Tenisový oddíl

Také tenisový oddíl patří k zakládajícím oddílům TJ Solidus. Sdružuje amatérské, ale o to více zarputilé, aktivní fanoušky bílého sportu a volejbalisty, kteří využívají sousední kurt vhodný též pro nohejbal, případně basket.

Hlavní náplní práce oddílu je zpravování antukových kurtů v areálu Fyzikálního Ústavu AV ČR v Cukrovarnické ulici. Jeden kurt je určený zejména pro tenisty, druhý je multifunkční, připravený pro vyznavače volejbalu, nohejbalu a basketbalu. Sportovcům je k dispozici přímo u kurtů malá převlékárna s toaletou a hlavně teplou sprchou, která zušlechtí člověka přinejmenším tak jako předcházející hra. Sportovní areál je využíváno zejména zaměstnanci FzU (nebo rodinnými příslušníky), po zaplacení jednorázového ročního poplatku 100 Kč. Pro více informací se můžete obrátit na  M. Ledinského (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., linka 476) nebo A. Fejfara (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., linka 501).