DSC6419

Dekadentní večer Solidusu (jeho turistického oddílu)

Aneb, setkání všech generací účastníků našich akcí po dalších deseti letech

Ve středu 15. listopadu proběhlo na Hanspaulce vícegenerační setkání účastníků našich akcí - přišli nejen někteří účastníci úplně prvního zájezdu, který Jirka pořádal v roce 1985 - Jirka Štorek a Přemek Švarc, ale také mnozí účastníci našeho letošního letního zájezdu do Alp. Přišlo také velké množství účastníků zájezdů budoucích :-).

Setkání bylo zahájeno tzv. kumulovaným orientačním během (jeho první účastník – Jirka – byl nositelem kumulovaného vybavení a všichni řešili tzv. kumulační kvíz). Při příležitosti setkání byla kolektivem autorů vytvořena souborná kronika všech zájezdů (Kronika - 1. dílKronika - 2. díl), kterou si můžete stáhnout (ještě některé akce chybí a bylo slíbeno, že budou doplněny, což vítáme!). V prvním dílu kroniky můžete zároveň najít na začátku poznámky z přípravy tohoto setkání – zde je i možnost doplnění o vlastní zážitky z akce. 

Fotogalerie ze setkání (fotky jsou ke stažení jako album i jednotlivě).

Díky všem za organizaci setkání i za to, že jste přišli.

 

Jirka Dlouhý

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com