeverýnSlavia Liberec orienteering79:021996:3048
10028Václav NárovecNeregistrovaní82:2632108:0532
7003Barbora BalcarováTJ Loko Liberec80:362097:4550
7039Vojtěch KurkaSNS Smržovka107:3257121:0239
7013David NejedloTJ Loko Liberec112:0438109:4858
7101Karolína PohořaláSKOB Roudnice nad Labem,131:4867134:4842
7052Zuzana ŠilpochováEkonom Praha Outdoor156:2245
7033Marius KaminskasLietuvadnf
10085Luigi GiulianiPolisportiva Besanese64:541
7035Igor GálusKOB Děčín64:228
7034Martin PecklNeregistrovaní154:2244
10087ObuchSNS Smržovka73:113
7044Alex HungerSG Dittersdorf101:0532
10032Ivana TišerováSlavia Liberec orienteering96:4320
10042Josef ZátkaMagnus Orienteering65:538
10034Robert TišerSlavia Liberec orienteering97:1021
10025Jan ŽenišekOOB TJ Slavoj Ústí nad Labem110:4260
10029Vojtěch TrdekOOB TJ Turnov119:1462
7200Dalibor SkácelNeregistrovaní (NNN)143:2146
10020Eliška GorčicováNeregistrovaní (NNN)84:5811
10030Eva TvrdkováOOB TJ Turnov130:3666
7051Milada VyhnálkováNeregistrovaní (NNN)95:2729
7046Luce VyhnálkováNeregistrovaní (NNN)86:5923
10082Zuzuna HoetzelováOB Jenišovice136:4944
7049Jiří ŠvarcNeregistrovaní (NNN)78:5717
7043Elisabeth HeidrichSV Robotron Dresden78:0025
10068Ladislav HovorkaKOB Děčín112:0034
7042Marie LopourováNeregistrovaní (NNN)159:0146
7041Frank HeidrichSG Zittau Süd87:3141
7110Zdeněk FialaKOB TRETRA Praha99:0224
7111Vlasta KoškováTJ Loko Liberec87:1139
7109Lenka KalenskáOOB TJ Slavoj Ústí nad Labem80:0829
7010Martina ValešováOK Chrastava89:0925
7027Ondřej ČernýVŠTJ Ekonom Praha54:212
7028Nikolas DomínVŠTJ Ekonom Praha59:164
7112Jan KošekTJ Loko Liberec81:4531
7113Ladislav KošekTJ Loko Liberec99:1752
7002Michal PetříčekEasy Stepdnf
7106Vlastimil HudskýOOB TJ Turnov71:2713
7021Petr ChmelíkOK Dobříš114:1442
7102Michal SkalkaOOB TJ Lokomotiva Trutnov86:3338
7103Jiří BukSKOB Roudnice nad Labem,85:2837
7025Jiří VejražkaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.114:1241
7001Dora JiráskováEasy Step133:5643
7020Kamil ArnoštOK Dobříš61:031
7107Ondřej BukSKOB Roudnice nad Labem,81:2730
7117Jens OchmannSG Zittau Süd102:2255
7073Alena SmolkováSK Pragamp
7074Anna PankrácováNeregistrovaní (NNN)125:2463
7057Pavla JiráskováSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.113:5540
7056Richard KhelOK Sparta Praha62:194
7069Václav JurgaKrutě kruté krůty72:3416
7068Jakub HolecEkonom Praha Outdoor110:3836
7070Marie PankrácováNeregistrovaní (NNN)114:3661
7067Vojtěch JurgaKrutě kruté krůty62:346
7055Lubomír PavlíčekSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.63:197
7061Jakub KlemsaVŠTJ Ekonom Praha67:3710
7063Petr MatoušekVŠTJ Ekonom Praha97:2349
7060Miroslav FantaVŠTJ Ekonom Praha91:3645
7059Jura JanečekVŠTJ Ekonom Praha68:1512
7054Milan PidrmanVŠTJ Ekonom Prahamp
7053Milan ŠtembergVŠTJ Ekonom Praha68:0311
7062Albert MikanVŠTJ Ekonom Praha75:5822
7058Jan PeckaVŠTJ Ekonom Praha73:3520